Máte tip na dobrú anglickú au-pair agentúru?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Okt 19, 2005 6:52 pm

Máte tip na dobrú anglickú au-pair agentúru?

Poslať od lenka5 » Štv Mar 16, 2006 9:28 am

Prosim vas neviete mi odporucit nejaku anglicku agenturu, nejaku o ktorej ste poculi nieco dobre alebo ste cez nu isli je to velmi dolezite, potrebujem ist do anglicka ako au-pair niekde vypadnut cez leto tak na 2 mesiace, ale nechem sa dat oklamat, velmi pekne dakujem za odpovede :)))))) thanks :D

lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18

Re: Máte tip na dobrú anglickú au-pair agentúru?

Poslať od lenka5 » Štv Mar 16, 2006 11:07 am

a oplati sa mi ist cez anglicku agenturu ak neviem dobre po anglicky??

lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18

bomo

Poslať od lenka5 » Štv Mar 16, 2006 9:01 pm

no na 2 mesiace preto lebo na tri by mi to vobec nevyslo cez leto, lebo maturujem a este chcem ist na vysku.... a potrebujem si zdokonalit velmi anglictunu, ja viem ze beru skor na 3 mesiace ale fakt mi to nevychadza tak sa budem musiet asi s anglickom rozhlucit hmm..... ale dakujme za radu :))

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: bomo

Poslať od adamko » Štv Mar 16, 2006 9:48 pm

lenka5 píšeCOLONno na 2 mesiace preto lebo na tri by mi to vobec nevyslo cez leto, lebo maturujem a este chcem ist na vysku.... a potrebujem si zdokonalit velmi anglictunu, ja viem ze beru skor na 3 mesiace ale fakt mi to nevychadza tak sa budem musiet asi s anglickom rozhlucit hmm..... ale dakujme za radu :))
lucit sa nemusis, kludne prid na tyzden k niekomu kto uz aupair je a potrebuje zastupit povedzme pocas 3 tyzdnovej letnej dovolenky, uz len takeho najst :) Vela zdaru

lenka5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18

Poslať od lenka5 » Pia Mar 17, 2006 8:12 am

dakujem adamko, vyskusam to asi tak len musim niekoho najst :)))

BUTTON_POST_REPLY