Autobusové spoločnosti

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Máj 04, 2004 11:01 pm

-ja som isla s eurolines, bolo to v pohode, na kolko mi cestovanie busom nevadi, akurat som mala smolu, ze bus nesiel tunelom, ale trajektom, teda to som si zopakovala este raz a krutejsiu hodinu a pol som v zivote nezazila. Na lodi som si nasla presny stred, kde to najmenej knise, ale stejne mi to dalo zabrat... no zhrniem to "trajektom, nikdy viac!"
-stalo to necelych 6 litrov. Ked si pozriem dnesne ceny, je to az smiesne...

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Poslať od shifter » Uto Jún 22, 2004 2:17 pm

Ak sa chystate zaciatkom jula do UK autobusom, a nemate este rezervaciu, resp zakupeny listok, dvihnite telefon a uz aj volajte! Mozno nieco zozeniete, ak sa uvolnilo nejake miesto. Vcera som chytil posledny listok do londyna na 2.7 - od 1.7 do 6.7 je uz vsetko fuc! :-(
Student agency, kce.cz, bohemia euroexpress, capital express.. vypredane, rezervovane, mam pocit ze cele SK a CZ ide do UK.
Je sice pravda, ze je to prvy prazdninovy vikend, ale taky napor som necakal.
Druha vec je ze som vobec necheckoval SK spolocnosti, pretoze su nechutne predrazene, takmer dvojnasobne ceny oproti ceskym, a minimalne o 2000 Sk drahsie. Takze idem z Brna.

BUTTON_POST_REPLY