Poplatky za batozinu u ryanair

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Dalo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Sob Jan 14, 2006 4:40 pm
BydliskoCOLON Cheltenham

Poplatky za batozinu u ryanair

Poslať od Dalo » Str Júl 12, 2006 1:10 pm

Objednavam si letenky u ryanairu a som trosku zmateny. Aj tu na strankach londyn bolo pisane ze si idu uctovat za batozinu. Aj v ich podmienkach som to nasiel. Problem je vsak v tom, ze pri bookovani letenky online by mal byt poplatok 2.50 a na mieste 5.00, prave vsak nahadzujem batozinu do online formulara a naskakuje mi suma 5.00, mate s tym niekto skusenosti?

Len tak medzi nami, su to riadni spekulanti ten ryanair, co?!

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Poplatky za batozinu u ryanair

Poslať od ubeno » Str Júl 12, 2006 2:44 pm

Dalo píšeCOLONObjednavam si letenky u ryanairu a som trosku zmateny. Aj tu na strankach londyn bolo pisane ze si idu uctovat za batozinu. Aj v ich podmienkach som to nasiel. Problem je vsak v tom, ze pri bookovani letenky online by mal byt poplatok 2.50 a na mieste 5.00, prave vsak nahadzujem batozinu do online formulara a naskakuje mi suma 5.00, mate s tym niekto skusenosti?

Len tak medzi nami, su to riadni spekulanti ten ryanair, co?!
Tiez som nad tym rozmyslal, ale podla mna to bude tym, ze si kupujes spiatocnu letenku, cize 2x 2.5... Je tak?

Dalo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Sob Jan 14, 2006 4:40 pm
BydliskoCOLON Cheltenham

Poslať od Dalo » Štv Júl 13, 2006 2:34 pm

Jaj, No to ma mohlo aj sameho napadnut, take jednoduche a mne to stale neslo do hlavy....
Dik za vysvetlenie, inak vacsinou mi to mysli, to len vcera som bol myslou asi uz doma...

BUTTON_POST_REPLY