Agentúra APES, Žiar nad Hronom

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lisiak8
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Dec 07, 2012 7:02 pm

Agentúra APES, Žiar nad Hronom

Poslať od lisiak8 » Pia Dec 07, 2012 7:12 pm

Chcel by som upozorniť na túto agentúru - agentúru APES Agentúra Person Education Servis v Žiari nad Hronom, maximálne ma sklamali. V podstate ma predali druhej agentúre v UK, pričom som nevedel, že ubytovanie je 10 km vzdialené od miesta práce (Warrington, Marks&Spencer), nepovedali, že práca je tak na 3 a pol mesiaca, že potom sa sklad zatvára. Peniaze samozrejme vopred zobrali a nie málo. Čo sa ubytovania týka - ani periny, ani kuchynka, skrátka nič. Holé steny, ešte k tomu bez kúrenia. Mrzol som tam. Veľmi zlá skúsenosť, tejto agentúra sa vyhýbať oblúkom!

adko77
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Mar 27, 2013 10:38 am

Re: Agentúra APES, Žiar nad Hronom

Poslať od adko77 » Str Mar 27, 2013 11:13 am

Ja som takisto cestoval do UK prostrednictvom tejto agentury, do MS Warrington a bol som spokojny, splnili to co slubili, ubytovanie bolo zabezpecene, blizko skladu odvoz z letiska taktiez, praca v pohode. Ak som nieco potreboval snazili sa mi pomoct. Odporucam tuto agenturu, snazili sa mi poradit, a mali pozitivny pristup k nam vsetkym kedze sme cestovali viaceri.

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Poslať od michal » Pia Máj 10, 2013 7:06 pm

uz len ten nazov ich agentury hovori za vsetko!

lisiak8
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Dec 07, 2012 7:02 pm

Poslať od lisiak8 » Štv Jún 20, 2013 8:29 pm

To adko77: Ty si možno mal dobrú skúsenosť, ale ja len upozorňujem, nech si ľudia dajú pozor, lebo ja osobne agentúru považujem za neserióznu.

BriGi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Júl 01, 2013 3:39 pm

Poslať od BriGi » Pon Júl 01, 2013 3:44 pm

Upozorňujem, že príspevok od "adko77" je od uživateľa, ktorý sa registroval pár minút pred zverejnením príspevku, tak isto chcem podotknúť fakt, že project manager tejto agentúry sa volá Ing. Andrej Kuruc čo robí jeho príspevok a celú agentúru podozrivou. Nedajte sa nachytať klamstvami tejto agentúri.

BUTTON_POST_REPLY