Huradoanglie.cz

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
plechowkaaa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Aug 09, 2009 9:24 pm

Huradoanglie.cz

Poslať od plechowkaaa » Ned Aug 09, 2009 10:18 pm

otazky, odpovede, skusenosti, rady a postrehy

Firma sa prezentuje aj ako England Made Simple Ltd

Sidlo:
24A Northenden Road
Sale
Manchester
M33 3BR
United Kingdom
Naposledy upravil 1 dňa plechowkaaa, celkovo upravené 0

plechowkaaa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Aug 09, 2009 9:24 pm

Re: Huradoanglie.cz

Poslať od plechowkaaa » Ned Aug 09, 2009 10:19 pm

Mate niekto akekolvek skusenosti s touto ceskou agenturou registrovanou v UK? prosim napiste

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Aug 10, 2009 11:13 am

Skusenosti nemam. Firma je vsak registrovana inde, v Londyne na Regent Street, takze (1) bud ide o virtualnu kancelariu v Londyne, alebo (2) sa prestahovali a netrapili sa s aktualizaciou udajov, alebo (3) firma v Manchestri nie ej skutocnosti zaregistrovana ako Ltd.

Podla Google maju v danej kancelarii v Londyne sidlo stovky firiem, takze si myslim ze bud prva alebo tretia z moznosti, ktore som nacrtol, je pravdiva.

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Pon Aug 10, 2009 11:57 am

jaro píšeCOLONPodla Google maju v danej kancelarii v Londyne sidlo stovky firiem, takze si myslim ze bud prva alebo tretia z moznosti, ktore som nacrtol, je pravdiva.
To, ci je alebo nie je registrovana ako LTD sa da predsa lahko zistit na Companies House. Konkretne tato spol. je registrovana pod cislom 06677577. To, ze maju office inde nez je registrovana adresa neznamena absolutne nic.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Aug 10, 2009 1:51 pm

Dusko píšeCOLON
jaro píšeCOLONPodla Google maju v danej kancelarii v Londyne sidlo stovky firiem, takze si myslim ze bud prva alebo tretia z moznosti, ktore som nacrtol, je pravdiva.
To, ci je alebo nie je registrovana ako LTD sa da predsa lahko zistit na Companies House. Konkretne tato spol. je registrovana pod cislom 06677577. To, ze maju office inde nez je registrovana adresa neznamena absolutne nic.
To som predsa napisal aj ja. Ale je tu este jedna moznost - ze sa nejaki dobrodruhovia nazvali XYZ a pridali si Ltd na koniec, lebo to lepsie zneje. No a nahodou taka firma XYZ Ltd uz existuje a je registrovana inde, ibaze s nasimi dobrodruhmi nema nic spolocne. Aj to je mozne a nebol by som uplne sokovany, ak by to bolo tak aj v skutocnosti v tomto pripade.

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Pon Aug 10, 2009 3:49 pm

jaro píšeCOLONTo som predsa napisal aj ja. Ale je tu este jedna moznost - ze sa nejaki dobrodruhovia nazvali XYZ a pridali si Ltd na koniec, lebo to lepsie zneje. No a nahodou taka firma XYZ Ltd uz existuje a je registrovana inde, ibaze s nasimi dobrodruhmi nema nic spolocne. Aj to je mozne a nebol by som uplne sokovany, ak by to bolo tak aj v skutocnosti v tomto pripade.
OK, takato moznost ma nenapadla. Beriem.

BUTTON_POST_REPLY