KES AGENCY

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kacka
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Uto Apr 05, 2005 2:16 pm
BydliskoCOLON CR

KES AGENCY

Poslať od kacka » Uto Apr 05, 2005 2:28 pm

Ahoj,
dostali jsme s manzelem nabidku KES AGENCY na au-pair pro nas pro oba. Chceme jet do UK nebo IR od cervence na dlouhou dobu. KES AGENCY nam nenapsali zadne info a chteji rovnou 700,- za kazdeho z nas. Tak nevime. Nemate s nimi nekdo zkusenosti ?

kacka

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Apr 05, 2005 3:06 pm

Kazde forum ma moznost vyhladavania. Tak to skus vo fore Anglie.co.uk, najdes okrem ineho aj tieto nazory:

http://www.fluent.cz/anglie/phorum/read ... &t=189&v=f
http://www.fluent.cz/anglie/phorum/read ... 632&t=2632

zolimiklos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pon Okt 04, 2004 3:50 pm
BydliskoCOLON London - South Ealing
CONTACTCOLON

kes agency

Poslať od zolimiklos » Uto Apr 05, 2005 10:30 pm

pravdupovediac nepoznam ju. ale mam dost osobnych skusenosti s agenturami. viem, ze zohnat aupair poziciu pre couple je takmer nemozne, a ak sa ti KES Agency za ten poplatok zavazuje zohnat aupair poziciu pre couple, tak to stoji za tych 700,- KC. Za co konkretne pozaduju ten poplatok? zavazuju sa zohnat vam job, alebo je to len 'registracny poplatok'? vo vseobecnosti totiz ceske a slovenske agentury nic ine nerobia len vyberu poplatky a tvoje udaje poslu zahranicnej agenture, ktora kontaktuje rodiny. kedze kazda ambiziozna agentura ma webstranku, je financne vyhodnejsie kontaktovat priamo zahranicnu agenturu. sluzby su rovnake a este usetris. chod na google a natukaj do vyhladavaca 'au pair agency' a najdes kopu agentur ktorym mozes zaslat registracny formular (vacsina ma online formular priamo na webe). rozhodne by som nesiel cez CS agenturu, pretoze keby sa cokolvek stalo v UK oni nemaju ani moznost promptne zakrocit a konat pre tvoju pomoc. Su vsak v UK agentury, ktore maju CS hovoriacich zamestnancov, len ich treba najst (viem o jednej ale bola by to reklama to sem uviest...)
good luck.

kacka
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
BydliskoCOLON CR

KES AGENCY a jine

Poslať od kacka » Str Apr 06, 2005 6:37 pm

To je prave to, co me zarazilo, ze chteli rychle registracni poplatek a vubec jsem se nedovedela, kam bysme sli a na jak dlouhou dobu, Nejme zadni studenti, koncime kvuli tomu dobre pracovni smlouvy, takze si zadny ulet nemuzeme dovolit. Na google chodim, ale skoro vzdycky s ktizkem po funuse. le diky za prispevek a radu, shanim dal.

Oli2
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Apr 06, 2005 11:23 am

KES agency

Poslať od Oli2 » Pia Apr 08, 2005 1:58 pm

Ahoj Kacko,

zkusenosti s KES agency by me take zajimaly. Ted nabizeji rodinu pro par za 80 liber/tyden + auto,atd - nejspis o te rodine uz vis.

Na muj dotaz,kolik vlasten stoji zprostredkovani pro par,mi prisla odpoved,ze 6000 Kc pro pozici au-pair, a 8000 Kc pro pozici au-pair+.

O registracnim poplatku se mi nejspis zapomneli zminit ;)

Jinak ja jsem s pritelem uz byla ve 2 rodinach, muzu ti doporucit Mossei Agency - www.au-pair.cz, nevim ale,kolik ted u nich stoji zprostredkovani.. Jela jsem s nima pred 2 lety. Podruhe jsme jeli pres Nanny Seekers (pokud jsi v CR,tak se musiz zaregistrovat u Capital Expressu - dohromady je to pouze 2x 1000 KC),ale rodina dohozena touto agenturou byla priserna a agentura neni schopna ti nijak pomoci,pokud mas problem.Takze nevim, mozna jsme s Mosseiem meli jen stesti,protoze jsem potkala vic lidi,kteri jeli jako couple a bohuzel opravdu vzdy zalezi jen na teto mrsce male zlatave (i.e. stesti :)

Dej vedet,jak jste dopadli,popripade mi muzes poslat mail a ja te pobavim veselema historkama z GB,ha ha.

Olca

kacka
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
BydliskoCOLON CR

díky

Poslať od kacka » Uto Apr 12, 2005 1:40 pm

Jinak ja jsem s pritelem uz byla ve 2 rodinach, muzu ti doporucit Mossei Agency - www.au-pair.cz, nevim ale,kolik ted u nich stoji zprostredkovani.. Jela jsem s nima pred 2 lety. Dej vedet,jak jste dopadli,popripade mi muzes poslat mail a ja te pobavim veselema historkama z GB,ha ha.
Díky moc za tip, dám vědět, zatím jsme z několika agentur bez odpovědí, i když jsme posílali oba CV a fotky.
Tak zatím

janussska
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: KES AGENCY

Poslať od janussska » Štv Aug 30, 2012 5:40 pm

důrazně tuto agenturu nedoporucuju, chce vysoky poplatek, za ktery poskytuje velmi chabe sluzby...vse dlouho trva, pani neni k zastizeni a kdyz ano býva často nepříjemna, kdyz uz s ni odjedete pri problemu se nani nemuzete obratit, nebo obratit se muzete, ale je vam to k nicemu, protoze pani vam absolutne nepomuze.

linraes
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Nov 10, 2013 2:40 pm

Re: KES AGENCY

Poslať od linraes » Ned Nov 10, 2013 2:45 pm

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nedoporučiji!!Přišla jsem díky nim o desítky tisíc!!!Paní Kubečková je psychicky narušená osoba, která vidí jen sebe a možný výdělek. To co mi slíbila do puntíku nesplnila, hlavně abych honem poslala peníze!!!Nakonec mi nedala ani paragon!

BUTTON_POST_REPLY