Labour Source Limited

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
foxooo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Apr 07, 2006 2:38 pm

Labour Source Limited

Poslať od foxooo » Pia Apr 07, 2006 2:47 pm

Poznáte agentúru Labour Source Limited??? Ste tu niekto cez túto agentúru pôsobiacu v B. Bystrici??? Ponúkajú prácu na letiskách v UK, bez poplatkov.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Labour Source Limited

Poslať od sidzej » Pia Apr 07, 2006 3:08 pm

foxooo píšeCOLONPoznáte agentúru Labour Source Limited??? Ste tu niekto cez túto agentúru pôsobiacu v B. Bystrici??? Ponúkajú prácu na letiskách v UK, bez poplatkov.
Poznat nepozname, ale Google pozna :)

http://www.laboursource.co.uk

Je to asi pobocka klasickej britskej personalnej agentury na Slovensku. Osobne si myslim, ze LBL maju zaujimavejsie ponuky (napr. http://www.profesia.sk/praca/ponuky_pra ... _id=292909) nez ponuky niektorych podvodnikov a okradacov, ktori beru peniaze za "sprostredkovanie" prace. To personalky v UK robit nesmu a ziju z toho, ze im plati zamestnavatel za najdenie vhodneho kandidata. Tak je to aj v tomto pripade, kde slovenska pobocka je vyplacana pravdepodobne britskou materskou firmou az vtedy, ked sa dane miesto obsadi.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 01, 2006 8:21 pm

Hladal som tu spolocnost LBL, ale som nic nenasiel. Takisto ten link ma vyhadzuje na vselijake ponuky, trebars aj z Lozorna, takze usudzujem, ze tadial tiez uz cesta nevedie. Nevies nejaky iny kontakt?

A co sa tyka LABOUR SOURCE LIMITED, mas pocit, ze ide o podvodnikov?

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pon Máj 01, 2006 11:52 pm

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Uto Máj 02, 2006 2:39 pm

OK, pozna niekto agenturu, ktora sprostredkuva prace na letiskach okrem Labour Source Limited? Ma niekto skusenosti s touto robotou v akejkolvek pozicii?

lenidm
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Okt 02, 2006 9:39 pm

LBL BB

Poslať od lenidm » Pon Okt 02, 2006 9:46 pm

Ja som bola v LBL v Banskej na pohovore a zobrali ma na check-in na Standsted. 20.10.2006 odlietam z Blavy. Ako bude, neviem. Isli cez nich aj 2 kamosky do Bristolu na letisko. Ale neozvali sa, tak im je asi dobre.

Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 11:58 am

Poslať od Cassy » Uto Okt 03, 2006 10:18 am

mjurci píšeCOLONOK, pozna niekto agenturu, ktora sprostredkuva prace na letiskach okrem Labour Source Limited? Ma niekto skusenosti s touto robotou v akejkolvek pozicii?

=== http://www.swissportuk.com/sppub/index.htm ===

BUTTON_POST_REPLY