Pozná niekto Technoterv Bt z Maďarska?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
daniela.harcarufkova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Dec 19, 2010 5:20 pm

Pozná niekto Technoterv Bt z Maďarska?

Poslať od daniela.harcarufkova » Ned Dec 19, 2010 5:40 pm

Pozná niekto Technoterv Bt z Maďarska? Ponúkajú prácu Live.in Carer bez poplatkov. Prosím, súrne. ďakujem

daniela.harcarufkova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Dec 19, 2010 5:20 pm

Re: Pozná niekto Technoterv Bt z Maďarska?

Poslať od daniela.harcarufkova » Pon Apr 04, 2011 10:22 am

Zdravim vsetkych :)

Agentura Technoterv Bt (napriek slabym informaciam na webe) je seriozna. Hovorim na zaklade vlastnej skusenosti. Koncom decembra som reagovala na ich ponuku na profesii.sk na live-in opatrovatelku v UK. Hned sa mi ozvali, dohodli sme si telefonicky pohovor v anglictine s buducim zamestnavatelom Helping Hands. Treba mat aspon strednu uroven anglictiny, nakolko opatrovanie starsich je najma o komunikacii a pokial prejdete tel. pohovorom, nasleduje 5dnove skolenie v Alcestri, UK, kde su najma Anglicania, vsetky info su podavane iba raz, v beznom tempe a odbornej terminologii. Po uspesnom absolvovani skolenia vas zaregistruju a hladaju klienta, cca 2 tyzdne. Cele skolenie a pristup je seriozny, moznost ziskania certifikatov a budovania kariery pocas opatrovania pre Helping Hands. Dostanete kopu uzitocnych info a poldennu stravu s ubytkom iba za 40 libier.
Kto ma zaujem byt 24-hod opatrovatel, s castokrat hlavne mentalne chorymi starymi ludmi, je to dobra a seriozna prilezitost.

Ja som dostala inu ponuku z Irska este pred ponukou od Helping Hands a zaroven som si nebola ista, ci dokazem priniest "obet" byt najblizsi cas bez sukromia, byt tam pre niekoho ineho, takze som v Irsku a mam sa tu super, inak by som urcite opatrovala pre Helping Hands, bola to dobra ponuka.

BUTTON_POST_REPLY