PPK company - personal agency

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Okt 19, 2005 6:52 pm

PPK company - personal agency

Poslať od lenka5 » Uto Feb 05, 2008 3:03 pm

ahojte
kto isiel cez tuto agenturu? http://www.ppkcompany.sk/
je spolahliva? za prispevok dakujem Lenka

brain
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Feb 22, 2008 1:16 pm

Zatial pochybnost

Poslať od brain » Pia Feb 22, 2008 2:33 pm

Je to nova agentura, ktora pracuje na podobnych principoch ako JobinEU. Posielal som email s otazkami, ale doposial mi neodpovedali. Proste zaregistrujes sa, zaplatis a mozes dufat, ze ta niekedy oslovia.

ivka3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Feb 25, 2008 5:36 pm

ahojte

Poslať od ivka3 » Pon Feb 25, 2008 5:41 pm

my sme sa s kamaratkou tiez zaregistrovali asi pred mesiacom,poslali peniaze a zatial sa nam nikto neozval...telefonovali sme tak uz 3x a vraj musia cakat,kym sa ozve zamestnavatel...no za ten cas,ta ponuka zmizla...

brain
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Pochybnost

Poslať od brain » Uto Feb 26, 2008 1:42 pm

Stale pochybujem o serioznosti tejto agentury. Odpovede posielaju vseobecne, ked si pozriete ich ponuky - obsah, napr. Svajciarsko, tak zistite, ze napr. zahradnik upratuje domy, gastro atd. Vyzera to tak, ze si podobne ako JobinEu robia srandu z ludi. Ide im len a len o poplatok 700Sk.

brain
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Kto bude prvy???

Poslať od brain » Štv Feb 28, 2008 4:06 pm

Som velmi zvedavy, kto sa prvy prihlasi, ze ma pracu od tejto agentury a je spokojny s ich sluzbami.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Kto bude prvy???

Poslať od ubeno » Štv Feb 28, 2008 4:18 pm

brain píšeCOLONSom velmi zvedavy, kto sa prvy prihlasi, ze ma pracu od tejto agentury a je spokojny s ich sluzbami.
A ty by si mu veril?

ivka3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Feb 25, 2008 5:36 pm

ahojte

Poslať od ivka3 » Str Mar 19, 2008 3:15 pm

prave som volala do agentury,lebo uz dlho cakame na pracu do Bruselu...vraj ak sa nam neozval zamestnavatel,tak nic z toho..a ked som vravela,aby nam zohnali nieco ine....treba sa zase zaregistrovat a zase zaplatit poplatok tych 700,- !!!
tak ma teda pekne nasr...i..........

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238
RegistrovanýCOLON Ned Aug 20, 2006 4:42 pm
BydliskoCOLON Hounslow, TW3

Poslať od def » Str Mar 19, 2008 3:33 pm

No jen jsem se zbezne podival na stranky te agentury a je to haluz jak stehno :-)
Jestli to chapu, tak oni jen prelozi zivotopis a poslou ho "zamestnavateli", ktery se nasledne rozhodne, jestli cloveka vezme, nebo ne.
Ze mne tohle nenapadlo - nechcete mi nekdo poslat sedm stovek? Ja vam prelozim CV a poslu ho treba nasi firme - ta vas na 99.99% nezamestna, ale to se neda nic delat :-)))

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Str Mar 19, 2008 4:09 pm

Od agentury by som preklad svojho CV nechcela ani zadarmo :)

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for def...

Poslať od mikru » Str Mar 19, 2008 4:12 pm

Ani ta setina tam neni sance, ze by anglicka firma zamestnala nekoho na zaklade poslani CV z CR/SR. Takze od uchazecu vyber dalsich 7oo korun a posli CV jine firme, za chvilku budes ve vate... :-]

Ale ted vazne? To si snad ze me delate prdel s tim, ze jste zaplatili 7oo korun za to, ze NEKDO prelozi Vas CV a posle ho firme do UK? A kdyz Vas odmitnou, jako ze Vas odmitnou vzdy...., tak musite zaplatit znova 7oo korun a znova zkusit stesti. To je zase podraz na lidi jako krava!!!

Mirek

kitty1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Mar 20, 2008 9:40 am
CONTACTCOLON

caute...

Poslať od kitty1 » Štv Mar 20, 2008 9:52 am

...
Naposledy upravil 1 dňa kitty1, celkovo upravené 0

kitty1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
CONTACTCOLON

detail

Poslať od kitty1 » Štv Mar 20, 2008 9:58 am

...

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: for def...

Poslať od qth » Štv Mar 20, 2008 9:59 am

mikru píšeCOLONAni ta setina tam neni sance, ze by anglicka firma zamestnala nekoho na zaklade poslani CV z CR/SR. Takze od uchazecu vyber dalsich 7oo korun a posli CV jine firme, za chvilku budes ve vate... :-]
Mirek
Nie je uplne pravda, poznam ludi ktory si zohnali robotu s SVK/CZE len poslanim CVcka a nasletnym intervium cez telefon. Samozrejme dany ludia boli odbornici vo svojom odbore (IT)

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for kitty1...

Poslať od mikru » Štv Mar 20, 2008 10:15 am

Jen jsem reagoval na debatu prede mnou... z te vyplynulo, ze pri kazde dalsi registraci k novemu zamestnavateli se plati poplatek 7oo korun, coz je podle me nehorazna zlodejina, ale kazdy si vydelavame tak, jak umime...nekdo pracuje hlavou, nekdo rukama...a nekdo hold vymysli podvudky na lidi...
Mirek

kitty1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
CONTACTCOLON

Poslať od kitty1 » Štv Mar 20, 2008 10:21 am

...

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238

Poslať od def » Štv Mar 20, 2008 10:40 am

kitty1 píšeCOLONved to je kazdeho osobna vec ci ide cez agenturu alebo nech idu sami do zahranicia ked su vsetci taky sikovny nikto ich nenuti..
Ukaz, kdyz jses tedy primo z te firmy, mohl(a) bys napsat, kolik lidi (percentuelne) pres vas sezene praci? A muzes vyvratit tvrzeni, ze kdyz zamestnavatel zadatele odmitne, ze si PPK za dalsi pokus uctuje 700 korun poplatek znovu?

kitty1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
CONTACTCOLON

reakcia

Poslať od kitty1 » Štv Mar 20, 2008 10:54 am

...

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238

Re: reakcia

Poslať od def » Štv Mar 20, 2008 1:54 pm

kitty1 píšeCOLONako moze niekto vyvratit informaciu doverihodne cez net? to moze napisat hocikto. Nie?
Proste jestli muzes napsat, ze kdyz clovek nesezene praci, tak ze mu vratite penize (neco jako no win no fee). A dat hrube cislo o vasi uspesnosti vam muze jen pomoct (tedy samozrejme pokud to cislo je patricne vysoke :-))

tosomja1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 2:44 pm

Re: reakcia

Poslať od tosomja1 » Štv Mar 20, 2008 2:16 pm

Milá kitty1 :-) Je prirodzené, že sa brániš, to Ti nikto nezazlieva. Ale my obyčajní ľudia posudzujeme kvalitu firmy aj podľa úrovne písomného prejavu jej zamestnancov. A nehnevaj sa na mňa, ale ja som zatiaľ v tých pár vetách, ktoré si napísala napočítal 7 HRUBÝCH PRAVOPISNÝCH CHÝB!!! :-))) Celkom zjavne nerozlišuješ tvrdé a mäkké i. Nič v zlom, ale na Tvojom mieste by som ďalej ani nepísal. Niekto, kto neovláda ani základy pravopisu slovenského jazyka nemôže byť hodnoverným zástupcom firmy, ktorá má sprostredkovávať prácu v zahraničí :-) A to ani len na telefonickej infolinke nie. Kitty, hanbi sa! :-)) Ešte raz nič v zlom, aspoň som sa zasmial.

kitty1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
CONTACTCOLON

Poslať od kitty1 » Štv Mar 20, 2008 3:07 pm

...

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Štv Mar 20, 2008 3:50 pm

kitty1 píšeCOLONno tak sorry, že sa ponáhľam a rátali sme to sú tam len 4 chyby:)))
čo chceš povedať tým, že si len obyčajný človek a ja som čo, neobyčajna????
A co keby ste sa so svojim oddelenim sustredili na ratanie vasich uspesnych klientov? Mozno to bude este jednoduchsie ako spocitat vlastne gramaticke chyby :-)
Mozno nebude treba ani zapojit posily a zvladnes to aj sama.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Štv Mar 20, 2008 5:24 pm

ubeno píšeCOLON
kitty1 píšeCOLONno tak sorry, že sa ponáhľam a rátali sme to sú tam len 4 chyby:)))
A co keby ste sa so svojim oddelenim sustredili na ratanie vasich uspesnych klientov? Mozno to bude este jednoduchsie ako spocitat vlastne gramaticke chyby :-)
Mozno nebude treba ani zapojit posily a zvladnes to aj sama.
Mozno by to bolo aj presnejsie :)

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for kitty1...

Poslať od mikru » Pia Mar 21, 2008 7:03 am

Mila Kitty,
proc jsi vsechny prispevky vymazala? Takto debata nefunguje...
Ale zase to o necem svedci - cela Vase agentura bude LEGALNI bouda na lidi. Ze ti neni ze sebe na bliti, vedet, ze okradate lidi a jeste mit tu drzost a hajit se. ...a potom to vymazat... jako maly skolacek, ktery uzna, ze nema pravdu, tak zaleze do kouta...
Uzivej si penez, jednou nekomu dojde trpelivost...
Mirek

tosomja1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16

Re: for kitty1...

Poslať od tosomja1 » Sob Mar 22, 2008 3:15 pm

mikru píšeCOLONMila Kitty,
proc jsi vsechny prispevky vymazala? Takto debata nefunguje...
Ale zase to o necem svedci - cela Vase agentura bude LEGALNI bouda na lidi. Ze ti neni ze sebe na bliti, vedet, ze okradate lidi a jeste mit tu drzost a hajit se. ...a potom to vymazat... jako maly skolacek, ktery uzna, ze nema pravdu, tak zaleze do kouta...
Uzivej si penez, jednou nekomu dojde trpelivost...
Mirek
No, ja by som to zase celé neobracal proti kitty. Ona s najväčšou pravdepodobnosťou ani nevie, do čoho išla. Skôr by som je odporučil nájsť si slušného zamestnávateľa. A prípadne doučiť sa slovenský pravopis :-)))

tosomja1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16

Poslať od tosomja1 » Sob Mar 22, 2008 3:19 pm

carfaxcat píšeCOLON
ubeno píšeCOLON
Veľmi zle ste rátali chyby kitty. A ak ste ich rátali kolektívne, tak potom celému Vášmu kolektívu odporúčam doučiť sa pravopis, nie len Tebe :-))

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 22, 2008 3:32 pm

tosomja1 píšeCOLON
carfaxcat píšeCOLON
ubeno píšeCOLON
Veľmi zle ste rátali chyby kitty. A ak ste ich rátali kolektívne, tak potom celému Vášmu kolektívu odporúčam doučiť sa pravopis, nie len Tebe :-))
Mozno kazda naratala styri rozne chyby (chybajuce ciarky vsak nepocitali).

Speedman
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Feb 14, 2008 8:56 pm
CONTACTCOLON

Poslať od Speedman » Pia Okt 24, 2008 10:43 am

celá agentúra veľký ojeb, poplatok zhrabli a telefón sa ani neozval...ja som tam volal najmenej 5x, a stále len sľubovali, po pol roku som to vzdal...

milhr
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Jan 24, 2009 1:13 pm

Re: PPK company - personal agency

Poslať od milhr » Sob Jan 24, 2009 1:21 pm

ppk je podvod jak balon,mozem to potvrdit ,spytoval som sa niektorych agentur a z usmevom my povedali,ze nevedia ci vobec niekoho tato agentura zamestnala,,,,ZBERACI PENAZI

BUTTON_POST_REPLY