Agentúra Mobile College Multilingua

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ksichtikk
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Okt 06, 2005 7:16 pm

Agentúra Mobile College Multilingua

Poslať od ksichtikk » Ned Okt 09, 2005 12:16 pm

Ahojte všetci, máte niekto skúsenosti s agentúrou Mobile College Multilingua s.r.o. /Martin, Žilina/. Ďakujem,
Naposledy upravil 1 dňa ksichtikk, celkovo upravené 0

RomanS
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Okt 09, 2005 1:33 pm

Re: MOBILE COLLEGE

Poslať od RomanS » Ned Okt 09, 2005 3:27 pm

ksichtikk píšeCOLONAhojte všetci, máte niekto skúsenosti s agentúrou Mobile College Multilingua s.r.o. /Martin, Žilina/. Ďakujem, kontaktujte ma na ksichtikk@azet.sk
Bratovi kedysi slubovali pracu v Irsku ale akosi sa neozyvali tak potom ked sa isiel opytat co s tym mal problem aby mu vratili peniaze ked nic nevybavili. Ale ak vies jazyk tak ti mozno cosi dohodia, dobre si pozri zmluvu co sa zavazuju splnit a za kolko.

miro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Apr 12, 2007 7:36 pm
BydliskoCOLON Žilina

mobile college(Martin,Žilina)

Poslať od miro » Štv Apr 12, 2007 7:41 pm

Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou?
D9ki za odpovede[/b]

filip_12
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Apr 13, 2007 8:52 am
BydliskoCOLON Crawley, West Sussex

Poslať od filip_12 » Pia Apr 13, 2007 8:54 am

no ja by som tiez rad vedel ci ma niekto nejake skusenosti, bol som tam na nabore 5.4.2007 ...a cakam kedy sa mi ozvu.

wittygirl
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Pia Jún 01, 2007 5:34 pm
BydliskoCOLON Ballymena

Poslať od wittygirl » Pia Jún 01, 2007 6:03 pm

My sme boli na pohovore tento stvrtok a letime buduci stvrtok do UK do Sandycroftu! letenky uz mame zaplatene aj poplatok... len dufam,ze to vsetko vyjde... zdali sa byt celkom seriozny.. baba nam aj poradila...tak fakt som zvedava.. dufam,ze to nebude ziadny os*r.. lebo uz do toho vrazam dost prachov a to mam este pozicane...

bee19
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Jún 11, 2007 6:27 pm

Poslať od bee19 » Pon Jún 11, 2007 6:39 pm

Nejaké nové skúsenosti s touto agentúrou??? Chystám sa ju navštíviť tak neviem ako to dopadne...

mr_x
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Jún 16, 2007 4:42 pm

mobile college

Poslať od mr_x » Uto Jún 19, 2007 2:51 pm

.....
Naposledy upravil 1 dňa mr_x, celkovo upravené 0

bee19
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Jún 11, 2007 6:27 pm

Re: mobile college

Poslať od bee19 » Uto Jún 19, 2007 5:10 pm

mr_x píšeCOLONPozor na mobile college nemajú ani povolenie na sprostredkovanie práce(bolo zrušené) kto si to chce overiť môže na: www.upsvar.sk/rsi/rsi.nsf/0/4f5...
v tom dokumente je tato agentura 2x, jeden krat ako zrusene povolenie a druhy ako platne pricom to platne ma novsi datum, tak usudzujem, ze to povelenie ma...

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Re: mobile college

Poslať od listonoz » Pon Jún 25, 2007 11:50 pm

bee19 píšeCOLON
mr_x píšeCOLONPozor na mobile college nemajú ani povolenie na sprostredkovanie práce(bolo zrušené)
v tom dokumente je tato agentura 2x, jeden krat ako zrusene povolenie a druhy ako platne pricom to platne ma novsi datum, tak usudzujem, ze to povelenie ma...
mne skor pripada ze to povolenie nemaju..a hlavne ze to neni az tak podstatne, kedze agentury ktore maju povolenie kludne klamu..

wittygirl
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Pia Jún 01, 2007 5:34 pm
BydliskoCOLON Ballymena

Poslať od wittygirl » Štv Jún 28, 2007 4:15 pm

Ja som v UK uz skoro mesiac cez mobilecollege.. a poviem vam takto.. vo factory mame modre prilby ako kmenovy zamestnanci.. ti co su tu cez Lotty alebo cez ceske agentury maju oranzove.. denne tito ludia trpnu, ci ich zavolaju do roboty.. niekedy odrobia len 2 dni v tyzdni.. nedostali ani rukavice (robime v chicken factory), topanky maju len velke cisla... nezavidim im.. nam tiez nebolo par veci povedanych a vobec nerobime nadcasy.. ale tyzdenne mam aspon na zaplatenie najmu, jedla a to este usetrim...! to je moja skusenost s mobilecollege

BUTTON_POST_REPLY