Agentura DK Recruitment Services

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Tim
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Máj 28, 2009 1:55 pm

Agentura DK Recruitment Services

Poslať od Tim » Štv Máj 28, 2009 2:10 pm

Zravim,
chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s agenturou DK Recruitment Services -Rimavská Sobota.
Ďakujem za odpovede.

ratman
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Pon Jún 08, 2009 7:27 pm

Re: Agentura DK Recruitment Services

Poslať od ratman » Pon Jún 29, 2009 6:08 pm

No jasne. Vsechny SK agentury, ktere prodavaji praci v UK a ubytovani v share house (3+ osob v byte) jsou "velmi seriozni".

Vice obecnych info o SK a CZ "pracovnich" agenturach je na www.skotsko.co.uk

valdo33
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Dec 30, 2010 11:15 am

Poslať od valdo33 » Štv Dec 30, 2010 11:26 am

Pozor na agenturu DK Recruitment!!! Prave som sa vratil z mesta Hinckley kde som pracoval ako picker pre TESCO. Praca nebola / pracovali sme 3 max 4 dni do tyzdna po 6 hodin a menej!!! /. Nase vyplaty boli niekedy len 20-30libier za tyzden. Nasli sa aj nestastnici co zarobili len 5!!! libier. Nase vyplaty zriedka presiahli sumu 100 libier. Prakticky sme zivorili. Dom do ktoreho nas ubytovali bol stary a plesnivy - vsade zatekalo /. Napriek nasim opakovanym vyzvam /telefonatom, mailom.../ Kocmarik /majitel agentury DK recruitment/ nic neriesil a do prace v tomto sklade posielal dalsich a dalsich ludi /nestastnikov/ zo Slovenska. Agenture DK Recruitment sa zdaleka VYHYBAJTE !!! Su to klamari a podvodnici! ! !

wroclav
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Jan 12, 2011 11:02 am

Poslať od wroclav » Str Jan 12, 2011 11:10 am

Tim píšeCOLONZravim,
chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s agenturou DK Recruitment Services -Rimavská Sobota.
Ďakujem za odpovede.
Tim píšeCOLONZravim,
Ďakujem za odpovede.

wroclav
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od wroclav » Str Jan 12, 2011 12:01 pm

Tuto agenturu možem po predošlých skusenostiach len všetkým vrele doporučovat.Trebatický.

wroclav
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od wroclav » Str Jan 12, 2011 12:14 pm

Dobrý den,pracoval som v U.K.cez tuto agenturu a možem ju vrelo všetkým len doporučit.Bol som velmi spokojný s ich prístupom-velmi milým p.Jančovou i pánom Kočmárikom.Po príchode na prácu do U.K.namna čakal už ich manager a hned ma aj ubytovali v ich prenajatom peknom dome,kde už bolo všetko zariadené.Bývali sme tam siedmi a to každý sám vo svojej izbe.Kolektív bol výborný a všetko bolo o každého postarané.Práca v skladoch-teplých bola tiež moc fajn.Všetci sme si tam aj pekne zarobili nakolko práca bola velmi dobre platená a robilo sa prevažne 12.hodín.S touto agenturom mám velmi dobre skusenosti ako i moji rovesníci s ktorými som tam pracoval.VRELE JU DOPORUČUJEM I DO BUDUCNA KAŽDEMU UCHÁDZAČOVI O PRÁCU V U.K.No musím však konštatovat že vždy a všade sa nájdu i taký ktorým sa nebude páčit nič a nikde.Preto i tam sa našli taký mladí ludia,no zavinuju si to prevážne sami a tak rýchlo zamestnávatel končí s takýmito neprisposobyvími typmi ludí.Je to i o prístupe ludi.Takže som rád že moja osobná skusenost ako i ostatných kolegov ktorý išli cez tuto agenturu je čo najlepšia.Za celý kolektív s pozdravom TREBATICKY Vojtech.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Jan 12, 2011 5:15 pm

posledni 3 prispevky ve me vyvolali usmev, pekny pokus, ale trochu amaterske :-)

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Štv Jan 13, 2011 10:53 am

To je sranda, ze skoro vzdy sa autori takychto fake prispevkov snazia dodat autentickosti tym ze ich zaklincuju podpisom vymyslenym menom...

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Štv Jan 13, 2011 11:16 am

To meno nemusí byť úplne vymyslené. Ja si myslím ,
že má skrytý odkaz. TREBATICKÝ by som pozmenil na : TAK TI TREBA, VOJTECH, že si sa dal nachytať na tú agentúru

valdo33
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od valdo33 » Ned Mar 13, 2011 2:21 pm

Nevedel som p. Kocmarik, ale ak chcete tak p. Trebaticky, ze klesnete tak hlboko a budete si pisat sam pozitivne reakcie na svoju agenturu. Ano. Vase slovne spojenia s madarskym "nadychom" uz poznam. Tak za prve. Na ludi na letisku nikdy necaka manazer aj ked Vy to tak kazdemu prezentujete - vidno ze nemate prehlad o situacii kam ze to tych ludi vlastne posielate... Vzdy tam caka vodic vanu ktory rozvaza ludi do a z prace - ziadny manazer!!!. A za druhe. Siedmi ludia na dome a kazdy ma vlastnu izbu??? Tak to uz je trochu moc... Chodte aspon na mesiac inkognito pracovat na jednu z Vasich reklamovanych pozicii a potom sa budeme bavit dalej.

profesor ikebara
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Mar 20, 2011 12:56 pm

Poslať od profesor ikebara » Ned Mar 20, 2011 2:39 pm

Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. To plati aj v tomto pripade. Na usmiate tvare a ochotu v agenture sa urcite stazovat nemozem. Realita sa vsak znacne lisi od slubov. Cez tuto agenturu som v minulosti pracoval a tu je niekolko mojich skusenosti:
- po zaplateni poplatku sme obdrzali zmluvy podla dohody a termin nastupu do prace, zatial vsetko ok
- kontakt so soferom na letisku UK prebehol podla planu, stale vsetko ok
- nasledne sme boli ubytovani v dome s kvalitou plesnivej pachnucej stoky (upratali sme, poumyvali, vydezinfikovali co sa dalo), chladnicku radsej opisovat nebudem, pracka nefungovala, hrnce a zakladny riad chybal - prikupili sme lacno v miestom supermarkete. Stazovat sa je zbytocne, netreba byt fajnovka.
- trening a zaskolenie v praci prebehol bez problemov
- zacali regulerne pracovne tyzdne a prve precitnutie v realite v podobe neveselych cisel na vyplatnych paskach, kedze nejakych 40 odpracovanych hodin zostalo zjavne v kancelarii agentury v zasuvke. Tyzdne, kedy sme sa dostali do prace tak maximalne na tri dni neboli nic vynimocne. Treba byt trpezlivy, to sa zlepsi. Ale nezlepsilo a po cca styroch mesiacoch sme to hromadne vzdali, so zarobkom postacujucim tak na letenku domov a pivo na letisku. Viac by sme si vysibali pocas Velkej Noci na Slovensku!
- kolektiv uvedenej agentury sa cely cas vytrvalo tvari ze je vsetko v poriadku, ved nakoniec oni svoje peniazky dostanu vzdy a ked vy oditete, tak vas nahradia dalsi, takze nie je co riesit.
- toto su realne skusenosti realnych ludi, ziadne pozlatene vety od imaginarnch akoze spokojnych zakaznikov, skoda ze sme taketo forum nemali k dispozicii v case nasej volby agentury..Nazor nech si kazdy urobi sam..
- GOOD LUCK !
Prílohy
DSC00888.jpg
obyvacka s vyhladom na dvor - romantika
DSC00888.jpg (140.43 KiB) Zobrazené 15752 krát
DSC00894.jpg
dom standartne vybaveny, pravda..
DSC00894.jpg (172.43 KiB) Zobrazené 15752 krát
DSC00891.jpg
chladnicku som opisovat nechcel, tak prikladam foto
DSC00891.jpg (180.08 KiB) Zobrazené 15752 krát

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Mar 21, 2011 10:28 am

Tak ono je to vetsinou strategie techto agentur, zamestnat vas tak abyste vydelali dost penez na to ubytovani ktere vam zajistuji, ale ne dost na to abyste si nasli nejake svoje vlastni. Proste aby cloveka drzeli pod krkem a mel malou moznost utect, ale porad doufal ze se to zlepsi.
Je to smutne ale je to tak.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pon Mar 21, 2011 8:06 pm

To co si odfotil vyzera ako super dom (na anglicke pomery). Trosku nanosu, co je pochopitelne pri vela ludoch v dome. Videl som daleko, daleko horsie, aj u Poliakov aj anglicanov...

mustang1965
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Uto Júl 28, 2009 5:49 pm

Poslať od mustang1965 » Uto Mar 22, 2011 1:17 pm

Vsetko zalezi od zmluvy ktoru ste podpisali. Ak ste si tam isli zarobit, zamerajte sa na nedodrzanie pracovneho casu, nenaplnenie moznosti nadcasov... Ale samozrejme aj na ine dohodnute, no nesplnene veci- vo vasom pripade mozno aj ubytovanie. Kazda pracovna agentura je vedena na urade prace a kazdorozne vykazuje svoju cinnost uradu prace. Takze stazujte sa pisomne tam, aby zrusili cinnost neschopnym 'agenturam'.

profesor ikebara
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Mar 20, 2011 12:56 pm

Poslať od profesor ikebara » Sob Mar 26, 2011 3:48 pm

xaxa píšeCOLONTo co si odfotil vyzera ako super dom (na anglicke pomery). Trosku nanosu, co je pochopitelne pri vela ludoch v dome. Videl som daleko, daleko horsie, aj u Poliakov aj anglicanov...
Ano, aj ja som videl horsie, v agenturnych domoch je to bezne. Len nech niekto neopisuje "pekny dom, kde je vsetko zariadene a kazdy ma vlastnu izbu". To ale nie je v tomto pripade podstatne, ako som uz napisal, upraces si, vydezinfikujes a byvas. Aj ked keby sme sa chceli v tom vrtat, tak napriklad nemale ciastky vyzbierane na nevratenych depozitoch by sa mohli pouzit okrem ineho aj na vycistenie a upratanie domov a nie len na dalsi zisk agenturam.
Co sa tyka samotnej prace prace cez tuto agenturu, tak suhlasim s mustangom1965.

valdo33
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od valdo33 » Ned Máj 22, 2011 10:13 am

A ešte jedna rada. Aby sa podvodníci ako je Kočmárik už ďalej nemohli priživovať na našich ťažko zarobených peniazoch a robiť si z nás dobrý deň, tu je postup ako na nich: Pokiaľ ste aj vy naleteli týmto podvodníkom napíšte mail na adresu alena.hazasova@upsvar.sk ,je to pani z EURESU pre oblasť Rimavskej Soboty pod ktorú tento podvodník a jeho podvodná agentúra spadá a ktorej sa musia zodpovedať /mimochodom na ktoromkoľvek úrade práce - oddelení EURES vám potvrdia že na týchto klamárov a podvodníkov /DK Recruitment už bola podaná nejedna sťažnosť - preto sa nedoporučuje ísť pracovať cez nich/. Do predmetu žiadosti uveďte - Žiadosť o prešetrenie postupu agentúry. Do textu nápíšte resp. opíšte všetko v čom nedodržali podmienky zmluvy - kľudne opíšte všetko od príchodu do UK, až po to ako nebola práca a ako Kočmárik na vás kašľal - aj vlastnými slovami. Takýto mail je podnetom pre úrad práce v Rimavskej Sobote aby vykonal v DK Recruitment kontrolu či vo vašom prípade prebehlo všetko korektne a ako malo. Niekto týchto nenažraných parazitov a podvodníkov už musí zastaviť a postarať sa o to aby im bola odobraná licencia na sprostredkovanie zamestnania v zahraničí. Taktiež súhlasím s mustangom1965.

milanv
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Okt 21, 2011 5:51 pm

Poslať od milanv » Pia Okt 21, 2011 6:08 pm

Tiez mam negativnu skusenost:
Bol som u nich na pohovore na miesto elektrikara v Holandsku.Po dvoch tyzdnoch sa pytam na rozhodnutie,vraj som bol odsuhlaseny a je to len otazka casu.Po mesiaci mi volali ze by som tam mal uz nastupit,ja ze dobre,dam teda vypoved,nakolko som bol zamestnany.A oni ze nech este zavolam v pondelok.Volam v pondelok vraj kolega pride z obeda a zavola naspet.Samozrejme ze nic,cely tyzden.Ved na tom pohovore som im hovoril ze som zamestnany.Mali mi teda rovno povedat ze nie.Divne.Neviem co z toho maju,kazdopadne z toho srsi velka neserioznost.Skoda 30 eur na dopravu do RS,mesiac neistoty a premarnene ine pracovne ponuky.

BUTTON_POST_REPLY