Personnel agency

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Thoron
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Feb 14, 2006 10:07 am

Personnel agency

Poslať od Thoron » Uto Feb 14, 2006 10:10 am

Tato agentura ponuka sprostretkovanie zamestnania ma s nou niekto skusenosti? Je to spolahlive? Pytaju programovy poplatok 8000sk oplati sa to vobec?

roni
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Nov 30, 2005 9:10 pm

Re: Personnel agency

Poslať od roni » Uto Feb 14, 2006 9:24 pm

Manzel isiel cez tuto agenturu v juli 2004 a pracu, ktoru mu vtedy zohnali ma doteraz a je velmi spokojny. Nemal s nimi ziadne problemy a to co im zaplatil sme neolutovali.

eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

Personnel Agency

Poslať od eduard7 » Str Mar 15, 2006 6:39 pm

pozna prosim niekto agenturu PERSONNEL AGENCY ktora sprostredkuva pracu v amerike pre prakticky hocikoho ako oni uvadzaju.Myslel som ze do ameriky sa dostanem pracovat iba ako student.Plat6ia sa hodne vysoke poplatky preto sa snazim dopatrat ako je to so spolahlivostou tejto agentury.Tato agentura ma mimochodom aj ponuky do uk.Diky za reakcie.

Jezabel
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 5:59 pm
BydliskoCOLON Banská Štiavnica

Personnel Agency - zber jahôd

Poslať od Jezabel » Pon Apr 03, 2006 10:40 pm

Má niekto skúsenosti s Personnel Agency a zberom jahôd v UK? Ďakujem

eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

Re: Personnel Agency - zber jahôd

Poslať od eduard7 » Uto Apr 25, 2006 6:14 pm

Jezabel píšeCOLONMá niekto skúsenosti s Personnel Agency a zberom jahôd v UK? Ďakujem
Nikto neodpoveda,kaslu na nas.No pekne .No pekne.

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

Poslať od Yocos » Pon Nov 06, 2006 8:12 am

Ono to mas tak.Kazda agenda ti zabespeci robotu a ubytko, . . . ALE zber jahod?Pri zbere jahod plati system taky ze kolko nazbieras ,tolko mas penazi.Ale ked ti tvoj zber oznaci zamestnavatel oznaci za odpad,tak nemas ani fuka.Zber kadejakeho ovocia a zeleniny JEHO SOMARINA.Inac co sa tyka agendy tak oni ti vybavia robotu,poslu ta tam a potom na teba kaslu.

bugi1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Máj 18, 2007 7:30 pm

Poslať od bugi1 » Pia Máj 18, 2007 7:51 pm

Ja mam s nimi strasnu skusenost, podla mna su to podvodnici. Chcel som ist cez Personnel Agency do USA na tkzv. H2B viza. Oni mali najst zamestnanca a odovzdat mi vsetky podklady. Suhlasil som a ich ponuka na Nete bola(a este stale ju nezmenili)priam super a velmi lakava. Tak som ich osobne navstivil a pracovnik(taky blondak) ma nalakal so slovami ze oni vsetko vybavia - podpisat sprostredkovatelsku zmluvu. Zaplatil som im prog poplatok 1600USD. Najprv sa neozyvali a tak som sa musel stale ja ozyvat ze co je s tou pracou. Nakoniec mi mailom oznamili ze mi vybrali uplne inu robotu ako som chcel. Po mesiaci mi oznamili ze US urady to zdrzuju a ze tam maju nejakeho pravnika. Potom ked som ich zase otravoval oznamili ze nic z toho nebude. Tak sme spisali storno formular. Uz sa blizi koniec datumu kedy mi maku vratit peniaze ale vyzera to ze sa budem s nimi sudit, lebo nepredpokladam ze mi vratia moje peniaze. Vyzera to ze som naletel PODVODNIKOM!!!!!!

bugi1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Máj 18, 2007 7:30 pm

!!!pozor su to podvodnici!!!!

Poslať od bugi1 » Str Júl 04, 2007 7:30 am

Nechodte cez nich ak sa nechcete sudit
Ja mam s nimi strasnu skusenost, podla mna su to podvodnici. Chcel som ist cez Personnel Agency do USA na tkzv. H2B viza. Oni mali najst zamestnanca a odovzdat mi vsetky podklady. Suhlasil som a ich ponuka na Nete bola(a este stale ju nezmenili)priam super a velmi lakava. Tak som ich osobne navstivil a pracovnik(taky blondak) ma nalakal so slovami ze oni vsetko vybavia - podpisat sprostredkovatelsku zmluvu. Zaplatil som im prog poplatok 1600USD. Najprv sa neozyvali a tak som sa musel stale ja ozyvat ze co je s tou pracou. Nakoniec mi mailom oznamili ze mi vybrali uplne inu robotu ako som chcel. Po mesiaci mi oznamili ze US urady to zdrzuju a ze tam maju nejakeho pravnika. Potom ked som ich zase otravoval oznamili ze nic z toho nebude. Tak sme spisali storno formular. Uz sa blizi koniec datumu kedy mi maku vratit peniaze ale vyzera to ze sa budem s nimi sudit, lebo nepredpokladam ze mi vratia moje peniaze. Vyzera to ze som naletel PODVODNIKOM!!!!!!

katushka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Feb 19, 2011 12:48 am

Re: Personnel agency

Poslať od katushka » Sob Feb 19, 2011 12:56 am

mam s touto agenturou dobre skusenosti. minuly rok mne a mojej kamaratke nasli pracu na krete, kde sme pracovali ako chyzne. poplatok za sprostredkovanie sme zaplatili, az ked nam nasli pracu. bolo to pre mna najkrajsie leto za posledne roky, planujem este vycestovat do zahranicia za ucelom prace a obratim sa na personnel agency

BUTTON_POST_REPLY