Agentura Richanto

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
IamZombie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jún 02, 2010 7:07 pm

Agentura Richanto

Poslať od IamZombie » Str Jún 02, 2010 7:10 pm

Zdravim, chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenost s touto agenturov. Ci to nieje nejaky podfuk, popripade ci dostaneme slubene peniaze a vsetko okolo toho. Vyjadit sa mozete tu popripade na moj email. Dakujem

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Agentura Richanto

Poslať od grief » Str Jún 02, 2010 8:47 pm

sunrise
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Sep 29, 2010 1:56 pm

Poslať od sunrise » Pia Okt 08, 2010 7:30 pm

Dobrý večer.
Som majiteľom niekdajšej agentúry Richanto. Jasné, že ani ja ako majiteľ neodporúčam s touto agentúrou vycestovať. Mojej agentúre totiž v Júni 2010 vypršala platnosť licencie a ja som nepožiadal o predĺženie.
Aspoň takto vidíte, ako nepravdivo ľudia ohovárajú a ubližujú. Je mi z vás fakt zle. Veď pokračujte ďalej :-)
Čo je to za charakter, keď špiní na niečo, čo ani nie je.
Pekný večer prajem a hlavne budíček:-))))))

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Pon Okt 11, 2010 2:01 am

pan riaditel, budicek si dajte vy
ak ste si nevsimli, prispevok je z 2. juna... ze vam v juni vyprsi licencia ktoru si neobnovite, ste mozno nevedeli este ani vy...
nabuduce ked sa budete snazit niekoho zosmiesnit, pozorne si precitajte VSETKO viac krat...

osobne nie som stale presvedceny o serioznosti podnikatelov, ktori nechavaju firmy umriet a hned ich zakladaju znova pod inym menom, o niecom to svedci...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Okt 11, 2010 8:33 am

pan reditel si asi opravdu chce udelat co nejvice spatne reklamy, takze v tom ho*ne se bude matlat dal a dal a ono to smrdi cim dal vice :-)
Asi nekde slysel ze spatna reklama je taky reklama, akorat nevim jestli to teda plati pro praci s lidskymi zdroji :-D

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pon Okt 11, 2010 8:42 am

Ak mu ta negativna reklama nevyjde, ma moznost poziadat o novu licenciu pre novu agenturu. :P
Yawl adda goo deyn oigh street in Artlenock en ava look at that noo pep shop yent arf shaarp if yu dunt.

BUTTON_POST_REPLY