Mate niekto osobnu skusenost s agenturou Noara Property Ltd.

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Pon Aug 29, 2005 6:54 pm

Ma niekto skusenosti s Noara Property?

Poslať od jeannine22 » Pon Sep 05, 2005 8:50 am

Ma niekto skusenosti s Noara Property, alebo iynmi agenturami sprostredkujucimi ubytko mimo Londyna?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Ma niekto skusenosti s Noara Property?

Poslať od jaro » Pon Sep 05, 2005 9:35 am

jeannine22 píšeCOLONMa niekto skusenosti s Noara Property, alebo iynmi agenturami sprostredkujucimi ubytko mimo Londyna?
Ja mam skusenost s agenturami sprostredkujucimi ubytovanie mimo Londyna.

jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od jeannine22 » Pon Sep 05, 2005 5:11 pm

a mohol by si napisat ake skusenosti mas a ktoru doporucujes? dik

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Sep 05, 2005 8:46 pm

jeannine22 píšeCOLONa mohol by si napisat ake skusenosti mas a ktoru doporucujes? dik
Oblast "Mimo Londyna", to je priblizne 300 tisic stvorcovych kilometrov s okolo 50 milionov obyvatelov. Pomohlo by, keby si specifikovala o aky region alebo mesto mas zaujem. Ja poznam agentury v Readingu a nejake v Newbury, ale nemam paru o agenturach inde v UK.

jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od jeannine22 » Pon Sep 05, 2005 10:18 pm

jaro píšeCOLON
jeannine22 píšeCOLONa mohol by si napisat ake skusenosti mas a ktoru doporucujes? dik
Oblast "Mimo Londyna", to je priblizne 300 tisic stvorcovych kilometrov s okolo 50 milionov obyvatelov. Pomohlo by, keby si specifikovala o aky region alebo mesto mas zaujem. Ja poznam agentury v Readingu a nejake v Newbury, ale nemam paru o agenturach inde v UK.
Mne je to jedno, napis o tych ktore poznas.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Sep 06, 2005 9:30 am

jeannine22 píšeCOLONMne je to jedno, napis o tych ktore poznas.
Sice netusim na co ti to bude, ale ok:

Clive Willis v Newbury - mala, rodinna agentura, sprostredkovanie bez poplatkov tenanta. Odporucam.

Sansome & George v Reading area - vacsia lokalna agentura, dobry pristup k zakaznikom, no pomerne vysoke poplatky. Maju vsak siroky vyber domov a bytov.

JM Mortimer v Bracknell - neodporucam velmi, maju zly pristup k zakaznikom, su neprijemni.

-----------------------

Ak si chces najst byvanie v UK a pytas sa na konkretne skusenosti s agenturami, to je ako keby si sa pytala na to, kde je najlepsi pneuservis a podla toho jsi kupila auto. Je to obratene na hlavu.

jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od jeannine22 » Uto Sep 06, 2005 4:45 pm

dik za tip. inac tie keci okolo si si mohol odpustit.

jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od jeannine22 » Uto Sep 06, 2005 8:39 pm

bomo píšeCOLON
jeannine22 píšeCOLONtie keci okolo si si mohol odpustit.
Ibaze Jaro má pravdu :) Mala by si sa nad tými "kecami" minimálne zamyslieť.
Pozri, islo mi len o to, aby mi ti skusenejsi poradili agenturu, na ktoru sa da spolahnut,ze ta nenecha na dlazbe. Myslim ze na to je urcene toto forum.

jeannine22
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od jeannine22 » Str Sep 07, 2005 8:25 am

chápem, ale ked tam nemam u koho prespat, tak musim si najprv zohnat ubytko, az potom pracu. ale o.k., rozumiem.
ked sme uz pri tej praci, su miesta-lepsie povedane oblasti, kde je problem zohant pracu? mhohol by si mi napisat, priblizne ktore? nepytam sa na konkretne, lebo este vazne neviem, kde pojdem. dufam, ze Londyn medzi ne nepatri.
dik.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Sep 07, 2005 9:19 am

jeannine22 píšeCOLONchápem, ale ked tam nemam u koho prespat, tak musim si najprv zohnat ubytko, az potom pracu.
Problem je, ze ked nemas pracu, tak ti ziadna seriozna agentura ubytovanie nesprostredkuje. Seriozne agentury chrania svojich klientov, ktorymi su aj (hlavne) landlords, a to aj tak, ze preveruju referencie potencialneho najomcu. V ramci overovania referencii sa castokrat pytaju na to, aku mas pracu, kolko zarabas a ci mas garantovanu rovnaku vysku platu na min. 6 mesiacov. Ak teda nemas ziadnu pracu, ubytovanie ti nesprostredkuju. Budes asi musiet par tyzdnov prespavat v hosteloch.

Nick
Member
Member
PríspevkyCOLON 54
RegistrovanýCOLON Štv Máj 26, 2005 11:30 am

Ma niekto skusenosti s Noara Property

Poslať od Nick » Ned Okt 02, 2005 2:07 pm

Ahoj Jeannine22.

Tiez som sa vo fore zaujimal o ubytovanie
mimo Londyna, konkretne o Noara Property.
Teoreticke poznatky mam z ich web stranky,
no zaujimali by ma aj praktické. Ak sa Ti
medzitym niec nove a prakticke o tejto
agenture podarilo zistit, prosím Ta najdi
si cas a napis o tom prispevok do fora.

Vdaka.

pjo3j UK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Jan 15, 2006 6:31 pm
CONTACTCOLON

noara property v Manchestri

Poslať od pjo3j UK » Ned Jan 15, 2006 6:44 pm

zdravim. ma tu niekto skusenosti s NOARA PROPERTY ( praca v Manchestri ) ?? Dakujem za vsetky odpovede
pjo3j

kerim
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Mar 12, 2006 2:59 pm
BydliskoCOLON Sered

Referencie na Noara Property

Poslať od kerim » Uto Mar 14, 2006 12:34 pm

Ahojte, nevedeli by ste mi niektor povedať niečo o Agentúre Noara Property. Na stránke Student agency som našla, že cez nich zabezpečujú ubytovanie tak som chcela vedieť na akej úrovni sú ich služby a či tie fotky čo sú na nete niesú len zavádzajúce.
Díky

abeceda
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Mar 27, 2006 11:20 am

Poslať od abeceda » Pon Mar 27, 2006 11:54 am

mam skusenost. nie najlepsiu.

V prvom rade zabudnite na to, ze Vas bude niekto cakat na letisku resp. na autobusovej stanici. Doporucujem teda sem prist cez pracovny tyzden, ked je aspon aka taka sanca, ze sa dovolate do kancelarie a niekto tam bude. Vopred si zistite cislo z ich stranky do kancelarie. Viem aj o dalsich pripadoch, ked na letisku nikto nebol, takze nie som vynimka.

Taktiez je velmi pravdepodobne, ze nebudete byvat na adrese, ktoru Vam zaslali, takze pripadny vypis zo slovenskej banky na anglicku adresu Vam bude na dve veci. Na nic a na dvojite nic.

Na stranke maju vypisanych kopec asistencnych sluzieb, ale vzhladom na to, ako 'poskytuju' tzv. uvitacie a ubytovacie sluzby, tak by som tomu neverila ani pol sekundy. Napriklad ak Vam je v dome zima, resp. nefunguje kurenie alebo nieco podstatne chyba na dome, necakajte rychlu a promtpnu pomoc z agentury. Aj ked im budete do kancelarie /alebo na mobil/ vyvolavat v jednom kuse a na milionty krat to niekto zdvihne, tak vam povie, ze jasne jasneee donesieme, opravime posleme aaaaaaaaaaa prejdu 3-4 dni(pricom kazdy den tam volate, kedze nemate cas tam chodit, kedze hladate robotu alebo mate robotu), pocas ktorych sa nic nestane.

Dom je v pohode, asi ako jedina vec, ma nove vybavenie. Ludia z agentury vsak radi rozpravaju rozpravky, ze ano my vam to posleme, my vam to vybavime a skutek utek. Takze ak mate radi rozpravky, nic nechcete, radi spite v zime, ste idealny klient pre Noaru - taky co neotravuje,uveri vsetkemu a drzi hubu.

Prisla som sem do Manchestru s tym, ze od agentury chcem iba ubytko (nikoho to nepoznam a som v UK prvy krat)a to aby ma niekto cakal, ked pridem t.j. ziadne asistencne sluzby ma nezaujimaju, kedze vsetko sa da vycitat z tejto skvelej stranky. Vzhladom na to, ze je tazke sa im uz len dovolat a ked nieco este potrebujete, tak sa tvaria, ako by ste ich otravovali a velmi neochotne (ak vobec) potom podniknu, tak sa ziadnych sluzieb tak skoro nedockate.

Zhrniem, ze je to jedna z ciest, ak nikoho nepoznate, budete mat kde byvat (mozno tam bude aj teplo, ak nie tak vas po par dnoch abloslutnej zimy prestahuju do ineho domu), nic viac od nich necakajte - najma tie asistencne sluzby su podla mna jeden velky VTIP a radsej si este vsetky infosky pozistujte doma.

Susanta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Okt 20, 2005 3:40 pm

ubytko v hlavnom meste Polska

Poslať od Susanta » Str Apr 05, 2006 3:11 pm

tak abeceda to vystihla uplne presne. mozno len ze ja som bola z tych stastnejsich ktorych po hodine cakania na letisku prisli vyzdvihnut. Ubytko je pohoda, len som dostala radu,ze nemam vychadzat po stvrtej von. Stvrt bola trosku crazy. S pracou sa ozaj netreba spoliehat - ale to dufam,ze uz teraz snad nerobi nikto. Dufam??????????? Takze suhlasim, ked ti ide len o ubytko a to uz ozaj nemas ako zohnat, tak chod cez nich. Takze prajem vela stastia s pracou v Manchestri - kedysi som tiez mala rada adrenalinove sporty :)

karkul
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Dec 07, 2006 11:59 am

Abeceda a Susanta...

Poslať od karkul » Štv Dec 07, 2006 12:26 pm

Pridavam se k vam a souhlasim. Pokud jde o to, aby jste se u nich ubytovali, tak se mohou pretrhnout a nic na svete neni problem, ale jen co zaplatite prvni najem + kauci a poplatek za zpracovani smlouvy (velmi zajimava vec - mnoho z nas tu smlouvu nikdy nevidelo ani nepodepsalo), tak se obcas budete divit, jak velice neochotni jsou. Nehlede na to, ze je verejnym tajemstvym, ze agentura casto neplati spoustu uctu za elektriku a podobne, takze se vsichni boji, kdy dojde k tomu, ze vam odstrihnou proud ci vypnou vodu.
Jinak pro ty, co stejne jako spoustu z nas nalakali na zajisteni prace a asistencni sluzby:
S tech stovek ci spise tisicu lidi co zde jiz ubytovali se najde opravdu par jedincu, kterym praci nasli. Kdyz jsem se jich po prijezdu zeptal na praci, tak na me koukali jak na zjeveni. Pak nabidli asistencni sluzby v podobe oxeroxovanych 7mi vizitek s adresami personalnich agentur. Tot vse. Kdo mate cas, radeji si ty agentury najdete na internetu - v Manchesteru jich je okolo 70ti.
Takze shrnuto - s asistenci jakehokoli tipu (prace ci problem s bydlenim) radeji nepocitejte.
Na druhou stranu, kdyz potrebujete rychle ubytovat a budete si hledat potom jine bydleni, tak je to celkem vhodna varianta.

BUTTON_POST_REPLY