Agentúra Coolagent - skúsenosti

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Okt 19, 2005 6:52 pm

Agentúra Coolagent - skúsenosti

Poslať od lenka5 » Str Okt 19, 2005 6:57 pm

Hello :-)), prosim vas neviete mi niekto povedat o tychto agenturach viac nemate nejake o nich nejake informacie alebo nejake skusenosti s nimi, chcem ist totiz ako aupair do anglicka a ak o nich neviete nic poradite mi nejaku dobru agenturu, lebo coolagent sa mi zda ako seriozna agentura, vopred vam dakujem :-)

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Sob Okt 22, 2005 7:00 pm

neviem, ci je to seriozna agentura, ale zda sa mi, ze maju mnoho ponuk uplne rovnakych ako czechia, takze budu asi jedna ruka...

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Ned Okt 23, 2005 11:43 am

Kamaratka sla ako au pair prave cez Coolagent, a nemoze si stazovat, uz je tam rok a pol. Najprv mala rodinku, s ktorou si nesadli, a akonahle sa obratila na agenturu, urobili vsetko pre to, aby jej co najrychlejsie nasli novu. A aj nasli, ovela lepsiu, pohodovejsiu, plus stokrat lepsie platenu! Ja osobne mam dobre skusenosti aj so Student agency, aj ked mam pocit, ze sa tu uz nejake tie negativne info o nej nazbierali. Ale Coolagent je vraj OK.

lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Okt 19, 2005 6:52 pm

prosim

Poslať od lenka5 » Str Nov 09, 2005 8:17 pm

prosim vas nikto iny nema uz ziadne skusenosti??? :)

jess
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 10:15 pm
BydliskoCOLON MAN
CONTACTCOLON

Re: prosim

Poslať od jess » Str Nov 09, 2005 9:15 pm

ahoj,

ak chces skus: matchmaker Susan (mmaupair@aol.com)

alebo (andrea@premieraupair.co.uk)

alebo ak chces viac info napis na helule@inmail.sk

ja som sa sla cez Susanne, rodinu mi nasla za 2 tyzdne

*

mmaria
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Nov 20, 2005 8:56 pm

Ma niekto skusenosti s Coolagent???

Poslať od mmaria » Sob Dec 31, 2005 11:29 pm

Caute,ma niekto z vas nejake skusenosti s agenturou Coolagent ohladom zaistenia ubytovania v Londyne?
Chcem si cez nich zabezpecit ubytko,poslala som im E-mail s otazkami,aby mi upresnili detaily a prisla mi odpoved,ze ak mam zaujem tak mam zavolat,ze mi povedia detaily.Pripada mi to tak,ako keby nechceli zanechavat nejake pisomne spravy o tom co naslubuju...Ale asi mi nezostane nic ine len to risknut...Este by som mohla skusit Czechiu,ale na tu dost ludia nadavaju,tak neviem...
Prosim,poradte,ak mate nejake skusenosti s agenturami ohladom zaistenia ubytka.

dalila
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Sob Sep 10, 2005 4:25 pm

Re: Ma niekto skusenosti s Coolagent???

Poslať od dalila » Ned Jan 01, 2006 4:31 pm

ahoj..ja som isla s coolagent do londyna a bola som spokojna so vsetkymi sluzbami co pre na urobili...a tym to eskoncilo..po par tyzdnoch sa mi ozvali ako sa mi dari co ma prekvapilo...nemam viac co dodat ale keby som potrebovala urcite sa na nich zase obratim

mmaria
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Nov 20, 2005 8:56 pm

Poslať od mmaria » Str Jan 04, 2006 8:41 pm

Dalila,vdaka za postrehy.Chcela by som sa este spytat,ci si mala cez Coolagent zaistene aj ubytko,ak ano aku malo uroven?

dalila
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Sob Sep 10, 2005 4:25 pm

Poslať od dalila » Ned Jan 08, 2006 7:22 pm

mmaria píšeCOLONDalila,vdaka za postrehy.Chcela by som sa este spytat,ci si mala cez Coolagent zaistene aj ubytko,ak ano aku malo uroven?
isla som do rodiny takze ubytko bolo ,s family neni problem ale verim ze aj keby mi ubytko hladali oni /ako agentura / neni problem.

Tom1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Feb 27, 2006 2:09 pm

COOLAGENT - mate nekdo nejake zkusenosti??

Poslať od Tom1 » Pon Feb 27, 2006 2:22 pm

Ahoj, mam moznost vyrazit s touto agenturou na praci do Kentu,ale shanim lidi co uz s ni nekde byli a maji nejake zkusenosti.Moc by mi to pomohlo se rozhodnout.Dik

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Re: COOLAGENT - mate nekdo nejake zkusenosti??

Poslať od scigo » Pon Feb 27, 2006 10:43 pm

Do UK som sa dostal ako au pair prave cez agenturu Coolagent a mozem im tiez spravit pozitivnu reklamu.
Bol som spokojny a ozaj vsetky sluzby boli super.
Good value for money.

Marthy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Uto Feb 28, 2006 1:06 pm
BydliskoCOLON London, Barking
CONTACTCOLON

coolagent - aupair

Poslať od Marthy » Uto Feb 28, 2006 1:27 pm

Delam aupair v LND pres Coolagent a v pohode. Nejaky info na www.marthys.bloguje.cz
Udelali pro me co jsem potreboval a taky vsechno co slibili.

Marthy

Tom1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Feb 27, 2006 2:09 pm

Byl jste nekdo v UK pres COOLAGENT na sberu jahod???

Poslať od Tom1 » Str Mar 01, 2006 9:42 am

Budu rad za jakekoliv zkusenosti a postrehy.Dik

freee
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Máj 05, 2006 7:17 pm
BydliskoCOLON USA

Skusenosti s agenturami a spostredkovanim prace

Poslať od freee » Pia Máj 05, 2006 7:50 pm

Ahojte,

uvazujem nad odchodom za pracou do Anglicka, no zo vsetkych tychto prispevkov mam dost zmiesane pocity. Chcem sa spytat, ci niekto nepozna agenturu COOL Agent ktora v jednom zo svojich programov ponuka najdenie prace v Anglicku s garanciou vratenia penazi ak na ich pracovnom trhu neuspejete. V pripade ze tuto agenturu nepoznate, vedeli by ste mi odporucit nejaku serioznu agenturu, ktora poskytuje dobry servis svojim klientom? Mam zaujem sa zamestnat v oblasti hotelierstva v Londyne (recepcia, admin.assist. a pod.) Ak mate niekto skusenosti v tejto oblasti, prosim napiste ake su moje sance na najdenie dobre platenej prace. Anglicky viem plynule. Dakujem

dianeira
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Máj 06, 2006 8:01 pm

Poslať od dianeira » Sob Máj 06, 2006 8:25 pm

čauko. ja nemám dobrú skúsenosť s coolagent,
chcela som ísť robiť do Anglicka cez ich agentúru, tak mi poslali test, ktorý ak by som spravila, tak by som išla. ja som ho aj napísala a poslala som im ho. lenže sa mi neráčili ani ozvať, ako som dopadla, vždy, keď som tam zavolala, tak vôbec nevedeli, čo je s mojím testom, mali v tom totálny chaos. až som tam asi po mesiaci, čo som im poslala test volala, a povedali mi, že som ho nespravila. lenže aj moja sestra chcela ísť, ona študuje v Brne, tak že by si to vybavila cez coolagent tam. ja som jej poslala ten test mailom. spolu sme sa radili, a mali sme rovnaké odpovede. ona ešte naschvál urobila 3 chyby, aby to nebolo také dokonalé, a predstavte si, že mala 87% aj tými chybami. a mne v bratislave povedali, že som to nespravila, pritom som to napísala lepšie ako ona. takže im vôbec neverím a myslím si, že im vôbec nezáleží na ich zákazníkoch, keď ich takto klamú.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Ned Máj 07, 2006 7:55 pm

Kedy asi chces odist do UK?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Máj 08, 2006 10:43 am

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

Poslať od mato.X » Pon Máj 08, 2006 5:51 pm

dianeira píšeCOLONčauko. ja nemám dobrú skúsenosť s coolagent,
chcela som ísť robiť do Anglicka cez ich agentúru, tak mi poslali test, ktorý ak by som spravila, tak by som išla. ja som ho aj napísala a poslala som im ho. lenže sa mi neráčili ani ozvať, ako som dopadla, vždy, keď som tam zavolala, tak vôbec nevedeli, čo je s mojím testom, mali v tom totálny chaos. až som tam asi po mesiaci, čo som im poslala test volala, a povedali mi, že som ho nespravila. lenže aj moja sestra chcela ísť, ona študuje v Brne, tak že by si to vybavila cez coolagent tam. ja som jej poslala ten test mailom. spolu sme sa radili, a mali sme rovnaké odpovede. ona ešte naschvál urobila 3 chyby, aby to nebolo také dokonalé, a predstavte si, že mala 87% aj tými chybami. a mne v bratislave povedali, že som to nespravila, pritom som to napísala lepšie ako ona. takže im vôbec neverím a myslím si, že im vôbec nezáleží na ich zákazníkoch, keď ich takto klamú.
to je celkom zaujimave, trebalo by to asi niekam dalej posunut na preskumanie... :(
--------
nic nie je tak zle ako sa zda a naopak...
po vojne je kazdy general...
--------

janula211
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Mar 10, 2008 7:25 pm
BydliskoCOLON Nove Zamky

COOLAGENT

Poslať od janula211 » Pon Mar 10, 2008 7:29 pm

Ahojte...Aj ja chcem ist do zahranicia cez agenturu Coolagent.. chcela by som ist do oblasti hotela..myslite si ze su seriozny.. zatial som si precitala vsetko pozitivne.. prosim napiste mi dakujem..jana

mireq25
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 10:11 am
CONTACTCOLON

coolagent

Poslať od mireq25 » Štv Nov 20, 2008 2:27 pm

uz nikdy viac. nikomu neodporucam a najma cez ich pobocku v BA

holoubek81
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Apr 02, 2009 6:23 pm

Re: Agentúra Coolagent - skúsenosti

Poslať od holoubek81 » Štv Apr 02, 2009 6:34 pm

Ahoj tato agentura stejne jako jine jsou jen dobry obchod na tahání penez z ludí. Myslím si že budeš-li hledat práci au-pair tak asi dobry,ael i tak jsou to vyhozene peníze. No a pokud budeš hledat jinou práci prez jakoukoli agenturu ať už slovenskou či českou tak se rozluč s výdělkem, vím o čem mluvím a není problém sehnat i další nespokojené ""oklamané lidi"" . Hlavně velký pozor na smlouvy a jakké koli jiné papíry které budeš případně muset podepsat.
Je to udělané tak , že reklama a realita je hodně vzdálená od sebe !!! zaplatíš agentuře u vás a pak budeš podepisovat smlouvu po příletu s jinou agenturou s kterou mají smlouvu a už jsi jednim článkem koloběhu na peníze !!! A pozor na Slavu Končara a agenturu Total Employment, ta pusobi zde v GB a hodně slovaků a čechů tu pro ni tím to způsobem pracuje.

holoubek81@email.cz

BUTTON_POST_REPLY