EasyJet lieta od decembra 2004 aj z Bratislavy

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Str Sep 22, 2004 1:45 pm

easy jet je dvakrat drahy do ba ako do prahy, cize ak ratam este cestu z prahy financne nie hodinovo tak ma to vide lacnejsie letiet tam, casovo to nieje az taka hruza 5 hod busom a som u nas doma, z ba 2 hod. cize az taka hruza to fakt neni.
Podla mojho prieskumu sa este oplati letiet do prahy.

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Str Sep 22, 2004 2:11 pm

Informacia ze EasyJet bude lietat do Blavy uz tu niekolko krat bola (aspon 3krat.) Nevadi, ved nie kazdy cita cele forum, ked je tu uz tolko clankov.
Inak z Kings Cross na Luton Airport je iba 45 min vlakom a to ani nie specialnym (okolo 1.5h autobusom z Victorky). A patri k Londynskym letiskam ako aj dalsie 4.

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Pon Sep 27, 2004 6:26 pm

Tusim tym myslela, ze nedostanes miestenku, ale si sadas kam chces. Takze ked budes prvy v lietadle, tak si mozes vybrat niesto hocikde, iba nie vedla pilota a na WC :o)

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Uto Sep 28, 2004 12:12 pm

Ano, Dusan ma pravdu. Pri check-in dostanes take 'startovacie cislo' - cim skor prides na check in, tym nizsie cislo (ja som mala 110:-). Cestujucich potom pustaju do lietadla po skupinkach - najprv 1-30, potom 31-60, 61-90 a potom zvysok. Takze system je ten, ze cim skor prides, tym mas vacsiu sancu na sedadlo podla tvojho vyberu. Ked si sam a nemas nutne vyhliadnute svoje oblubene sedadlo, moze Ti to byt jedno, ale ked ste skupinka tak je velka sanca, ze ked nastupujete s vyssim cislom, tak budete musiet sediet roztruseni po celom lietadle, lebo uz nebude pokope tolko volnych miest. Ludia pri tomto systeme su viac nachylny na strkanie sa, ponahlanie sa a hadanie sa o miesta - co sa mi prisli nepozdavalo, no ale budiz, clovek nemoze mat vsetko:-)

Patriot16
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Feb 16, 2005 10:02 pm
BydliskoCOLON Štúrova 319/11 PE

Re: EasyJet lieta od decembra 2004 aj z Bratislavy

Poslať od Patriot16 » Ned Feb 20, 2005 8:38 pm

Nazdar Jano
chcem sa spytat ci sa da platit let so spolocnostou easyJet aj inak ako kreditkou.
A nevies aky je rozdiel medzi kreditnou kartou a platobnou kartou?
Lebo som pozeral tie lety na ich stranke a tam mali napisane, ze ked platis kreditkou tak je tam nejake navysenie a ked platobou kartou tak ziadne navysenie.
Zatim dik, maj sa
-------------------------------------
shakermaker píšeCOLONod 8. decembra zacina z bratislavy lietat easyjet do londyna (letisko luton)

takze ak sa niekto z vas v UK chysta na vianoce domov, moze si uz teraz kupit lacnu letenku

ja idem v decembri do londyna a newcastlu (stretnut sa s nejakymi ludmi z oasisfanatic.com :) a kedze som si uz teraz kupil letenky (ba - londyn, londyn - noocastle a samozrejme rovnako spet) vysli ma LEN 4500 SK aj S letisnymi POPLATKAMI (+ maly poplatok sa pri platbe visa kartou cez internet)

na let london newcastle som vychytil FREE SEAT a spet 0.50 GPB takze som v podstate zaplatil len TAX = spiatocna letenka 23 GPB

PS: ja som tu novy, vsetkych zdravim, je to naozaj dobre forum - na buduci rok sa chystam do londyna takze dik sa dobre rady gina & co.

jano
Patriot

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Feb 20, 2005 8:58 pm

Patriot16 píšeCOLONchcem sa spytat ci sa da platit let so spolocnostou easyJet aj inak ako kreditkou.
Mozne sposoby platby mas popisane na stranke Easyjetu.
Patriot16 píšeCOLONnevies aky je rozdiel medzi kreditnou kartou a platobnou kartou?
Aj kreditna karta je platobna karta. Platobne karty su bud kreditne alebo debetne. Debetne karty su napr. Maestro(Switch v UK) alebo Visa electron. Visa a Mastercard mozu byt aj kreditne aj debetne. Ak ta zaujima viac, vela mudrosti sa docitas vo fore Financie v UK.
Patriot16 píšeCOLON...ked platis kreditkou tak je tam nejake navysenie
Priplatok je £4 a odraza vyssie naklady na realizaciu transakcii kreditnymi kartami.

Patriot16
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Feb 16, 2005 10:02 pm
BydliskoCOLON Štúrova 319/11 PE

Poslať od Patriot16 » Ned Feb 20, 2005 9:17 pm

Nesvies preco su niektore letenky od easyJetu drahsie(tusim okolo 99 euro) a niektore, casto aj o jeden den neskor, su ovela lacnejsie(okolo 27 euro)?
-------------------------------------
lubo píšeCOLON
Patriot16 píšeCOLONchcem sa spytat ci sa da platit let so spolocnostou easyJet aj inak ako kreditkou.
Mozne sposoby platby mas popisane na stranke Easyjetu.
Patriot16 píšeCOLONnevies aky je rozdiel medzi kreditnou kartou a platobnou kartou?
Aj kreditna karta je platobna karta. Platobne karty su bud kreditne alebo debetne. Debetne karty su napr. Maestro(Switch v UK) alebo Visa electron. Visa a Mastercard mozu byt aj kreditne aj debetne. Ak ta zaujima viac, vela mudrosti sa docitas vo fore Financie v UK.
Patriot16 píšeCOLON...ked platis kreditkou tak je tam nejake navysenie
Priplatok je £4 a odraza vyssie naklady na realizaciu transakcii kreditnymi kartami.
Patriot

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Feb 20, 2005 9:26 pm

Ceny leteniek Easyjet urcuje podla dopytu. Cim menej volnych miest v lietadle zostava, tym je vyssia cena. Rozdiely mozu byt dramaticke a to aj niekedy v ramci jedneho dna. Napr. vecerne letenky sa skor vypredaju ako skore ranne atd. Hrube pravidlo plati, ze najdrahsie su piatkove a nedelne letenky (alebo pred sviatkami a tesne po sviatkoch), najlacnejsie su zas v strede tyzdna.

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Easyjet po cesky

Poslať od Danniel » Sob Apr 09, 2005 2:52 pm

Na Easyjet sa uz da nakupovat aj po cesky.Tak ma to potesilo,ze som si hned kupil jednu letenku na October.
Danniel

BUTTON_POST_REPLY