Agentúra Mobile College

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
JanaPalajova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Apr 19, 2012 6:52 pm

Agentúra Mobile College

Poslať od JanaPalajova » Štv Apr 19, 2012 7:06 pm

Má niekto prosím Vás skúsenosti s agentúrou Mobile College Žilina

janj
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Apr 05, 2012 9:20 pm

Re: Agentúra Mobile College

Poslať od janj » Ned Jún 17, 2012 5:36 pm

Ahoj, ja som bol cez nich v roku 2007 v Londyne ale sidlo mali v Martine. Vsetko prebehlo v poriadku, zabezpecili mi pracu, ale cez partnersku agenturu so sidlom v Londyne kde mi bolo u nich povedane ze mam zabezpecene 3 ponuky prace. Ak odmietnem vsetky 3 tak si mam hladat pracu sam. Ale siel som na pohovor do restauracie Le Pain Quotidien a vzali ma. Zabezpecili mi aj ubytovanie ale chlapici po mna neprisli na letisko tak som sa dostavil k ubytku svojpomocne. V Mobile College boli vsetci profesionalni a prijemni. Urobil som test na uroven anglictiny a porozpraval som sa s riaditelkou anglicky. Zabezpecili mi letenku tam aj spat. Pomohli mi aj s vratenim dani. Pocas pobytu mi napisali zopar mailov ci je vsetko ok a ako sa mam. Neviem ako to teraz vyzera, ci je to iste vedenie a pristup, ale ja som bol spokojny. Buduci rok sa chystam spat do Londyna ale cez agenturu uz nikdy nepojdem. Zozerie to vela financnych prostriedkov. Teraz si viem vsetko vybavit sam. Ale ked som siel prvy krat bol som rad ze ma niekto vedie a stoji za mnou.

Kazdemu kto ide do Londyna drzim prsty ;)
A KUPTE SI URCITE MAPU LONDON A-Z :)

J.J.

BUTTON_POST_REPLY