EUROBAIL Ltd !!!

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jirka1977
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 6:45 am

EUROBAIL Ltd !!!

Poslať od jirka1977 » Ned Feb 17, 2008 7:16 am

Pravda o ,,agenture'' Eurobail ltd: do UK jsem pricestoval v polovine roku 2007. Vybral jsem si Eurobail ltd. pro jejich spolupraci se Student agency, myslel jsem si, ze nenaletim... Chyba!!! Pro priletu na letiste me cekal pan Rajsky = ,,reditel'' a za 30 liber [!!!] me odvezl z letiste do Nottinghamu. Podepsal jsem smlouvu o ubytovani za 52 liber/tyden, coz se mi zdalo skvele, protoze jsem si jiz drive nasel ceny ubytovani na internetu, ktere se pohybovaly cca 90 liber/tyden. Zaplatil jsem 150 liber za asistencni sluzby spojene s hledanim prace. Zaplatil jsem 50 liber depozit na ubytovani. Prekvapeni me cekalo na baraku. Jednalo se o dum ve velice nebezpecne ctvrti. Byly tam 4 pokoje, jedna koupelna a kuchynka. Ubytovano tam bylo 9 lidi [!!!]. Spise bych mel napsat 9 prasat. Odpadky se hazely do kuchyne do rohu, cely barak smrdel jako bouda pro psa, zachod se nesplachoval, netekla tepla voda, neslo topeni, nefungovala pracka a lednice, matrace na posteli byla prochcana, cely barak spinavy, nadobi bylo ve drezu nebo v kuchyni na zemi, barak vypadal jako fetacke doupe... Nakonec po dvouch dnech prestala fungovat elektrika. Zavolal jsem tedy panu ,,rediteli'', at prosim prijede, ze pry neni problem, ale je nyni pracovne v Londyne, takze zitra. Zitra cislo nefungovalo. Pan reditel se ukazal po tydnu, kdy prisel pro najem a s vymluvou, ze mu nekdo odcizil telefon a ma jine telefonni cislo [?!?]. Zaplatil jsem najem a podal vypoved, ze podle smlouvy se za 14 dni stehuji pryc a zadam o vraceni depozitu 50 liber, ktery jsem zaplatil. Neni problem. Za 14 dni jsem samozrejme nevidel ani korunu, protoze jsem pry zaspinil zaluzie, ktere si pan reditel ceni na 50 liber [!!!]. Za tech 14 dni si 5x zmenil cislo. Ohledne prace: za tri tydny mi nedal ani jednu pracovni nabidku, praci jsem si sehnal sam.
Podle me je Eurobail ltd. pouze jeden clovek - a to pan ,,reditel'' Rajsky, ktery mimochodem ma jen v mem seznamu 7 telefonnich cisel a ktery se predstavuje v emailove komunikaci pod jmeny Novak, Novotna...
Nyni jsem doma v Praze a na pana ,,reditele'' a spolecnost Eurobail ltd. jsem podal trestni oznameni na Policii CR. Bylo mi oznameno, ze nejsem sam, ktery takto ucinil.
Lidi, prosim, neudelejte stejnou chybu jako ja a dejte ruce pryc od ,,agentury'' Eurobail ltd !!! Radeji se seberte, zaplatte si letenku a ubytujte se v nejakem motelu za 100 liber na tyden a sezente si praci sami. Usetrite penize a hlavne se nesetkate s dalsim volem, ktery si mysli, ze je nejchytrejsi. Ale na kazdeho prijde rada, a na pana ..reditele'' ve velice brzske dobe. Jirka

BUTTON_POST_REPLY