Student Agency - skúsenosti

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lupqa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Dec 20, 2005 2:36 am
BydliskoCOLON Bratislava

Student Agency - skúsenosti

Poslať od lupqa » Uto Dec 20, 2005 3:45 am

caute
chcela by som sa spytat,ci mate niekto nejake skusenosti so student agency (napr. Camp USA, W&T USA, au-pair,...).dik

santiler
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Jún 23, 2005 6:59 am
BydliskoCOLON Zvolen
CONTACTCOLON

Mám

Poslať od santiler » Uto Dec 20, 2005 7:14 pm

Ahoj.
Ja som sa cez leto 2003 zucastnil programu W&T programu. Pracu som mal zaistenu pred odchodom. Viza a letenku mi vybavili i ked mi to prislo 1 week pre odchodom. Na Ubytko mi poradili web stranky a pred príchodom do USA som komunikoval so zamestnávatelom ohlade terminu nastupu do prace a pod. Inac som s nimi nemal ziadne problémi ani po príchode (ohlade potvrdenia pobytu v USA.
Moj nazor - može byť.

Dynka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pia Nov 04, 2005 12:15 am
BydliskoCOLON Wales

Poslať od Dynka » Str Dec 21, 2005 12:37 am

Ja som sa cez Student Agency dostala do UK ako aupairka. Nemozem si stazovat, ale musim upozornit, ze som ich sluzby vyuzila pred 10rokmi, ked este boli len v Cechach. Problemy som ale nemala ziadne...

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Str Dec 21, 2005 9:46 am

Ja som sla so Student Agency ako au pair dvakrat. Uplne bez problemov. Aj ich parterska agentura v UK - Just au pairs je uplne k dispozicii, hocico sa deje, zavolas im, poradia Ti a problem sa vyriesi. Ono, v podstate so Student Agency to cele len zacina - pociatocne vybavovacky, potom, ked si uz v UK ani s nimi nemas dokopy nic, uz su tam pre Teba Just au pairs. Teda, mozno pri inych programoch je to inak... Moj nazor - bezpecne a v pohode.

whatsupduck
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Feb 22, 2006 3:21 pm
CONTACTCOLON

Ma nekdo zkusenost se student agency?

Poslať od whatsupduck » Ned Feb 26, 2006 11:27 am

chci sezeptat jestli ma nekdo zkusenost s pracovnima pobytama od student agency? Porad nevim jestli jet na blind a nebo zkusit agenturu...aby to nebyli jen vyhozeny penize za nic...

Marthy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Uto Feb 28, 2006 1:06 pm
BydliskoCOLON London, Barking
CONTACTCOLON

Student Agency - ridic kamionu

Poslať od Marthy » Uto Feb 28, 2006 1:13 pm

Zdravim,

chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nemate osobni zkusenost s programem od Student Agency - ridic kamionu v UK.

Diky za postrehy

Marthy

BUTTON_POST_REPLY