Agentura HK2 Trading / MarketJOB

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 11:58 am

Agentura HK2 Trading / MarketJOB

Poslať od Cassy » Uto Mar 14, 2006 6:56 pm

Vie niekto niečo o tejto agentúre, či je dôveryhodná alebo nie. Ak niečo viete /pozitívne, negatívne!!!/ prosím napíšte. Thank you ever so much.

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

HK2 Trading s.r.o,

Poslať od mathias6850 » Ned Júl 16, 2006 6:08 pm

Veru aj mna by zaujimalo ci mate neaku osobnu skusenost s agenturou HK2 Trading s.r.o. Ponukaju celkom zaujimavu a nie zle platenu pracu v sklade s nastupnou mzdou 6 - 8,5 GBP.Vyuzil teda niekto z Vas sluzieb tejto agentury?

Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Re: HK2 Trading s.r.o,

Poslať od Cassy » Str Júl 19, 2006 9:31 am

mathias6850 píšeCOLONVeru aj mna by zaujimalo ci mate neaku osobnu skusenost s agenturou HK2 Trading s.r.o. Ponukaju celkom zaujimavu a nie zle platenu pracu v sklade s nastupnou mzdou 6 - 8,5 GBP.Vyuzil teda niekto z Vas sluzieb tejto agentury?
Prave cez nich pracujem, hlavne je pre teba vediet, ze mne nastastie pracu zabezpecili. Teraz co sa tyka platu, tak mam 6,2 na hod a ked mam nadcas tak je to 6,7. Bohuzial situacia v mojom pracovisku sa vyrazne zhorsila a to tak, ze robim iba 34 - 36 hod. tyzdene, a co je dolezite pre teba je to, ze mam taky pocit, ze by ta mohli poslat do rovnakeho skladu, kde som pracoval aj ja. Je to v meste Nottingham. Toto si zisti, ak ti povedia,ze nevedia, tak pri pytani sa na spôsob dopravy urcite zistis, do ktoreho mesta ta poslu. Ale prosim ta, hlavne nechod do spominaneho Nottinghamu lebo zarobis velke ...
Vela stastia

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Poslať od mathias6850 » Str Júl 19, 2006 11:41 am

Cassy píšeCOLON
mathias6850 píšeCOLONVeru aj mna by zaujimalo ci mate neaku osobnu skusenost s agenturou HK2 Trading s.r.o. Ponukaju celkom zaujimavu a nie zle platenu pracu v sklade s nastupnou mzdou 6 - 8,5 GBP.Vyuzil teda niekto z Vas sluzieb tejto agentury?
Prave cez nich pracujem, hlavne je pre teba vediet, ze mne nastastie pracu zabezpecili. Teraz co sa tyka platu, tak mam 6,2 na hod a ked mam nadcas tak je to 6,7. Bohuzial situacia v mojom pracovisku sa vyrazne zhorsila a to tak, ze robim iba 34 - 36 hod. tyzdene, a co je dolezite pre teba je to, ze mam taky pocit, ze by ta mohli poslat do rovnakeho skladu, kde som pracoval aj ja. Je to v meste Nottingham. Toto si zisti, ak ti povedia,ze nevedia, tak pri pytani sa na spôsob dopravy urcite zistis, do ktoreho mesta ta poslu. Ale prosim ta, hlavne nechod do spominaneho Nottinghamu lebo zarobis velke ...
Vela stastia
Ma uvod dik za odpoved. Vazim si ludi ako si ty, t.j. takych ktori sa podelia nie len o pozitivne ale aj o negativne zazitky. Ty este stale pracujes v tom sklade v Nottinghame alebo si uz inde?

Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od Cassy » Pia Júl 21, 2006 2:55 pm

Ma uvod dik za odpoved. Vazim si ludi ako si ty, t.j. takych ktori sa podelia nie len o pozitivne ale aj o negativne zazitky. Ty este stale pracujes v tom sklade v Nottinghame alebo si uz inde?[/quote]

Nie, ale môžem sa kedykoľvek vrátiť. Viac menej to záleži na ochote a vzájomnej dohode. Pokiaľ budem chcieť a bude tam pre mňa miesto, myslim si že ma vezmú. Momentalne som na Slovensku a vychutnávam si to "úžasné" teplo. Inak mimochodom v Anglicku je ešte teplejšie ako u nás.

LASKONKA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Jún 12, 2005 3:25 pm
CONTACTCOLON

H2K Trading - BALENIE CD A KNIH

Poslať od LASKONKA » Uto Aug 29, 2006 8:17 pm

Prosim Vas, viete nieco o tejto agenture a konkretne tejto pozicii? Poplatok za sprostredkovanie je 9000 Sk, je to pri Birminghame...
ich stranka je www.pracavanglicku.sk
dakujem

BUTTON_POST_REPLY