Dobre a spatne agentury

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jancci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Júl 08, 2005 9:16 am
BydliskoCOLON Bognor Regis

Dobre a spatne agentury

Poslať od jancci » Pia Júl 08, 2005 10:44 am

Prišiel som teraz po 4 mesiacoch z UK!Začinam sa už teraz obzerat po nejakých ponukách!Možno som mal štastie,ked som cestoval prvý krát,lebo do dvoch týždnov od kontaktovania som už letel.Tato agentura však ponúka viacmenej len sezonné joby,kt.začiatkom leta.Dost ludí tu fuckuje Czechiu!Možete mi odporučit nejake agentur.,ktoré stojí za to kontaktovat,s ktorými mate osobné skúsenosti a neostali ste na dlažbe.

mraky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Ned Máj 29, 2005 7:44 pm
CONTACTCOLON

Re: Dobre a spatne agentury

Poslať od mraky » Sob Júl 09, 2005 12:14 pm

jancci píšeCOLONPrišiel som teraz po 4 mesiacoch z UK!Začinam sa už teraz obzerat po nejakých ponukách!Možno som mal štastie,ked som cestoval prvý krát,lebo do dvoch týždnov od kontaktovania som už letel.Tato agentura však ponúka viacmenej len sezonné joby,kt.začiatkom leta.Dost ludí tu fuckuje Czechiu!Možete mi odporučit nejake agentur.,ktoré stojí za to kontaktovat,s ktorými mate osobné skúsenosti a neostali ste na dlažbe.
S tou Czechii mas castecne pravdu. Ale to, ze vyfuckujeme Czechii za jazykove kurzy a pomoc s praci neznamena, ze je uplne na hovno. Osobne pochybuju, ze by za rozumnou cenu ti nejaka agentura zaridila neco vic, nez si dokazes zaridit sam.

Jak uz jsem jednou opakoval...takove agentury tak akorat na ubytovani. Zbytek obstarat sam.

mike
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Štv Júl 14, 2005 3:07 pm

Poslať od mike » Sob Júl 16, 2005 12:53 pm

dost ludi na nu fuckuje ale je to v podstate jedina agentura cez ktoru som dostal job, a neskusil som dalsich malo

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Re: Dobre a spatne agentury

Poslať od Marcella » Uto Aug 02, 2005 3:45 pm

mraky píšeCOLONS tou Czechii mas castecne pravdu. Ale to, ze vyfuckujeme Czechii za jazykove kurzy a pomoc s praci neznamena, ze je uplne na hovno. Osobne pochybuju, ze by za rozumnou cenu ti nejaka agentura zaridila neco vic, nez si dokazes zaridit sam.
Jak uz jsem jednou opakoval...takove agentury tak akorat na ubytovani. Zbytek obstarat sam.
Presne. Skoro vsetky agentury sprostredkujuce pracu, ubytovanie a kurzy anglictiny ti dokazu splnit naisto len tie dve druhe polozky. Zamestnanie si bud musis najst sam, alebo ak ti aj pracu daju, tak ju mas bud na chvilku, alebo robis len dva-tri dni do tyzdna, lebo maju tolko ludi na tieto prace, ze ju musia rozdelit tak, aby kazdy aspon mohol zaplatit to ubytovanie a nieco malo na stravu.
A ked sa jedna o kurzy anglictiny, tie su na kopec skolach zadarmo, takze nemusis zbytocne platit agenture dalsie peniaze.

eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

czechia

Poslať od eduard7 » Str Nov 23, 2005 2:59 pm

Informacie ktore ste tu popisali o czechii mozem potvrdit.Bol som cez nich v londyne a sklamanie prislo hned na letisku.mal som zaplatene vyzdvihnutie z letiska,no nikto pre mna neprisiel a cislo ktore som dostal na cloveka ktory ma mal vyzdvihnut bolo neustale vypnute.Nakoniec sa mi podarilo dovolat na anglicku pobocku ,no aj tak som sa ta musel dopravit sam,lebo ze zo slovenskej pobocky im dali neskoro vediet.pritom uz zo slovenska som sa pokusl dovola dotycnemu,ale par krat telefon zlozil a potom uz bolo cislo nedostupne.Ked som sa snim stretol v cechii este mi zapotil ze co som mu nezavolal.Ze ja som ho udajne iba prezvanal.Atakto to bolo aj s pracou.Este isty STEPANz agentury si odo mna odpisal cislo ktore som si zohnal napracu a chcel som aby mi tam zavolal/predsalen jeho anglina sa od moje vyrzne lisi/zevraj ,pre istotu; .nakonec som si robotu zohnal sam,ale su to riadne...vtej czechii.Czechia je dobra na ubitko a sprostredkuvaju vyborny jazyk.kurz v Callan school.Tkze ja sa len mozem pripojit k dalsim fuckujucim.

enderboi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 2:12 am

Re: czechia

Poslať od enderboi » Sob Dec 31, 2005 2:31 am

eduard7 píšeCOLONCzechia je dobra na ubitko a sprostredkuvaju vyborny jazyk.kurz v Callan school.Tkze ja sa len mozem pripojit k dalsim fuckujucim.
Nedá mi to a musím reagovat... všetko tu každý môže vybaviť aj sám bez agentúry. A kurz v Callan school si dokáže zaobstarat každý sám, pretože tam sedí milá česká slečna, s ktorou sa samozrejme dohovoríte aj slovensky... "

Dresik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 6:22 pm
CONTACTCOLON

Poslať od Dresik » Pia Jan 20, 2006 6:34 pm

a znáte ALBIONjob?

zdenosmik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 7:50 pm

czechia je fakt otras

Poslať od zdenosmik » Pia Jan 20, 2006 8:36 pm

Fakt davajte si pozor na czechiu.Mam skusenosti s mnohymi agenturami ale toto bol vrchol.Do UK som prisiel v lete a cez czechiu som si sprostredkoval ubytko na walthamstow(chvalabohu len to).Cestoval som autom a prichod do agentury bol dohodnuty v 12:00.Bohuzial, chlapici v agenture na mna pozerali jak na vola ,ze co tu robim,ze o mne nevedia.Volali do prazskej agentury,cez ktoru som si ubytko obstaral a trvalo im to 2 hodiny nez sa nakoniec uzniesli ze mam pravdu.
Prva otazka potom znela"MAS PRACHY?"Pri predavani penazi mi chlapik(MARTIN-velky arogantny cocot) hovori ,ze to je malo.Ja mu hovorim ,ze mam zmluvu s prazskou pobockou czechie a cena je ina.Zaplatil som,nechcel som zostat na ulici samozrejme ale to hrozne namahy mu nerozbit tu je ho spinavu drzku.Dosli sme potom na barak ,ukazal mi izbu a hovori"este sme nekupili postele,dnes budes spat na zemi".Postel doniesli za 3 dni....No a v dome v kratkosti:czechia bez vasho vedomia chodi do izieb, setri na vode,teple,plyne takze v zime vam neradim byvat v czechii, arogantne spravanie skoro vsetkych zamestnacov ,kradeze nasej dolezitej posty z uradov UK zamestnancom czechie,obtazovanie mladych dievcat v dome zamestnancami czechie atd .Je toho este dost.teraz mame 6 ludi krasny domcek za 1100 libier mesacne a nasli sme si ho sami,je na zmluvu.

BUTTON_POST_REPLY