AGENTURA L-WORK

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bob2323
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Apr 30, 2008 6:12 pm

AGENTURA L-WORK

Poslať od bob2323 » Sob Máj 24, 2008 12:23 pm

TAK PRIATELIA DAJTE SI POZOR NA TUTO AGENTURU . V PRVOM RADE SI PODROBNE PRECITAJTE ZMLUVU ,KTORU BUDETE PODPISOVAT NEZABUDNITE NA TO ZE AJ TIE NAJMENSIE PISMENA SU NAJPODSTATNEJSIE. MAME S TYM SKUSENOSTI .SME DESIATI LUDIA V ANGLICKU V MESTECKU WIGAN CAST SKERMELSDALE .AK VAM BUDU PONUKAT PRACU V NANUKARNI TAK TO BUDE FUNGOVAT TAK ZE SEDITE DOMA NA BARAKU A CAKATE NA TO KEDY VAM ZAZVONI MOBIL ABY STE MOHLI IST DO PRACE NA ZASKOK .
DALSIA PRACA NAM BOLA PONUKNUTA V TOVARNI NA CHIPSY SAMOZREJME AGENTURA TVRDI ZE JAZYK NEPOTREBUJETE ,ALE SKUTOCNOST JE TAKA ,ZE PRACA TAM JE ALE MUSITE NAJPRV SPRAVIT TESTY Z AJ GRAMATIKY .
POZOR PRI UBYTOVANI BUDU CHCIET OD VAS DEPOZIT ZA DOM ./DOMY MAJU BYT PLNE ZARIADENE ALE V SKUTOCNOSTI TAM SU HOLE IZBY ,SPYTE NA ZEMI ,IZBY SU BEZ DVERI,KUCHYNA BEZ STOLA A STOLICIEL .POZOR TAKTIEZ NA ENERGIE ZVYCAJNE SA DOBIJAJU NA KREDIT ALE SU VSETKY VACSINOV V DEBETE /V MINUSE/TAKZE KED SI TO DOBIJETE TAK VAM VACSINOV VSETKO STRHNE A VY LEN VYROVNATE DLZOBU .
POZOR NA MENA AKO p.KACMAR A PROSTREDNIK V UK JE DALIBOR FINDURA . PRIPOADNE DOTAZY MI PISTE SEM .BUDEM SA SNAZIT ODPOVEDAT KAZDEMU NECHCEM ABY STE DOPADLI AKO MY,.
SKYPE ; BOB2424

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: AGENTURA L-WORK

Poslať od carfaxcat » Sob Máj 24, 2008 3:16 pm

bob2323 píšeCOLON POZOR PRI UBYTOVANI BUDU CHCIET OD VAS DEPOZIT ZA DOM
Depozit normalne ziada akakolvek agentura, ktora ponuka domy na prenajom, a takisto private landlords.
Co sa tyka ostatnych faktov, asi by sa oplatilo hladat si nieco ine (dom i pracu) a nie cakat na zaskok. Cakat pasivne na to, kym vam zazvoni mobil, je uplna strata casu. Skuste sa porozhliadnut v Manchestri, ktory nemate tak daleko.
Nedavno sme fungovali v starom dome na podobne karty, ale pod pat libier do minusu sme sa nedostali a ani sa to nedalo.
Neodporucam nikomu chodit do UK bez znalosti anglictiny - uvedomte si, ze sa mozete dostat do problemov velmi jednoducho, ste jednoducho lahkou koristou a neviete sa ucinne branit. Asi uz nespocitam, kolko listov som napisala v UK pre Slovakov, ktori anglicky nevedeli - ci to bolo pre HO, solicitora, policiu alebo miestne urady.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for bob2323...

Poslať od mikru » Ned Máj 25, 2008 5:09 pm

Ahoj,
kolik jste jim za to zaplatili?
Mirek

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Ned Máj 25, 2008 5:52 pm

Podla stranky L-work to vyzera na 8-9000 korun podla typu prace.

kreator391
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Apr 17, 2007 12:34 am

Poslať od kreator391 » Uto Okt 07, 2008 11:36 am

agentura L-Work su podvodnici bacha na nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vilk0
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Mar 12, 2010 3:19 pm

Poslať od vilk0 » Pia Mar 12, 2010 3:25 pm

Prosim o aktualnejsie informacie. Ma este niekto s touto agenturou skusenosti? SURNE PROSIM.. Vdaka

martinkois
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Nov 07, 2012 3:06 pm

Poslať od martinkois » Str Nov 07, 2012 3:25 pm

bol som cez L work v UK zaplatil som 9 tisic korun za sprostretkovanie a 5.5 tisica za cestu mikrobusom prišiel som do UK žiadna robota a žiadne peniaze a pritom ta agentura je evidovana na Eurese aj na UPSVaR ked som sa prisiel stazovat na UPSVaR v KE tak ma tam vysmiali taky sistem funguje na Slovensku na Eurese boli dva caje co sedeli za pocitacom a ked som tam prisiel pozerali na mna jake dajaky PUCI tie ženy čo tam boli ani nepoznali napln svojej prace lebo ju ani nemali ale brali plat z mojich dani v agentúre L work sidlo v SNV a pobočka aj v KE na Krivej ani ta pani kučerava konatelka ani ten pan v KE nevedia ani slovo po AJ som robil 8 mesiacov v KE za 10 000 hrube SK a z toho som nasporil 35 000 sk a 25 tisisc som rozbil na L Work 8 mesiace som robil nadarmo aby sa na mne niekto obohatil toto je realita som robil skusky u lektora na tech un. v KE ktory ma skusal s AJ a ked som prisiel do UK tam mi povedali ze nevieme po AJ a ze robota nebude je to bizardné ale tak sa to stalo sú ludia ktorý isli cez L work abolo dobre ale ja mam inu skusenost ani robotu mi nevybavili ani peniaze nevratili a nebol som sám ale boli somnou ludia o SNV ktory uz boli v UK a dorozmeli sa bez problemov v JA jazyku na pravnej poradni mi povedali v KE ze takých prípadov je na SVK 1000 ze co oni stým maju robit ta nic asi SAK TO SA VOLA KAPITALIZMUS.

BUTTON_POST_REPLY