maximum co moze zamestnavatel zrazit za ubytovanie

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

maximum co moze zamestnavatel zrazit za ubytovanie

Poslať od hugo2004uk » Pon Apr 28, 2008 2:56 pm

Dobry den Hladam informacie ohladom maximalnej sumy kolko moze zamestnavatel-agentura zrazit zo mzdy pracovnikom.
Je zname ze ludia co pracuju za minimum 5.52 a platia v lepsom pripade 50 -70 libier za tyzden tak usetrit asi nemaju z coho.Videl som niekde informacie ze existuje limit ktory moze zrazit zo mzdy agentura ci firma ak poskytuje svojim pracovnikom ubytovanie.Len by som potrebaoval nejaku stranku kde sa da nieco o tom precitat.Ja nemam s tym problem ale moji dobry znami pracuju iba okolo 30hod za tyzden za 5.52 a platia 50za ubytovanie a este k tomu aby toho nebolo vela musia aj elektrinu dobyjat a taktiez na kurenie sa skladat.Je to pekny biznis aj z toho ze zarabaju aj na ubytovani.Napise nejaku adresu kde sa da o tom zistit viac a ja potom si uz z ich firmou poradim .
Dakujem

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: maximum co moze zamestnavatel zrazit za ubytovanie

Poslať od xaxa » Pon Apr 28, 2008 5:03 pm

hugo2004uk píšeCOLON Je zname ze ludia co pracuju za minimum 5.52 a platia v lepsom pripade 50 -70 libier za tyzden tak usetrit asi nemaju z coho.
Asi neprezradim ziadne tajomstvo, ked poviem, ze agentury a vobec zamestnavatelia maju v trubke, ci zamestnanci nieco usetria alebo nie a tak je to podla mna spravne. Inak by sme boli v komunizme, aaaano?

Ale aby som bol konstruktivny, daj si do googlu "maximum offset for accommodation" a najdes to co hladas.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for hugo...

Poslať od mikru » Uto Apr 29, 2008 11:46 am

Ahoj,

platit 50 liber za tyden na ubytovani je prece skvele!!! Kolik by chteli platit? At se podivaji, kolik jsou normalni ceny za tydenni bydleni!!!

A prece nic jim nebrani najit si jinou normalni praci... Pracovat 30 hodin tydne za minimalni mzdu = mam spoustu volneho casu = udelam si od college nebo jobcentre training nebo nejaky certificate = lepsi prace za lepsi peniz!

A nebo je lepsi sedet doma, brecet a nadavat na vysoky najem?

Mirek

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

AAAAAha

Poslať od hugo2004uk » Uto Apr 29, 2008 1:06 pm

NO tak za prve ja som sa snazil pomoct tych co poznam aby ich neoje....... l zamestnavatel .A nazor ze platit 50 libier za tyzden je skvele pre niekoho ano pre niekoho nie.JA ked som zacianl v roku 2004 tak som platil 35 za tyzden cez agenturu ktora brala tolko kolko mohla ale teraz to je iba biznis zarobit na vsetkom co sa da.Ved ked sa pozriem na stranku londyn.sjk dnes tak agentury co kradaju slovakov tak si klukde vystavia inzerat na tejto stranke a to je dokaz ze ludia co ju zakladali uz im je jedno ze krajanov slovenska cu uk agentura okrada ved hlavne ze in platia za reklamu na tjeto stranke.Pomaly to tu bude ako u nas na pokaslanom slovensku kde agetury robia co chcu a inkto s tym nic nerobi ved naco.A to ze ludia maju kopec volno casu neznamena ze si kazdy vie najst bud novu pracu ale ist do skoly.Je to ichn vec ja som iba chcel zistit ci platia tolko kolko maju za ubytko kedze viem ze ak robi clovek cez agenturu a plati 50 za tyzden a 200 za masiac tak agentura ma 1000 za 5 ludi a za byt zaplti od 500 do 600 libier tak potom este aj na ubytovani zarobi .Tak nepiste tu prosim bludy ze je nieco skvele ked nie zebi agentura mala zarabat na ich praci ale aj na ubytova.Za tie 4 roky co sme v uniii sa to tu na stranke londyn.sk zmenilo je tu vela mudrcov ktory mozno maju viac penazi ako iny tak odrazu su najmudrejsi .Ja tiez mam viac ako iny ale snazim sa pomoct ludom ktorych poznam .Asi tak

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Este nieco

Poslať od hugo2004uk » Uto Apr 29, 2008 1:27 pm

tak dakujem tomu co dal typ na odkaz najst minimum accommodation offset
tak tu je to napisane dost presne kolko moze byt zrazene ubytovanie ked je poskytnute ubytovanie.
http://www.businesshr.net/docs/legal/keystatistics.html

a este som napisal tu ohladne toho kolko im zrazaju za tyzden a dostal som odpoved no a potom ak to budem mat potvrdene tak potom im mozem pomoct .Ved potom uz je sa kam obratit ak sa zisti ze naozaj existuje limit kolko moze brat agentura za ubytovanie ak je poskytnute.
A potom to dufam pomoze aj inym.Mne nie ja taketo problemy nemam ale ludom ktorych poznam vzdy chcem pomoct ak mozem nejako.

Dear Sir

I would firstly suggest contacting the Rent Service for further
assistance.
http://www.therentservice.gov.uk/

Regards

Edward D'mello
DWP Enquiries
London HQ

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for hugo...

Poslať od mikru » Uto Apr 29, 2008 4:29 pm

...
Naposledy upravil 1 dňa mikru, celkovo upravené 0

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

jeste poznamka...

Poslať od mikru » Uto Apr 29, 2008 4:34 pm

...

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Re: jeste poznamka...

Poslať od hugo2004uk » Štv Máj 01, 2008 5:14 pm

mikru píšeCOLONA vubec by pro nektere jedince nejlepsi asi bylo, kdyby nemuseli vedet jazyk, nemali zadnou praxi = neumeli nic, dostali by praci za 600 na tyden a jeste by meli ubytovani zadarmo, nejlepe jeste stravu a vsude kam by prisli, tak by se z nich cela Anglie posadila na prdel a posrala, protoze prijel Cech (Slovak/Polak)...
Mirek

Hele vole dej si pohov ja nemam chut na tvoje keci OK ? kamo ja so iba hladal informacie tak svoje zazitky alebo pocity si nechaj pre seba ok?Pochopil si tomu bratu.A prosim te uz radsi nepis.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for hugo...

Poslať od mikru » Štv Máj 01, 2008 5:48 pm

...

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

ty si ale vuuuuuul

Poslať od hugo2004uk » Uto Máj 06, 2008 6:35 pm

TY si ale vul najprv si poriadne precitaj vsetko co som pisal.Ja chvalabohu nepracujem 30 hodin a nepracujem za 5.52 ale mam znamych co potrebuju pomoc ale to vy cesi nepoznate pomoc znamemu.Takze vole uz dej pokoj z zajdi si na ceske forum ok.curaku

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for hugo...

Poslať od mikru » Uto Máj 06, 2008 6:48 pm

...

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Uto Máj 06, 2008 7:06 pm

...a co tak si to vybavit cez sukromne spravy,nech nemusime citat tieto vase invektivy?

mate6
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Ned Apr 10, 2005 10:55 pm

pre Mirek

Poslať od mate6 » Štv Máj 08, 2008 5:06 pm

mikru píšeCOLONOK, my Cesi nepozname pomoc znamemu...

Aspon tady na krajany nedelame podvody jako vy slovensky posrany cigosi, ty pomrdanej zmrde... Misto aby jste pomahali svym krajanum, tak jen vymyslite picoviny, jak je okrast = nabidka prace, podvodne pujcky, podvodne cigarety, domaci palenej alkohol - takze zavri tu svoji pojebanou hubu a nenadavej mi do curaku, ty kokote!

Mirek
Ahoj Mirek
Prepac bracho ale mam pocit ze si to prehnal a to som neni zaujaty voci inej narodnosti mal by si zvazit svoje zmyslanie!!! V tomto pripade mi HUGO pride asi tak ze mudrejsi radsej ustupy

BUTTON_POST_REPLY