Mate skúsenosti s "Happy Home Childcare"

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lucija
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Mar 07, 2005 6:58 pm

Mate skúsenosti s "Happy Home Childcare"

Poslať od lucija » Pon Mar 07, 2005 7:20 pm

ahojte,
chcem vas poprosit, tych, ktori vedia co-to o agenture happy home childcare, alebo uz niekde poculi, napiste mi pls co a ako, ci je dobra, alebo si mam radsej vybrat inu...and so on....
chcem ist na leto ako au-pair a tato agentura sa mi zda celkom v poho..
dakujem a prajem pekny den :) pa

gadget
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Máj 16, 2005 7:19 pm
BydliskoCOLON London, W5
CONTACTCOLON

Happy Home Childcare

Poslať od gadget » Pon Jún 20, 2005 1:33 pm

ja ich poznam ako serioznu agenturu. Poznam osobne sefku - Renatu. Mozno je to len fraza, ale dal by som za nu ruku do ohna, je to skvely a zodpovedny clovek, ktory ti pomoze nielen najst rodinku ale aj ked uz si v UK s akymkolvek problemom. Takych ludi by bolo treba cim viac v tomto svete.
Ja len odporucam.

lubka.j
Member
Member
PríspevkyCOLON 50
RegistrovanýCOLON Pon Okt 29, 2007 7:29 pm
BydliskoCOLON London Borehamwood

Poslať od lubka.j » Pia Okt 24, 2008 7:01 pm

Ja som pre Renatu pracovala, starala som sa o jej synka. Bolo to uz davnejsie a to este mala agenturu v dome v ktorom byvala.... Je v pohode a velmi mila, asi jedna z mala agentur ktora sa prepracovala serioznostou tam, kde je teraz. Myslim ze teraz ma sidlo uz niekde v centre, naozaj by som sa nebala obratit sa na nu. Tak snad ju uspech nezmenil k horsiemu.....

BUTTON_POST_REPLY