SAINSBURY´S BIRMINGHAM

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Okt 19, 2005 6:52 pm

SAINSBURY´S BIRMINGHAM

Poslať od lenka5 » Pia Feb 01, 2008 12:22 pm

Prosim vas teraz ma jedna agentura ponuku do anglicka: PRACOVNÍK V DISTRIBUČNOM SKLADE - SAINSBURY´S BIRMINGHAM....nerobil tam nahodou nikto? nahodou ci nemate nejake skusenosti? rada by som vedela o tom viac..a hlavne ci sa tam robi s masom alebo nie? lebo ja som vegetarianka :)....a vlastne co je to za pracu a co sa tam robi a ci su tam vela zahranicnich ludi,,,dakujem :)

MonikaJ.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Okt 16, 2007 7:34 pm

Poslať od MonikaJ. » Ned Mar 02, 2008 9:35 pm

Ahoj.Napr.kamion dovezie tovar a ten zahrna vsetko to,co sa da kupit v obchodnom centre-predstav si Tesco na slovensku.Moj priatel je sofer na kamione a obcas vozi aj pre Sainsburys distrybucny sklad.S masom by si do kantaktu nemala prist,pretoze maso sa vozi priamo do obchodneho centra Sainsburys a nie do distrybucneho.Ak chces vediet este nieco konkretne,tak napis.V skladoch je vacsinou chladno,pretoze sa tam asi skladuje aj ovocie.Osobne si myslim,ze ak by si isla za manazerom a povedala o co ide,nie je problem aby Ta preradil na inu pracu.

MonikaJ.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Okt 16, 2007 7:34 pm

Poslať od MonikaJ. » Pon Mar 03, 2008 6:57 pm

Este som zabudla napisat,ze tam pracuju ludia z celeho sveta;ako poliaci,pakistanci,indi,anglicania atd.

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95
RegistrovanýCOLON Pia Máj 13, 2005 11:57 am
BydliskoCOLON Plymouth, UK

Re: SAINSBURY´S BIRMINGHAM

Poslať od Otino » Uto Mar 04, 2008 8:20 am

lenka5 píšeCOLON...lebo ja som vegetarianka :)...
To ako vegetarianka mas zakaz pracovat s masom?

???

tosomja1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 2:44 pm

Re: SAINSBURY´S BIRMINGHAM

Poslať od tosomja1 » Uto Mar 04, 2008 1:23 pm

Otino píšeCOLON
lenka5 píšeCOLON...lebo ja som vegetarianka :)...
To ako vegetarianka mas zakaz pracovat s masom?

???
Zákaz asi nemá, ale nemusí jej to byť príjemné... :-)

BUTTON_POST_REPLY