otazka ohladom obcianskeho preukazu

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
adro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Jan 10, 2006 1:46 pm
BydliskoCOLON Bicester
CONTACTCOLON

otazka ohladom obcianskeho preukazu

Poslať od adro » Uto Okt 31, 2006 3:34 pm

Ahojte.Ma niekto uz skusenost s cestovanim do UK na slovensky obciansky?Ze ci to ide bez problemov alebo predsa je mat lepsie pas.Dakujem

lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Sob Feb 19, 2005 1:30 pm
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

Poslať od lukipuk » Uto Okt 31, 2006 5:35 pm

jde to, ale dre to...

stejne budes posilat pas nebo obcanku na home office, tak si vem oba doklady, aby ti aspon jeden zustal na prokazani totoznosti

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: otazka ohladom obcianskeho preukazu

Poslať od bajka » Uto Okt 31, 2006 5:48 pm

adro píšeCOLONAhojte.Ma niekto uz skusenost s cestovanim do UK na slovensky obciansky?Ze ci to ide bez problemov alebo predsa je mat lepsie pas.Dakujem
Podla zakona musia obciansky akceptovat. Neviem si predstavit, ze by nejaky britsky colnik poslal Slovaka s platnym OP naspat, kvoli tomu, ze nema pas. Ja som ho uz par krat pouzila a nebol problem.
lukipuk píšeCOLONjde to, ale dre to...
Ty si uz mal nejake problemy s OP na letisku?

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: otazka ohladom obcianskeho preukazu

Poslať od Marlowe » Uto Okt 31, 2006 6:29 pm

adro píšeCOLONAhojte.Ma niekto uz skusenost s cestovanim do UK na slovensky obciansky?Ze ci to ide bez problemov alebo predsa je mat lepsie pas.Dakujem
Cestoval som uz viackrat na obciansky (lebo na pase mam dost embarassing fotku ;-) a nikdy nebol ani najmensi problem.
Takze bez obav.

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Uto Okt 31, 2006 10:30 pm

Ja som sice necestovala cez obciansky, ale videla som ludi predo mnou v pohode prechadzat pomocou neho, takze problem nie je.

durike
Member
Member
PríspevkyCOLON 67
RegistrovanýCOLON Sob Jún 18, 2005 3:33 pm

Poslať od durike » Uto Apr 01, 2008 10:00 pm

Ma niekto skusenost ze mal problemy on, alebo nejaky jeho znamy ked sa chcel dostat do UK na obciansky preukaz, alebo je to 100%-tne iste (to tu nie je asi nic ja viem, tak aspon 99% :-))))

zaza píšeCOLONJa som sice necestovala cez obciansky, ale videla som ludi predo mnou v pohode prechadzat pomocou neho, takze problem nie je.

andrejg
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Str Sep 08, 2004 9:48 am
BydliskoCOLON Coventry

Poslať od andrejg » Str Apr 02, 2008 12:48 am

...ja si myslim, ze to nie je iste na 100%, ale minimalne na 1000%, ak ten OP nemas falsovany...

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Štv Mar 13, 2008 5:48 pm

Poslať od speedy2222 » Str Apr 02, 2008 9:20 am

ja cestujem na OP pravidelne a ziadny problem som zatial nemal. Mam to odskusane na Lutone, Stanstede aj na airporte Bournemouth.

lubka.j
Member
Member
PríspevkyCOLON 50
RegistrovanýCOLON Pon Okt 29, 2007 7:29 pm
BydliskoCOLON London Borehamwood

Poslať od lubka.j » Str Apr 02, 2008 4:28 pm

Ja ani pas nemam, lebo mi prepadol a robi sa mi...takze OP to isti hore dolu, a to ani nelietam zo Slovenska ale z prahy, takze pohodicka, neboj :-)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pia Apr 04, 2008 11:39 am

durike píšeCOLONMa niekto skusenost ze mal problemy on, alebo nejaky jeho znamy ked sa chcel dostat do UK na obciansky preukaz, alebo je to 100%-tne iste (to tu nie je asi nic ja viem, tak aspon 99% :-))))
Ja som mal raz problemy po prilete do BA, kedze na pase som mal fotku 12-15 rokov staru, o 30 kilo menej, kratke tmave vlasy a oholeny, na rozdiel od dlhych blond vlasov a zarastenej tvare v skutocnosti :). Samozrejme ze na obcianskom som mal rovnaku staru fotku. Nastastie som si uz zmenil obciansky za novy kde uz mam novu fotku. Takze teraz cestujem zvacsa na obciansky.

BUTTON_POST_REPLY