Nemáte někdo zkušenost s agenturou Eurobail Limited?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Luboš
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Máj 03, 2005 8:14 pm

Nemáte někdo zkušenost s agenturou Eurobail Limited?

Poslať od Luboš » Uto Máj 03, 2005 8:25 pm

Zdravím,

přemýšlím o nejvhodnější agentuře pro vycestování do Anglie za prací a studiem a zaujala mě nabídka agentury Eurobail Limited. Budu velice rád, pokud by jste mi sdělili Vaše případné zkušenosti s ní.

Děkuji Luboš

repo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Mar 30, 2005 5:03 pm

Eurobail.cz

Poslať od repo » Str Júl 06, 2005 2:54 pm

Zdravim. Chcem sa spytat ci niekto nema skusenosti s agenturou Eurobail (www.eurobail.cz). Jedna sa o anglicko-cesku agenturu, mozno by som viac odpovedi ziskal na podobnych ceskych portaloch ale niekto mozno bude nieco vediet. Vdaka

chuky1963
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Aug 01, 2005 10:23 am

Má niekto skúsenosti s Eurobail Ltd. ?

Poslať od chuky1963 » Str Aug 03, 2005 7:05 pm

Mate niekto skusenost s agenturou EUROBAIL LIMITED? chuky1963@yahoo.com

Frances
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Apr 25, 2004 10:35 pm

Skúsenosti s agentúrou Eurobail

Poslať od Frances » Pia Aug 12, 2005 12:56 pm

Caute chcel by som vediet ci ma niekto skusenost z ag eurobail vdaka

toxi
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Pia Okt 22, 2004 6:32 pm
BydliskoCOLON Redbridge

Re: Má niekto skúsenosti s Eurobail Ltd. ?

Poslať od toxi » Pon Sep 05, 2005 8:36 pm

chuky1963 píšeCOLONMate niekto skusenost s agenturou EUROBAIL LIMITED? chuky1963@yahoo.com
Skutočne neviem prečo sa chcete zamestnať cez agentúry.Pozrel som stránky Euorobail ltd.pýtajú za služby nehorázne peniaze.Vykašli sa na nich ked ovladas jazyk a máš žiadanú profesiu na trhu práce v UK nájdeš prácu aj sám. Ahoj.

Ubiquitarian
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Sep 10, 2005 4:46 pm

Re: Dobre a spatne agentury

Poslať od Ubiquitarian » Sob Sep 10, 2005 4:52 pm

Tak rozdhone spatna agentura je Eurobail, vlastne je to agentura, ktera se sklada ze dvou lidi, je tezce amaterska a z velke casti jsou jimi nabizene sluzby podvod...pozor na ne, sam jsem se spalil :-(

Ubiquitarian
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Sep 10, 2005 4:46 pm

Poslať od Ubiquitarian » Uto Sep 13, 2005 12:16 am

bomo píšeCOLONBuď prosím ťa konkrétny - v čom ide o podvod? Čo nedodržali, čo mali (podľa zmluvy)? Sťažoval si sa v agentúre? Žiadal si vrátenie peňazí?
To by bylo na celou slohovou práci.. Tak postupně. O podvod jde v tom, že nesplní co slibí, vše co je popsané a co Vám poví do telefonu je nakonec jinak. Např. jsem netušil, že budu ubytován v nebezpečné čtvrti, práci nesehnaly do termínu, který slíbili, vybavení baráku nebylo podle popisu, asistenční služby také neposkytovali v plné míře, vše fungovalo v podstatě na domluvě, častá neochota z jejich strany a X dalších věcí. Určitě chceš něco konkrétnějšího.. Tak třeba nájemné. Činí u nich 49 liber za týden, ale už nikde není napsáno, že musíš platit jakýsi Council tax, takže za týden je to 51,5 liber. To bych překousl. Ale zjištění, že elektřina je tam na karty, které platíme my, už bylo horší. Jinde to třeba ani nebylo zavedené a tudíž to bylo v ceně nájemného. Stěžovat si? Kde? Eurobail jsou 2 lidé, přičemž údajná šéfka je přibližně na úrovni intermediate a s pravopisem možná hůř. O vše se stará 1 chlap, btw. děsný vyčůránek, no a ten samozřejmě nemá šanci splnit všechny závazky, protože těch Čechů a Slováků je tam už dost. Třeba má poskytovat 24 hodin help line a 1 kamarád to fakt potřeboval, nebudu rozvádět. Dost na tom, že to 3 zazvonilo a pak mu to típl a hlasovka. Poté byl ten mobil vypnutý. Těch věcí je ještě moc a moc.. Smlouvu jsem měl podepsat až tam, no a úplně si ji zapomněli vzít, postupem času jsem zjistil, že nejsem sám. Je to celé těžce amatérské, 2 lidi využívají toho, že našinci nevědí jak to tam chodí a rýžují na nich a to měsíčně víc, něž co mají naši poslanci. Budiž, ale ať si plní co mají. Zažalovat je je problém, je to Ltd. a to není až tak snadné, navíc nemám právníka, čas, peníze a ani chuť se do toho pouštět. Ale předpokládám, že toho pána časem zatknou, údajně je už trestně stíhaný pro něco jiného a proto je celá firma psaná na tu holku, ale nevím co je na tom pravdy, to může být "jedna paní povídala". Ale i kdyby to pravda nebyla, tak ho to nejspíš brzy čeká.

bixo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 45
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 8:49 am
BydliskoCOLON Brancaster
CONTACTCOLON

Poslať od bixo » Uto Sep 13, 2005 1:40 am

Ubiquitarian píšeCOLONz velke casti jsou jimi nabizene sluzby podvod.
Ludia zamyslite sa kym sem vobec nieco napisete.

V poriadku nadavate tu na agentury ale preco ? Pretoze ste neboli spokojny za sluzby ktore ste dostali ? Pretoze vas oklamali ?

V poriadku tak naco ste si to zaplatili ??? :))
Preco to potom neskusite bez nich.

Podstata vasho problemu tkvie v tom ze si poriadne neprecitate zmluvu respektive "small print" Kazdu zmluvu ktoru podpisete tak automaticky snou suhlasite. Potom neviete co mozete ocakavat v krizovej situacii.V tej zmluve ktoru podpiste je vsetko rafinovane osetrene a bohuzial agentura je v prave.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Sep 13, 2005 9:29 am

Ubiquitarian píšeCOLONTak třeba nájemné. Činí u nich 49 liber za týden, ale už nikde není napsáno, že musíš platit jakýsi Council tax, takže za týden je to 51,5 liber. To bych překousl. Ale zjištění, že elektřina je tam na karty, které platíme my, už bylo horší.
Hmm, ak by si sa pripravil a dopredu si nastudoval cim viac o zivote v UK, tak by si zistil, ze najom obsahuje len najom. K nemu je nutne pripocitat miestnu dan (council tax), a naklady na energie. Uplne standardna vec.

Neobhajujem tu agenturu, nepoznam ju, ale tymto si neilustroval velmi dobre v com je agentura zla, skor si ukazal to, ze si na cestu do UK a zivot v UK nebol dostatocne pripraveny. Sorry mate, tvoja chyba.

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Pia Sep 16, 2005 9:58 am

Otázka je, čo je to dobrá alebo seriózna agentúra. Podľa mňa je to taká agentúra, ktorá má veľký záujem na tom, aby bol ich klient spokojný (t.j. nielen ho ošklbať o peniaze), ale zároveň musia byť aj schopní tú prácu nájsť a potrebné služby poskytnúť. Ak ten sprostredkovateľ ani nevie poriadne po anglicky, ako tu bolo pri nejakej agentúre spomínané, tak to asi dobrá agentúra nebude. Tak isto sa mi zdá podozrivé, ak agentúra (v tomto prípade personnel) má svoju webstránku tak neaktuálnu, že ešte v septembri pozývajú na nábor, ktorý sa konal 10.júna!!! S takou agentúrou by som sa bál ísť.

Hovorí sa, že nič nepokazí len ten, kto nič nerobí. Mnohé agentúry majú veľa klientov, ktorí sú spokojní, ale nikde o tom nepíšu (prečo aj, veď len dostali to, začo si zaplatili). Ak je niekto ale nespokojný, tak určite si to nenechá len pre seba (niektorí preto, aby vystríhali druhých, iní zase zo zlosti alebo z pocitu krivdy, možno sa chcú tej agentúre pomstiť a pod.). Takže niekedy je ťažko posúdiť, či tá agentúra je dobrá alebo nie. Myslím, že ani tá najlepšia agentúra nemá len spokojných klientov, určite sa nájdu aj nespokojní.

Som zvedavý, koľkí z tých mudrlantov, čo kritizujú agentúry (a každému radia, aby si hľadal prácu sám priamo na mieste) sa naozaj zbalili a sami si išli tú robotu zháňať. Som presvedčený, že väčšina z nich mala v UK svojich známych, ktorí im pomohli. Ja osobne som už niekoľkokrát pracoval v zahraničí, viem dobre po anglicky a robil som aj v UK, ale neviem veru, či by som tam išiel len tak bez vopred zabezpečenej roboty. Nato musí mať človek odvahu, ktorú ja zrejme nemám.

MonikaM
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Okt 20, 2005 9:39 pm

Poslať od MonikaM » Štv Okt 20, 2005 10:12 pm

Ubiquitarian píšeCOLONTo by bylo na celou slohovou práci.. Tak postupně. O podvod jde v tom, že nesplní co slibí, vše co je popsané...
Na tento příspěvěk musím regovat. S Eurobailem jsem byla v UK 3 měsíce přes léto. Pracovala jsem v chicken facktory a pak po měsíci v baru. Agentura mi práci našla 2dny po příjezdu!!! Je pravda, že je to malá agentura, ale překvapilo mě, jak šlo všechno hladce. O nic jsem se nemusela starat, všude chodili se mnou - do banky, na NINO. Dokonce jsem chodila na měsíční kurz angličtiny zadarmo. Já jsem prožila jedny z mých nejkrásnějších prázdnin. Nechápu jak můžete být tak nespokojenej, když jsme využili stejnou agenturu = stejný služby. Celková cena nájemného mě nepřekvapila, protože jsem si řádně přečetla nájemní smlouvu. Možná jsem byla ve výhodě, protože elektřinu jsem neplatila. Já sama za sebe doporučuji Eurobail, rozhodně nejde o podvod!!!

Dana Mala
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Apr 01, 2006 1:21 pm

Eurobail

Poslať od Dana Mala » Sob Apr 01, 2006 1:41 pm

Agenturu Eurobail jsem si vybrala sama podle svého rozhodnutí, smlouvu si přečetla a také trvala na jejím naplnění. I když už teď bydlím sama, mám dobrou práci a nevyužívám služeb agentury, musím čestně sama k sobě prohlásit, že bez jejich pomoci bych to nedokázala. To, že jsem za služby zaplatila dost peněz je v tržním hospodářství úplně normální a jako dospělý člověk jsem se mohla rozhodnout.
Reaguji na příspěvky lidí, kteří po bitvě kříčí, že by to vše zvládli sami.I feel sorry for them.

Přeji hodně sil a trpělivosti všem.
Dana

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

agentury

Poslať od oslo1 » Str Jún 14, 2006 6:25 pm

Ahojte vsetci,

ja som tiez prisla do UK cez agenturu pred dvoma rokmi. Bola to Sapa. Tiez naslubuvali hory-doly, len aby im clovek zaplatil. Ale robotu nasli.
V podstate ide o to , aby si clovek dokladne precital zmluvu aj s tymi malymi pismenami na spodnej strane strany a az potom ju podpisal.
Ak vam niekto slubi, ze az po podpisani zmluvy vam najde pracu, tak na to by som sa nespoliehala, tu pracu vam moze najst hned na druhy den po prichode do UK, ale takisto to moze trvat niekolko tyzdnov.
A pre vsetkych profesionalov v oblasti zdravotnictva (lekari a zdravotne sestry): agentura vam v ziadnom pripade nemoze pomoct s registraciou v tej ktorej zdravotnickej komore. Aj mne mavali pred nosom s NMC kodexom a pravidlami registracie, rokom starym a slubovali pomoc s registraciou. Toto si musi kazdy vybavit sam.
Ale ak mam pravdu povedat, ak by som sem mala ist druhykrat, tak by som isla zasa len cez agenturu, ktora mi najde pracu este pred odchodom do UK. Lebo to co usetrite na agenture miniete po prichode, ked budete obehavat potencialnych zamestnavatelov.

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Eurobail

Poslať od mathias6850 » Pia Júl 14, 2006 12:03 am

Aj mna by zaujimal vas nazor na agenturu Eurobail.V oktobri sa chystam do Velkej Britanie a dovtedy by som rad vedel nieco o tejto agency.Takze vase skusenosti?

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Apr 18, 2007 8:34 pm

Re: Eurobail.cz

Poslať od Dodus » Uto Jún 05, 2007 10:20 am

repo píšeCOLONZdravim. Chcem sa spytat ci niekto nema skusenosti s agenturou Eurobail (www.eurobail.cz). Jedna sa o anglicko-cesku agenturu, mozno by som viac odpovedi ziskal na podobnych ceskych portaloch ale niekto mozno bude nieco vediet. Vdaka
Ak mozes tak sa vyhni tejto iba ubytovacej agenture nie su vobec spolahlivy co sa tyka prace. Vsetko su len sluby

Lukas
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Jún 08, 2007 4:43 pm

Re: Eurobail.cz

Poslať od Lukas » Pia Jún 08, 2007 5:03 pm

Dodus píšeCOLON
repo píšeCOLONZdravim. Chcem sa spytat ci niekto nema skusenosti s agenturou Eurobail (www.eurobail.cz). Jedna sa o anglicko-cesku agenturu, mozno by som viac odpovedi ziskal na podobnych ceskych portaloch ale niekto mozno bude nieco vediet. Vdaka
Zdravim, prijel jsem pres tuto agenturu do UK. Kdybych vedel s kym mam tu cest, zrejme bych si to rozmyslel.
Nastesti nase spoluprace nebyla dlouha. Jsem v UK porad a je to tu docela fajn. Takze jestli je chces oslovit, muzes. Musis ale pocitat s tim, ze te budou chtit co nejvic obrat o prachy!!! Ubytovani v nejhorsich podminkach co znam a co jsem poznal. Veskere sliby a prijemne vystupovani pana Rajskeho a pana Masire jsou falesne. PS:Zaslouzili by dostat poradne do drzky, ale to nejsou praktiky ktere uctivam. Jen doufam, ze Bozi mlyny melou...

ASDA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Júl 21, 2007 10:04 pm
BydliskoCOLON Nottingham
CONTACTCOLON

EUROBAIL

Poslať od ASDA » Pon Júl 23, 2007 2:23 pm

Eurobail se nedá považovat za seriózní agenturu, jsou nespolehliví a požadované služby plní kolikrát na hraně uzavřené smlouvy. Na slibovaný internet v domě jsme čekali tři týdny, pak jsme si našli radši jiné ubytování, kde to bylo okamžitě. Nemluvil bych přímo o podvodu, ale kvalita jejich služeb je prostě mizerná. Mladých a naivních studentů, kteří si neumí vydupat to, na co mají podle smlouvy právo sem jezdí pořád dost, tak co by se snažili (!) Párkrát se ale spálili, kdy se do toho vložili rodiče, kteří se nenechali opít rohlíkem.

K nájmu, zdaleka není samozřejmostí, že nájem se tu platí bez Coucil taxu a elektřiny apod. Já například všude, kde jsem v Anglii bydlel, platil domluvenou částku a o nic víc se nestaral. Pravda, vždycky jsem se na to zeptal, co všechno ten nájem zahrnuje, ale to je snad normální.

charllies
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Júl 27, 2007 1:58 pm

EUROBAIL!!!!

Poslať od charllies » Uto Aug 28, 2007 9:30 am

Ten, kdo tady píše, že EUROBAIL je seriozní, tak je to jeden ze dvou debilů z EUROBAILU, kteří si tak chtějí vylepšit image! Kdo jel někdy přes tuhle agenturu, tak by takové kladné reference v životě nenapsal!!!! Vrátil jsem se před dvěma měsíci a ještě teď jsem nasraný. Nemůžu se jim dovolat, neodepisujou na maily a když jsem se jim konečně jednou dovolal na pevnou linku a ptal se kde je má vratná záloha, tak mi řekli, že jsem sprostý a že na takové maily odpovídat nebudou a položili mi telefon. Pak tam píšou, že jejich klienty jsou jen občané ČR a SR a bylo tam víc jak 70% Poláků. (nic proti nim) dokonce jednu partičku v jednom bytě chtěli zmlátit a vyhrožovali jim, protože se proti nim postavili. Jsou to dva chlápci. Když jsem volal do ČR, tak mi řekli, že jsou to kolegové a že se o mě postarají v UK. A teď jsem se dočetl na jejich stránkách odkaz: zavolejte řediteli, Rajský(to je jeden z těch dvou v UK) Mazec co :-) ředitel. Kdybych se dostal k tomu týpkovi v Praze, tak si to s ním vyřídím!

charllies
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Júl 27, 2007 1:58 pm

EUROBAIL!!!!

Poslať od charllies » Uto Aug 28, 2007 9:42 am

Prý Dana Malá a Monika M :-)) To jsou mistři z Eurobailu!!! Jsou to takový dva řízci. Jeden se jmenuje Rajský a druhý Misár. Hrajou si na frajeri, ale když tam přišel kámoš, že by chtěl vrátit zálohu dle smlouvy, tak se mu vysmáli a ať vypadne, tak po nich hodil popelníkem a schovali se. Teď jsem se díval, že už ani ty jejich stránky nefungují. Jo a smlouvu jsem si přečetl důkladně!!!!!!!! a stálo tam, že je potřeba podat výpověd nájmu 14 dní předem a že mi pak hotově vrátí zálohu. Tak jsem samozřejmě učinil, slíbili, že se za mnou staví na barák v sobotu, kdy jsem měl odlétat. Volám celý nervózní kde jsou a nic. Pak mi akorát přišla SMS, že nestihají a že mi to pošlou na účet. 2 měsíce a nic :-) Předem se omlouvám za ten výraz. KURVY!!!!!

Petr12
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Okt 08, 2007 9:15 pm

EUROBAIL

Poslať od Petr12 » Pon Okt 08, 2007 9:24 pm

Ahoj vsichni, koukam ze se rozpoutala vasniva diskuse na tema Eurobail. Muzu se s vami podelit o me vlastni zazitky, protoze jsem s eurobailem v Anglii asi 2 mesice. Stale u nich bydlim, protoze jsme na dome docela dobra parta, bydli nas 6 na celem dome. Dum je velice slusne vybaven nabytkem IKEA. Sem tam neco nefunguje, ale vzdy je to zpraveno behem par dni. Co se tyce prace, tak jsem mel asi stesti. 3 dny po prijezdu me pracovnici Eurobailu dovedli do jedne pracovni agentury, ktera mi nabidla praci ve skladu. Delam 10-ti hodinnove smeny a velmi slusne si vydelam. Chci tady vydrzet do Vanoc. Pokud zustaneme stejne dobra parta na dome tak se asi stehovat nebudu. Nic mi nechybi. Tak jo, mej te se fajn a pokud se chystate do Anglie tak preji hodne peve nervy a trochu stesti....

dri45
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Okt 10, 2007 10:54 am
BydliskoCOLON Londyn

Eurobail PODVOD

Poslať od dri45 » Str Okt 10, 2007 11:07 am

Vsichni velky pozor na Eurobail, jsme ted v Anglii a resime jejich podvodne aktivity z policii.
Nesplni nic, prvni co je po prijezdu zinkasuji penize a hodi Vas na barak ze 6 lidma ale bez postele.
Ve strasne ctvrti, strasny barak a pak uz se neozvou.
Jestli jim pak volate neberou telefony a vubec se o Vas nepostaraji.
Jejich smlouvy na najem jsou neplatne psane v ceskem jazyce s podpisem jakehosi Rajskeho.
Vsechno je to podvod a uz ted maji na krku Policii, jestli nechcete prijit o sve penize a zazit trochu hruzy tak se jim vyhnete.
Praci Vam nenajdou musite to udelat sami.

dri45
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Okt 10, 2007 10:54 am
BydliskoCOLON Londyn

Eurobail

Poslať od dri45 » Str Okt 10, 2007 4:57 pm

Ja som prisiel s Eurobailom a bol to des od prvej chvile som citil, ze to je podvod.
Dali mi podpisat zmluvu v ceskom jazyku, kde neni ziadny udaj o prenajimatelovi, v najhorsej ctvrti aka sa v Nottinghame najde.
Vecer Vam zoberu peniaze na najom a rano zistite, ze Vas nechali v izbe bez postele a z hora zostupi dalsich 8 ludi, ktory Vam okamzite odahlia pravdu o spominanej agenture.
Najhorsie na vsetkom je to, ze ked som neodbyval ani jeden den, peniaze nechcu vratit, zatajuju sa a nedvyhaju telefony, neodpovedaju na meily a chcu si prisvojit vase peniaze.
Co sa im vo vacsine pripadov az doposial darilo.
Varovanie ! Nevyhadzujte sa z penazi, ja som ich opustil po prvej noci a najdite si nieco ine, nedavajte im nic, tlacte aby Vam ukazali ubytovanie a robotu, ktoru Vam aj tak nenajdu.
Najlepsie vobec sa s nimi nekontaktujte, pozor na mena Rajsky a Misar aj Velebil, mozno si ich zmenia su to necestny tipci.
Vsetkych podvedenych touto cestou vyzivam o oznamenie ich podvod na policii, co som uz urobil.

BUTTON_POST_REPLY