Coolagent

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mireq25
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 10:11 am
CONTACTCOLON

Coolagent

Poslať od mireq25 » Uto Feb 19, 2008 8:57 am

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto agenturou?

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Uto Feb 19, 2008 10:51 am

Ked sa pozries na vrch tejto stranky, najdes tam take, ze "Hladat".

mireq25
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
CONTACTCOLON

coolagent

Poslať od mireq25 » Uto Feb 19, 2008 12:24 pm

"fuu este ze si mi poradil, inak by som asi ani nevedel ze tam je Hladat". Zas az taky hlupy niesom. Posledne prispevky na coolagent su z roku 2005 prip. 2006 a to mi je prd platné. Veľa veci sa zmeni za mesiac a nie to este za 2 roky. Preto by som privital nazor od niekoho kto mal s touto agenturou nejaku aktualnejsiu skusenost a nie rady tvojho typu.
xaxa píšeCOLONKed sa pozries na vrch tejto stranky, najdes tam take, ze "Hladat".

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: coolagent

Poslať od qth » Štv Feb 21, 2008 3:10 pm

mireq25 píšeCOLON"fuu este ze si mi poradil, inak by som asi ani nevedel ze tam je Hladat". Zas az taky hlupy niesom. Posledne prispevky na coolagent su z roku 2005 prip. 2006 a to mi je prd platné. Veľa veci sa zmeni za mesiac a nie to este za 2 roky. Preto by som privital nazor od niekoho kto mal s touto agenturou nejaku aktualnejsiu skusenost a nie rady tvojho typu.
xaxa píšeCOLONKed sa pozries na vrch tejto stranky, najdes tam take, ze "Hladat".
Vo svojom prispevku si neuviedol ake skusenosti (aktualne...) hladas, takze
aj tie skusenosti z 2005-6 zodpovedaju tvojej otazke.
No a co sa tyka agentur, tak kvalita agentury zvasca zavisi od jej majitela a jeho pristupu k nej a to sa zase nezvykne moc menit. Takze hoci lepsie by boli
aktualne informacie, myslim si ze ani tie stare nie su na vyhodenie

mireq25
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
CONTACTCOLON

coolagent

Poslať od mireq25 » Uto Feb 26, 2008 7:58 am

Ide o to ze tato agentura pyta za sprostredkovanie 25000 Sk (program pre páry).No na druhej strane vypada najserioznejsia. Chceme ist do UK na 3 mesiace a teraz neviem ci sa mi vratia naklady, prip.nieco usetrime. Je jasne ze budeme pracovat niekde v hoteli za minimalnu mzdu. No zaujima ma vas nazor na tuto moju situaciu. Kazdej rade od skusenejsich budem velmi vdacny. dakujem

mireq25
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
CONTACTCOLON

coolagent

Poslať od mireq25 » Štv Nov 20, 2008 2:29 pm

uzatvarm tuto temu. o coolagent uz nechcem v zivote pocut. zazil som vdaka nim "krasne" leto. pozravujem Silviu z Coolagent BA a snad aspon ona prezila pekne leto. COOLAGENT nikdy

Prco84
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Júl 19, 2009 8:11 am

Re: Coolagent

Poslať od Prco84 » Pon Okt 19, 2009 8:23 am

Zdravím ...mám zlu skusenost s touto agenturou ..mal som vsetko vybavene na vycestovanie ale kvoli vaznym zdravotnym problemom som nemohol vycestovat a tí sucitnymi ludia s agentury nemali charakter vratit ani polku penazi som zaplatil.

A druha vec je ze jeden krat si pytaju poplatok az po vybaveni a druhý pripad si pytaju peniaze pred vybavenim prace...čiže dva rozne prístupy.

Pjotr
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Jún 29, 2010 10:53 am

Re: Coolagent

Poslať od Pjotr » Uto Jún 29, 2010 10:57 am

Pozor vsichni na COOLAGENT!!!!!
Momentalne jsem na jejich programu Balirny v Anglii (Warrington) a chci varovat všechny, kdo o této praci také uvazuji. Vse zacalo při priletu, kdy me mela vyzvednout p.Klenkova, ale místo no dorazili dva Polaci. Ti me dovezli na ubytovani, vybrali najem na dva tydny dopredu, ale zapomneli uz rict, ze netece tepla voda, ze v kuchyni jsou sice funkcni spotrebice a nejake zakladni nadobi, ale ze si nemate v cem uvarit. Hrnce nebo panve si musite poridit na vlastní naklady, ikdyz mi bylo v Cesku receno, ze kuchyne je PLNE vybavena. Dalším prekvapenim byla absence lozniho pradla a perin, a fakt, ze dům se nachazi 3 metry od ctyrproudove silnice, takze se moc nevyspim. Změna ubytovani s sebou bohuzel nese i vyhazov z práce a naopak (potvrzeno od mistnich obyvatel).
Práce: agentura Staffline je sice britska společnost, ale ve Warringtonu ji ridi pouze Polaci. Nepocitejte s tim, ze se tu naucite anglicky, odevsad slysim polstinu nebo slovenstinu. Polaci toho také mnoho naslibuji, ale nedodrzi nic. Teoreticky si za tyden muzete odpracovat 40-48 hodin, prakticky si odpracujete tak 29 hodin, když mate stesti. V agenture mi slibovali dostatek práce, ta tu ale není a ze smen me a mnoho dalsich posilaji domu. Vzhledem k neustalemu naboru novych pracovniku se tato situace asi nezlepsi. Nestezuji si na praci, ale na pristup a nepravdive informace. Tento prispevek postupne najdete na vice forech. Je nutne aby jim dalsi lidi NENALETELI!!!!!

BUTTON_POST_REPLY