Agentúra Job Solution

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
tt
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Apr 20, 2006 8:52 am
BydliskoCOLON trnava

Agentúra Job Solution

Poslať od tt » Štv Apr 20, 2006 11:00 am

pozna niekto z vas agenturu job solution z trnavy?ake mate s nou skusenosti?

Denisa22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Máj 02, 2006 11:30 am
BydliskoCOLON Exeter

Re: Agentúra Job Solution

Poslať od Denisa22 » Uto Máj 02, 2006 12:07 pm

Som u nich registrovaná , ale zatiaľ sa mi neozvali. Na prácu do Írska kde som sa hlásila, posúvajú termíny odchodu a ukončenie výb. konania. Neviem aké kritériá by som mala spĺňať aby som uspela. Na túto pozíciu (Tesco) nie je treba vedieť ani jazyk.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Máj 02, 2006 3:30 pm

Denisa22 píšeCOLONNa túto pozíciu (Tesco) nie je treba vedieť ani jazyk.
Ehm, toto by som ja osobne povazoval za - ako to povedat - mierne nestandardne.

Bol som v Tescu niekolko krat hladat pracu pre kamaratov a viem, ze na znalosti jazyka im zalezi. Ved clovek co nevie po anglicky ani health&safety a induction nevie absolvovat, nehovoriac o ostatnych problemoch.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Poslať od bajka » Uto Máj 02, 2006 11:29 pm

Denisa22 píšeCOLONNeviem aké kritériá by som mala spĺňať aby som uspela. Na túto pozíciu (Tesco) nie je treba vedieť ani jazyk.
To ta slovenska agentura tvrdi, ze neni treba vediet jazyk? Anglicka strana si ale moze mysliet nieco ine.
Moj priatel uz davnejsie prisiel do Sev.Irska tiez robit v Tescu, ale s inou slovenskou agenturou, ktora im aj dala instrukcie, ake pracovne oblecenie si maju doniest. Lenze anglicka agentura si na pracu v Tescu z 21 prave pricestovanych Slovakov vybrala len troch s argumentom, ze ostatni nemaju postacujucu znalost jazyka. A to vsetko napriek tomu, ze slovenska agentura trvala na tom, ze ich vsetkych preskusala. Napr. moj priatel sa vedel dohovorit bez problemov, ale na zaciatku mal trochu problem s irskym prizvukom.

Denisa22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
BydliskoCOLON Exeter

Poslať od Denisa22 » Str Máj 03, 2006 7:34 am

Aj ja mám dosť zmiešané pocity ohľadom korektnosti, ale ešte prešiel krátky čas aby som ich hneď skritizovala. Ja by som bola radšej absolvovala krátky tel. rozhovor v angličtine so zamestnávateľom. Z týchto všetkých príspevkov na tejto stránke mám pocit, že korektná agentúra na Slovensku ani neexistuje. Asi treba odísť na vlastnú päsť a niekde sa zamestnať. Mám však také info, že niektoré anglické firmy nechcú zamestnať ľudí ktorí ešte nie sú registrovaní v Home Office. Neviem čo je na tom pravdy. Ale asi bez prac. zmluvy sa nevieš registrovať. To neviem. Ak poznáte nejakú agentúru cez ktorú sa dá zabezpečiť nejaká aj menej kvalifikovaná práca (nie zber) s vycestovaním v krátkom čase, tak ju prosím napíšte. Inzerátov je strašne veľa, ale mám pocit, že všetky potrebujú len peniaze. Nepoznám nikoho komu by agentúra pomohla.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Str Máj 03, 2006 8:57 am

Denisa22 píšeCOLONNepoznám nikoho komu by agentúra pomohla.
Asi by som mala dokoncit, co som napisala hore. Z tych zvysnych 17 ludi, ktori po prichode do Sev.Irska ostali bez prace, niektori hned odisli hladat pracu do Anglicka a zvysnym anglicka agentura nasla inu pracu. Mojmu priatelovi asi aj este lepsiu nez Tesco, ostatnym horsiu. Takze mu vlastne agentura pomohla, aj ked bol to poriadny sok, ked sa na zaciatku dozvedel, ze pracu, ktoru mal dostat nedostane.
Nejedna sa ale o agenturu Job Solution. Chcem len upozornit, ze v anglicky partner slovenskej agentury moze mat na znalost anglictiny iny nazor. Tak si dajte na to pozor.

Denisa22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
BydliskoCOLON Exeter

Poslať od Denisa22 » Str Máj 03, 2006 9:06 am

Som rada že sa to Vášmu priateľovi podarilo. Síce to nie je miesto pre reklamu, ale keď to nie je tajné o ktorú agentúru sa jednalo? Vďaka.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Str Máj 03, 2006 12:03 pm

Denisa22 píšeCOLONSíce to nie je miesto pre reklamu, ale keď to nie je tajné o ktorú agentúru sa jednalo? Vďaka.
Islo o agenturu Bakalari. Podla ich slov natrafili na neserioznu severo-irsku partnersku agenturu a po tomto probleme ju hned vymenili. Bolo to uz pred vyse rokom a pol.

martin_26
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Máj 22, 2006 2:55 pm

agentura job solution z Trnavy

Poslať od martin_26 » Pon Máj 22, 2006 3:03 pm

musim zareagovat na agenturu job solution. To s tym anglickym jazykom je od nich trochu zavadzajuce. Sam som pracoval cez tuto agenturu v Tescu v Irsku a viem, ze so mnou sa tam nedostal nikto bez znalosti anglictiny. Sucasne podotykam ze znalost anglictiny niektorych uchadzacov bola na velmi slabej urovni.

extremado
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Máj 23, 2006 7:23 pm

Poslať od extremado » Uto Máj 23, 2006 7:33 pm

tt píšeCOLONpozna niekto z vas agenturu job solution z trnavy?ake mate s nou skusenosti?
Neviem aka to je agentura, ale je podozrive ak ma agentura 2 web stranky ( www.jobsolution.sk a www.cees.sk ).A na kezdej stranke ma ine podmienky sprostredkovania. Na jednej reg. poplatok 480 Sk a druha 500 Sk. A na jednej stranke zadarmo sprostredkuju a na druhej to je od 4000 - 10000 Sk. Tak asi len tolko..

Rimmon
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Júl 04, 2006 9:49 am
CONTACTCOLON

Poslať od Rimmon » Uto Júl 04, 2006 10:25 am

Na agentúru Job Solution som sa tento rok spoľahol pri hľadaní brigády v zahraničí.

Aj napriek tomu, že ma do Španielska nezobrali, a teda nepodarilo sa im zabezpečiť mi prácu, spravili na mňa dobrý dojem.

Nezabudli na mňa a v priebehu mesiaca ma čakala v e-mailovej schránke ponuka na prácu v Česku. Stačilo len opäť vyplniť registráciu, tento raz už bezplatne. (stále čakám na výsledok)

Navyše, nepýtajú si okrem registračného poplatku (asi 500 Sk) žiadny poplatok za sprostredkovanie práce. Takže sa nemusíte báť, že zaplatíte niekoľko tisíc a potom nič z toho.

Ale napíš mi ako sa ti s nimi darilo. Môžeš na hreus@gmail.com alebo priamo na www.topsluzby.sk.

Diky

HUSI36
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Júl 25, 2006 2:34 pm

Poslať od HUSI36 » Str Júl 26, 2006 2:18 pm

tt píšeCOLONpozna niekto z vas agenturu job solution z trnavy?ake mate s nou skusenosti?
Ziadne. Zacvakas poplatky a potom sa ani neozvu. Je to divne ak tam maju tolko ponuk, pomaly nemusis vediet ani anglicky.. No a napr. my sme tam uz zaregisrovani asi 3 mesiace a ani sa neozvali.Takze maximalne co mozme povedat- ze asi dokazu svojou strankou oblbnut ludi.

Denisa22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
BydliskoCOLON Exeter

Poslať od Denisa22 » Štv Júl 27, 2006 12:51 pm

HUSI36 píšeCOLON
Ziadne. Zacvakas poplatky a potom sa ani neozvu. Je to divne ak tam maju tolko ponuk, pomaly nemusis vediet ani anglicky.. No a napr. my sme tam uz zaregisrovani asi 3 mesiace a ani sa neozvali.Takze maximalne co mozme povedat- ze asi dokazu svojou strankou oblbnut ludi.
Aj ja mam tu istu skusenost. Poplatok som zaplatila, a odvtedy sa mi ani neozvali. Je to pomaly 5 mesiacov .Chcela by som vediet, kolko ludi sa im registruje denne, lebo ponuky maju naozaj dobre. Je to naozaj dobry biznis.

nela
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Júl 28, 2006 12:06 pm

Poslať od nela » Pia Júl 28, 2006 12:25 pm

Agentura Job solution? Alebo ine? Skuste si ich vzdy vyhladat na www.orsr.sk (obchodny register... konkretne job solution a pan, kt. je uvedeny na stranke (P. Cergel)je spojeny s viacerymi firmami... (mimochodom, na stranke ho nenajdete podla nazvu agentury), mnohe su zlikvidovane a vystupuju v nich celkom zaujimave mena..tak trochu balkanske... Ostatne agentury sa hladaju tiez tazko a zarukou serioznosti nie je ani povolenie Uradu prace, kt. je len podmienkou (na Slov. sa da vybavit vsetko). Podla mojho nazoru mnohe agentury sprostredkuju pracu mozno do Ciech, mozno pre au-pair...(su kryte, ze nieco robia)a ostatne ponuky vyhadzuju na profesii len aby sa im registrovali ludia..Pripadne opisuju vzajomne zverejnene inzeraty...

Zuzana11
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Aug 17, 2006 8:44 pm

Poslať od Zuzana11 » Pia Aug 18, 2006 8:33 am

Denisa22 píšeCOLONAj ja mam tu istu skusenost. Poplatok som zaplatila, a odvtedy sa mi ani neozvali. Je to pomaly 5 mesiacov .Chcela by som vediet, kolko ludi sa im registruje denne, lebo ponuky maju naozaj dobre. Je to naozaj dobry biznis.
Ludia nestrašte. ja som sa tiež registrovala, eštre som sice nezaplatila,do Nemeckého Manheimu do konzervárne. ale to fakt sú taký. potrewbujem vycestovať. Nevie niekto o tých konzervárňach? a,že tam netreba nemčinu. anglicky viem perfektne.

tomino-666
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Sep 20, 2006 1:16 pm

Agentúra Job Solution

Poslať od tomino-666 » Str Sep 20, 2006 1:19 pm

Je tu niekto kto pracoval v zahraničí cez túto agentúru ???

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Poslať od mathias6850 » Str Sep 20, 2006 1:51 pm

tomino-666 píšeCOLONJe tu niekto kto pracoval v zahraničí cez túto agentúru ???
Tomino ani by som sa ti nedivil keby ti nikto neodpisal.O tejto agenture bolo toho dost popisane. Nenapadlo ta dat do vyhladavaca Job Solution potom kliknut na hladaj a najst prispevky s touto temou?

majula
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pon Júl 04, 2005 12:00 pm
BydliskoCOLON Trnava

Poslať od majula » Štv Sep 21, 2006 6:58 pm

ahojte,
len chcem poradiť, že agentura Jobsolution je o ničom. Kamarátka pracovala priamo v tejto firme a po mesiaci odtiaľ odišla. a takto sa to strieda každý mesiac.A to kvôli prístupu nadriadených, ktorým až tak na ľuďoch nezáleží.Veľa ľudí ani neodišlo do zahraničia počas tej doby ako tam kamarátka pracovala.
Takže tak.Poradila by som vybrať inú, známejšiu agentúru.
veľa šťastia

kattkaa1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pon Nov 20, 2006 6:53 pm

Poslať od kattkaa1 » Pon Nov 20, 2006 7:18 pm

ja mam s touto agenturou dobre skusenosti, oni su len naborova agentura a nie agentura ktora zabezpecuje pracu. Aj ked sa mi nepodarilo s nimi vycestovat hned ako som sa zaregistrovala, ale dali mi po case inu ponuku v Irsku a to dokonca ani neovladam moc anglictinu, len take lepsie zaklady. A neplatila som ani ziadne horibilne poplatky za sprostredkovanie, len 350,- SK

hejrupak
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Nov 21, 2006 3:14 pm

a

Poslať od hejrupak » Uto Nov 21, 2006 3:27 pm

kattkaa1 píšeCOLONja mam s touto agenturou dobre skusenosti, oni su len naborova agentura a nie agentura ktora zabezpecuje pracu. Aj ked sa mi nepodarilo s nimi vycestovat hned ako som sa zaregistrovala, ale dali mi po case inu ponuku v Irsku a to dokonca ani neovladam moc anglictinu, len take lepsie zaklady. A neplatila som ani ziadne horibilne poplatky za sprostredkovanie, len 350,- SK
Mila Kattkaa1,

Preco klamete ludi prosim Vas???
Viem ze ste z agentury Job Solution a hrate tu divadielko:
Vcera som Vam pisal e-mail a pytal sa Vas ako to vlastne je s vasou agenturou Job Solution pretoze som u vas registrovany vyse 4 mesiace a ani ste sa neunuvali mi predlozit nijaku ponuku a pri tom kazdy den ponukate asi 10 ponuk na pracu v zahranici a pritom omielate stale tie iste ponuky uz 4 mesiace.
Upozornil som vas ze nie som jediny co mam takyto problem s vami a napisal som link na tuto diskusiu o vasej agenturu...a zaujimave hned v ten isty den sa do tohto fora zaregistrujete a pisete 'akoze' za niekoho ineho ktory 'akoze' dostal ponuku.Je to smiesne a na zaplakanie zaroven.a este si date prezyvku Kattkaa1 ktora napadne pripomina vase meno co ste sa mi podpisali v maile za agenturu - Katarína P. ...aspon ste si mohli zmenit meno ak tu chcete zavadzat ludi.
Napisali ste mi do mailu ze robite len nabory pre zahranicnych zamestnavatelov a ze oni si vyberaju uchadzacov..hm trochu divne...ze by nemal ani jeden zamestnavatel zaujem o niekoho kto ovlada anglictinu a par krat uz v zahranici robil??? a mimochodom uvadzate ze nie je treba ovladat anglicky jazyk..omyl...pracoval som v UK a viem ze bez anglictiny ani anglicke partnerske agentury ludi nevezmu tak prosim vas NEKLAMTE TU LUDI!

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Uto Nov 21, 2006 3:53 pm

kattkka1, myslim, ze sa vam podarilo odstranit vsetky pochybnosti o serioznosti a profesionalite Vasej agentury Job Solutions.

hejrupak, dobra terfa. Mnohi vycestovaniachtivi Ti budu urcite vdacni za tento postreh.

kattkaa1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od kattkaa1 » Uto Nov 21, 2006 7:16 pm

mily hejrupak,
nerobim v tej agenture a neviem ani o kom tu trepes, keby som bola ta co tvrdis tak si urcite dam taku prezyvku, aby si ma nespoznal. Robim uz takmer 6 mesiacov v Corku a to vďaka tejto agenture. Sa rozculujes len preto ze ty si sa cez nich nedostal, zrejme nie si taky dobry v anglictine ako tvrdis, inak by si netvrdol na Slovensku ale si davno niekde vonku. Riesis si svoje komplexy a vybijas si zlost na niekom, kto za nic nemoze. Spamataj sa konecne, ked mas taku dobru anglictinu ako tvrdis, preco sa spoliehas na taketo agentury? Kup si letenku a chod si hladat pracu sam!!!!!!! Si myslis, ze ked budes sediet doma so zalozenymi rukami, budu ti padat ponuky rovno k noham! Kde to zijes?

hejrupak
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Nov 21, 2006 3:14 pm

Poslať od hejrupak » Uto Nov 21, 2006 7:33 pm

kattkaa1 píšeCOLONmily hejrupak,
nerobim v tej agenture a neviem ani o kom tu trepes, keby som bola ta co tvrdis tak si urcite dam taku prezyvku, aby si ma nespoznal. Robim uz takmer 6 mesiacov v Corku a to vďaka tejto agenture. Sa rozculujes len preto ze ty si sa cez nich nedostal, zrejme nie si taky dobry v anglictine ako tvrdis, inak by si netvrdol na Slovensku ale si davno niekde vonku. Riesis si svoje komplexy a vybijas si zlost na niekom, kto za nic nemoze. Spamataj sa konecne, ked mas taku dobru anglictinu ako tvrdis, preco sa spoliehas na taketo agentury? Kup si letenku a chod si hladat pracu sam!!!!!!! Si myslis, ze ked budes sediet doma so zalozenymi rukami, budu ti padat ponuky rovno k noham! Kde to zijes?
Mila Katarina z agentury Job Solution,

Ja uz pracu w zahranici mam - to preto lebo som isiel do druhej agentury a dal som im CV a hned mi na to powedali ze so mnou nebude ziadny problem a za dva dni mi uz ponukli pracu na rozdiel tej vasej agentury zijucej z Registracnych poplatkov.
Som ti do tej agentury napisal len z toho dovodu ze aj kamosi su tam registrovany a maju ten isty problem.
A ked si to ty neni zaujimave ze hned ako som napisal ten mail a napisal o tejto diskuzii tak hned na to si sa zaregistrovala do tohto fora..sa pozri na datum tvojej registracie a kedy poslala prispevok.
A este sa zamysli ako si napisala ten prvy prispevok..pekna reklama vasej Tunel Company :-)
A odkedy sa Trnava nazyva Cork? este dodam ze Urcite byvas v Corku na Hlavnej Ulici č.27 ,druhe poschodie :-)
Mala by si z tej agentury vypadnut cim skor lebo sa ta vasa lod potapa a mozes na to doplatit aj ty.

A este by si mohla napisat preco si sa z ludmi o svoje krasne a vynikajuce skusenosti s touto agenturou podelila az vcera ked tato tema o tejto agenture je tu uz vyse pol roka :-)
Ved ludia by ti boli velmi vdacny ..a neklam

A preco si si nedala iny nick to ti uz ja mila Katka neviem - vobec si si to asi neuvedomila - asi si pekna hus

Co sa tyka mojej anglictiny: vo vasej agenture vam bolo uplne jedno aka je moja anglictina pretoze ste so mnou neurobili ani len vstupny test v anglickom jazyku tak neviem ako by mohli vediet 'anglicky zamestnavatelia' aka je moja anglictina a to uz potom naozaj neviem ake kriteria maju na vyber zamestnancov pri nekvalifikovanej praci :-)

kattkaa1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od kattkaa1 » Uto Nov 21, 2006 8:17 pm

hejrupak, je to blba nahoda, ze som sem napisala az vcera, aj ked tuto stranku poznam uz dlho. Nemienim sa zahadzovat s takym tupcom ako ty. Mozes si sem vypisovat co chces, ale zbytocne tu pleties hlavy ludom kto som. Nech o tu agenturu nikto ani nezakopne, mne je to srdecne jedno, ja uz pracu mam a teraz mozu aj skrachovat!!!

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Str Nov 22, 2006 11:01 am

kattkaa1 píšeCOLONoni su len naborova agentura a nie agentura ktora zabezpecuje pracu.
hejrupak píšeCOLONNapisali ste mi do mailu ze robite len nabory pre zahranicnych zamestnavatelov a ze oni si vyberaju uchadzacov..
Vedel by mi niekto presnejsie vysvetlit aky je rozdiel medzi naborovou a pracovnou agenturou?

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Str Nov 22, 2006 1:03 pm

bajka píšeCOLONVedel by mi niekto presnejsie vysvetlit aky je rozdiel medzi naborovou a pracovnou agenturou?
Imho je to to iste... resp. mozno, ze "naborova" agentura iba posunie hocikoho kto zaplati poplatok, anglickej agenture a "pracovna" mozno v niektorych pripadoch aj bude mat kontakty ne nejakych skutocnych zamestnavatelov a snad aj naozaj obcas robi svoju robotu, t.j. hlada a filtruje vhodnych uchadzacov.
V oboch pripadoch je to ale v postate jedno, lebo o ziskani interview a prijati zamestnanca vzdy rozhoduje zamestnavatel (udivuje ma, ze sa stale najdu ludia, ktori si myslia, ze z poplatku agenture vyplyva nejaka povinnost robotu naozaj zohnat...)

jakub
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Júl 04, 2006 2:54 pm
BydliskoCOLON martin

Poslať od jakub » Str Nov 22, 2006 2:19 pm

nie tak celkom:
recruitment agency/naborova agentura iba vyhladava vhodnych kandidatov, kotrych nasledne posunie zakaznikovi (zamestnavatelovi) na interview

employment agency/pracovna agentura priamo ludi zamestna a pod nou pracuju u zakaznikov, ktorych ma - ide povacsinou o manualne prace v skladoch, fabrikach a tak. samozrejme, ze najvacsie slovo ma vzdy zakaznik(zamestnavatel) avsak ak nie su nijake vyrazne trhliny u pracovnikov tak ludi ktorych doda emploment agency pre zakaznika v konecnom dosledku aj pracuju a employment agency su aj plateni, navyse - naborova agentura berie poplatok od zakaznika za cloveka, ktoreho dodala a tito ludia su potom plateni zakaznikom zatial co employment agency je platena zakaznikom za pracu ludi co dodala a ona sama potom vyplaca svojich ludi

petrika
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Nov 29, 2006 1:51 pm

Poslať od petrika » Str Nov 29, 2006 2:30 pm

Aj ja s mojim priatelom sme sa v nej zaregistrovali, a nikto sa nam viac neozval, a pritom maju nove ponuky asi akoze , tak radsej sme mohli usetrit dokopy 1000,-

Jan Stefan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Nov 30, 2006 3:32 pm

Poslať od Jan Stefan » Štv Nov 30, 2006 3:53 pm

Cau.Ja som sa do agentury Job Solution zaregistroval len nedavno,bez toho aby som platil nejake poplatky.Samozrejme mailom mi prisla odpoved,ze bez poplatkov to nejde.Ale o par dni mi prisla odpoved,ze vraj zamestnavatel odomna ziada maturitne vysvedcenie prelozene do nemciny a fotokopiu OP.Tak som si to dal urobyt.Zaujimave je ze oni za preklad pytaju 300 sk.Dnes som za to u nas v Kosiciach platil 650 sk.Takze neviem...

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Štv Nov 30, 2006 11:46 pm

Jan Stefan píšeCOLONCau.Ja som sa do agentury Job Solution zaregistroval len nedavno,bez toho aby som platil nejake poplatky.Samozrejme mailom mi prisla odpoved,ze bez poplatkov to nejde.Ale o par dni mi prisla odpoved,ze vraj zamestnavatel odomna ziada maturitne vysvedcenie prelozene do nemciny a fotokopiu OP.Tak som si to dal urobyt.Zaujimave je ze oni za preklad pytaju 300 sk.Dnes som za to u nas v Kosiciach platil 650 sk.Takze neviem...
uradny preklad je vzdy drahsi. Oni to tak maximalne prelozia, ale bez peciatky. Nie na vsetko vsak trdeba uradny preklad, podpisany a opeciatkovany sudnym prekladatelom.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

dobree

Poslať od oslo1 » Pia Dec 01, 2006 9:34 am

Tak za 300 skk to urcite nebolo uradne prelozene, pretoze boli uzakonene sadzby prekladov na slovensku a minimalna cena za jednu stranu je 650 skk.

terezka.fabova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Apr 19, 2007 2:31 pm

Job Solution

Poslať od terezka.fabova » Štv Apr 19, 2007 2:50 pm

ahojte všetci! po prečítaní si fóra o firme jobsolution na tejto stránke sa mi nechce veriť, že sa jedná o jednu a tú istú firmu. Sama cez nich momentálne pracujem v Rakúsku. Roznášam letáky vo Viedni. Firma jobsolution sa mi javí ako veľmi seriózna firma, ktorá ma oslovila prakticky ihneď po mojom zaregistrovaní sa na ich stránke a do 3 týždňov som mala prácu vybavenú. Takže aj touto cestou želám tímu job solution veľa šťastia a nech sa nedajú odradiť pár nespokojencami.

Zdena
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Jún 21, 2007 1:45 pm
BydliskoCOLON Bratislava

JOB SOLUTION

Poslať od Zdena » Štv Jún 21, 2007 2:30 pm

ZDRAVIM ....
CHCEM VAS VSETKYCH LEN UPOZORNIT NA TUTO AGENTURU ....SU TO KLAMARI!!!!
OBRALI MA O 2600 SK A UZ SA NEOZVALI ( NASTASTIE LEN O TOLKO)
600 BOLA REGISTRACIA - PO TEJ MI HNED ZA PAR DNI POSLALI PONUKU DO SKLADU ZE MAM RYCHLO ZAPLATIT 2000 SK LEBO NASTUP JE IHNED !!!! TO BOLO 15.5. !!!!
ODVTEDY NEODPISUJU NA MAILI A V TELEFONE SA LEN VYHOVARAJU ZE MA ZREJME NEVYBRALI!!!!
PRITOM V MAILI PISALI ZE ZAMESTNAVATEL SI MA UZ VYBRAL A TYCH 2000 SK JE ZAVEZOK ZE TAM NASTUPIM !!!!
BOZE LUDIA NEVERTE IM - AJ JA SOM BOLA BLBA A NALAKALO MA TO ZE NECHCU POPLATKA.
A ESTE JEDNA VEC - AKO MOZE NIEKTO ROBIT V SKLADE ALEBO OBSLUHU V RESTAURACII A NEVEDIET JAZYK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: JOB SOLUTION

Poslať od qth » Pia Jún 22, 2007 10:27 am

Hmm to sa uz podoba na "V nasej loterii ste vyhrali
straaasneee velku sumu! Na jej vyzdvihnutie nam musite
poslat 2000 Sk registracny poplatok.."

majkelX
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Uto Júl 03, 2007 5:12 pm
BydliskoCOLON Vsade

Job Solution-Trestne Oznamenie?

Poslať od majkelX » Uto Júl 03, 2007 5:20 pm

Zvazujem trestne oznamnie na JOB SOLUTION.
Otravovali ma dovtedy,kym som nezaplatil 2000 SKmoj brat taktiez.Takze som som sa ulakomil,pretoze v UK,Australii(odkial som prave prisiel) je trestne pytat peniaze dopredu.Nasiel som vsak na slovensku iba jednu,ktora nepytala dopredu,teda pytala-2000SK ako preddavok(asi nejaky novy termin v Trnave).Okrem toho este registraciu 650SK.Do Sydney som isiel na vlastnu past a stalo ma to 200.000Sk kym som si nasiel prvu pracu.Preto som sa rozhodol ist do UK,ale neplatit nic dopredu.Ak mate neajke informacie o agenture JOB SOLUTION,dajte mi vediet.Odvtedy ako som zaplatil,nereaguju ani na moje e-maili.Pockam este den,potom dam na nich trestne oznamie.Je Jul a ja sedim doma,uz som mal ist davno prec.Su to obycajni hajzlici,pojdem este osobne a urobim tam bordel.Potreboval by som viacej ludi,ktori satakto namotali na JOB SOLUTION.Podame trestne oznamnie spolu.Na tejto stranke by mal byt nejaky BLACKLIST agentur.Moja stranka majkelx-australia.df.sk-Uz na tom pracujem(Blacklist)ale je to o Australii,nie o Europe(tam su ine poziadavky a pravidla).

majkelX
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
BydliskoCOLON Vsade

Podvodnici a tzv.preddavok

Poslať od majkelX » Str Júl 04, 2007 10:54 am

Prosim Vas,nie eme sprosti.ja som im zaplatil 2650Sk a zatial nic.Otravovali dovtedy,pokial som nezaplatil tzv.preddavok.3 tyzdne sa mi neozyvaju na moje e-maili.
Zvazujem trestne oznamnie na nich.Na webe cez Google som nasiel na nich viacej nestastlivcov.Ako ja...
Ale penazi sa nezrieknem-2000Sk,registraciu-kaslem na nich.Su to jednodicho podvodnici.

Picinko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Júl 05, 2007 12:25 pm

toto som im poslal vcera, budeme sa sudit

Poslať od Picinko » Štv Júl 05, 2007 12:28 pm

Vazeny pan Popluhar

Ja a moji znami (cca 15 ludi) sme sa pred 1-2 mesiacmi zaregistrovali
vo vasej tzv.agenture, zaplatili poplatky a odvtedy cakame a cakame a
cakame. Pritom ide o ludi co ovladaju perfektne cudzi jazyk a maju
prax, takze je podozrive ze ani jedneho si zamestnavatelia nevybrali.
Tie pozicie mate stale vycapene na stranke, takze ludia vam nadalej
posielaju peniaze a vy z toho veselo ryzujete. Na nete sme sa
dopratrali k viacerym diskusiam, v ktorych ludia opisuju uplne rovnake
skusenosti s vasou zlatou banou, pardon agenturou. Teda nechavate si
posielat tzv.administrativne poplatky a to je cela vasa cinnost. Ak si
myslite, ze sa vam to len tak preserie a vy sa budete donekonecna
nabalovat, tak ste na velkom omyle. Budeme o vasich nekalych
praktikach informovat UPSVaR a iniciovat odobratie vasho povolanie,
pripadne po konzultacii s pravnikom poziadame o presetrenie vasej
cinnosti, rovnako ako vasej firme spravime "reklamu" v mediach,
pretoze toto co pachate je obycajny podvod.

Oklamani klienti

Andrea Kováčová
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Júl 05, 2007 1:18 pm

Re: toto som im poslal vcera, budeme sa sudit

Poslať od Andrea Kováčová » Štv Júl 05, 2007 1:29 pm

Pripájame sa k oklamaným klientom, tiež sme zaplatili tzv. administratívny poplatok, serióznosť agentúry sa potvrdila aj desiatkami nezdvihnutých telefónov v ich agentúre. Keďže nereagovali, navštívili sme agentúru priamo v Trnave, no na mieste, kde predtým agentúra mala kanceláriu sú už len holé steny. Dozvedeli sme sa od pani v susednom kozmetickom salóne, že agentúru zrušili...??

Picinko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

JOBSOLUTION

Poslať od Picinko » Štv Júl 05, 2007 2:37 pm

Majiteľa "agentúry" Jobsolution nájdete v Trnave na adrese:

Patrik Popluhár
Tamaškovičova 2739/14
Trnava 917 00

Býva tam u svojich rodičov. Zaujímavé je, že aj keď kanceláriu zavrel, www stránka naďalej funguje a láka od ľudí peniaze. Ja osobne so známymi si asi pôjdeme k Popluhárovcom po peniaze k nim do domu. Na podvodníkov treba tvrdo.

Picinko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

zmena

Poslať od Picinko » Štv Júl 05, 2007 5:43 pm

podľa výpisu z Oobchodného registra si už Popluhár uvádza od 10.04.2007 túto adresu:

Patrik Popluhár
Hviezdoslavova 22
Cífer 919 43

Asi už nemusí bývať u rodičov a našetril si svojimi podvodmi na vlastný domček. Srdečne vás všetkých pozývame.

Andrea Kováčová
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Re: zmena

Poslať od Andrea Kováčová » Štv Júl 05, 2007 8:29 pm

Pri porovnávaní rôznych údajov o tejto spoločnosti je kopec vecí, ktoré nesedia - napr. aj také IČO a IČDPH na mojom príjmovom poklaničnom doklade je úplne iné ako to v ORSR.. a celý ten výpis je vlastne celkom vtipný..

majkelX
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
BydliskoCOLON Vsade

Poslať od majkelX » Str Júl 11, 2007 9:26 am

ALLWORK=JOB SOLUTION

Patrik Popluhár
Hviezdoslavova 22
Cífer 919 43

Firma bola zmenena z AllWork na Job Solution International iba v maji tohto roku.

Tak nakoniec to je nejaky sedlak z Cifera.

majkelX
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
BydliskoCOLON Vsade

Poslať od majkelX » Str Júl 11, 2007 9:37 am

Najlepsie asi bude,ak sa vsetci stretneme v Trnave a urobime tam bordel.Spravime si taky maly vylet.Mne ide o 5OOOSK,ktore som zaplatil aj bratovy.Piste ludia do novin,ja som napisal do TA3 aj na upsvar do Trnavy!

Potom by sme hromadne na Popluhara podali trestne oznamenie,co vy na to?

Trestny cin je klasifikovany nad 8000SK,ak nas vsak bude viacej,ta suma uz bude nad 8000SK.Napriklad ja,brat a Katka=7000SK.Katka a picinko,dik za info.

majkelX(ZA)

petrik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Júl 11, 2007 11:09 am

Poslať od petrik » Str Júl 11, 2007 11:13 am

no ja sa pripajam k oklamanym...tiez patrim medzi tych ktory naleteli..aj s kamosom...sme sa zaregistrovali..kazdy poslal 600,-sk a nic.. teraz uz od piatku nezdvihaju..a to volam kazdy den ..a na majli tez neodpisuju..uz som pisal do ta3 namet na clanok..a aj do crepin na jojke...dufam ze si to riadne zliznu..este zistim..vsetko o tom Popluharovi..presne de byva bu je tu Cifer a Trnava..atd..a aj sukromne cislo..mna jebkat nebude..kkt

petrik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Júl 11, 2007 11:09 am

tak a teraz sa drzte JoBSolution

Poslať od petrik » Str Júl 11, 2007 12:16 pm

Ničo som si zistil..

Patrik Popluhár
Hviezdoslavova 22 <= asi trvali pobyt
Cífer 919 43

Job Solution International s.r.o.
Hlavná č.27 (1.posch.)
917 01 Trnava

tel.: 033/55 11 793
tel.: 033/55 45 049
fax: 033/55 91 537
mail: job@jobsolution.sk <= jobsolution

IČO: 36 666 513 <= bez odpovede
DIČ: 20 222 36 513

Bankový účet: 20286042
Poštová banka: 6500

ELPOTECH, spol. s r.o.
Priemyselná 1
Trnava 917 00 <= dalsia jeho firma

Spoločníci:
Jozef Popluhár
Tamaškovičova 2739/14 <= spolocnik..nahodne
Trnava 917 00 <= rovnake meno ????
(od: 04.04.2000)
Patrik Popluhár
Tamaškovičova 2379/14
Trnava 917 00

http://www.aktuality.sk/spravy/krimi/mu ... -obvineniu

Muž sľuboval prácu, dnes čelí obvineniu

Obvineniu zo spáchania trestného činu podvodu čelí 41-ročný M. T. z Prešova. Pod zámienkou sprostredkovania práce zdravotnej sestry-ošetrovateľky v Rakúsku vylákal v auguste až októbri 2005 a v marci 2006 od záujemkýň peniaze.

Od každej ženy dostal sumu 3480 korún, z čoho 480 prevzal v hotovosti a tritisíc si dal previesť na účet. Dohodnutú prácu však nevybavil a ani nevrátil peniaze. Prešovský policajný vyšetrovateľ zatiaľ zdokumentoval päť prípadov.

Ženy podali už aj trestné oznámenie, pričom uviedli, že poškodených môže byť aj viac. Polícia sa preto obrátila s výzvou na verejnosť, aby sa prihlásili prípadní ďalší poškodení.

Môžu tak urobiť osobne na Úrade justičnej a kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove, Vajanského 32 alebo na telefónnom čísle 0961 80 3652.

O prípade informoval zástupca krajskej policajnej hovorkyne v Prešove Daniel Džobanik. Výzva k spolupráci s políciou je aj na internetovej stránke Krajského riaditeľstva PZ v Prešove.

je tam dobra diskusia :D

13.6.2007
este dali ze hladaju ludi..debili..a na ten job co som chcel ist..a ja som tam zaregistrovany..a ani sa mi neozvali..a to splnam vsetky dane podmienky..a podla mna mam aj na vrch..bo 21rokov, športovej postavy...cize na farmu ako stvoreny.. :(

http://www.infocorner.sk/job/detail.php?id=258371

A TOTO JE NAJLEPSIE
osobne cislo...meno priezvisko...adresa...a cislo obcianskeho
0904586554 PATRIK POPLUHAR HVIEZDOSLAVOVA 22 91943 CIFER SH520065

katarína117
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Jún 19, 2007 11:10 am
BydliskoCOLON Piešťany

Poslať od katarína117 » Str Júl 11, 2007 8:22 pm

ja som za...bolo by fajn sa dohodnúť a ísť hromadne to trestné oznámenie podať....pracujem v Trnave,takže v podstate sa mi dá (viacmenej)kedykoľvek.Sme dve...takže spolu 5000,-sk......Porozmýšlajte!!!

Picinko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Patrik Popluhár

Poslať od Picinko » Pia Júl 13, 2007 12:23 pm

Trvaly pobyt ma tu:

Patrik Popluhár
Hviezdoslavova 22
Cífer 919 43

Nas znamy - pravnik mu v pondelok posiela obsielku kolko penazi ma vratit na ake ucty, v opacnom pripade sa spajame viaceri a podavame trestne oznamenie. Kopia listu pojde aj jeho rodicom na adresu

Tamaškovičova 2739/14
Trnava 917 00

kde byval este asi rok dozadu. Na adresu agentury

Hlavná č.27 (1.posch.)
917 01 Trnava

je uz zbytocne chodit, pretoze su tam udajne uz prazdne priestory. Ak sa to bude privelmi natahovat, posielam k Popluharovi svojich kamaratov, ktori sa vedia s podobnymi hajzlami porozpravat a priviest ich k rozumu, my svoje peniaze proste budeme chciet naspat ZA KAZDU CENU. Nebudeme zivit zasraneho podvodnika.

P.S. Je dost mozne, ze na toto forum zachvilu dokvitne samotny Popluhar.

Andrea Kováčová
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Andrea Kováčová » Pia Júl 13, 2007 10:15 pm

katarína117 píšeCOLONja som za...bolo by fajn sa dohodnúť a ísť hromadne to trestné oznámenie podať....pracujem v Trnave,takže v podstate sa mi dá (viacmenej)kedykoľvek.Sme dve...takže spolu 5000,-sk......Porozmýšlajte!!!
Ja súhlasím a v prípade skupinoveho trestného oznámenia sa tiež pridám.

Andrea Kováčová
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Andrea Kováčová » Sob Júl 14, 2007 3:37 pm

http://hbieuro.hbi.cz/project/company.a ... yid=S73704
Možno pána majiteľa nájdeme v jeho inej firme..... tzv ELPOTECH

katarína117
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Jún 19, 2007 11:10 am
BydliskoCOLON Piešťany

Re: Patrik Popluhár

Poslať od katarína117 » Pon Júl 16, 2007 10:10 am

Ahojte...písala som do MY Trnavské Noviny,aby upozornili ľudí na to,že agetúra už neexistuje,napriek tomu,že na web.stránke stále majú ponuky........článok vyšiel(ale ešte nový nebol na nete).Ako som sa z neho dozvedela,prípad je už v rukách polície,ale zatial nie je nikto obvinený...myslím,že by bolo treba,aby sme sa dohodli čo najskôr na tom trestnom oznámení...pokial možno všetci....!!!

Andrea Kováčová
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Andrea Kováčová » Pon Júl 16, 2007 9:34 pm

Tak ako sa dame dokopy, ako to urobime? Picinko ako je to s tvojim trestnym oznamenim?

filipmolek
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Júl 26, 2007 7:36 am
BydliskoCOLON Bratislava

Poslať od filipmolek » Pia Aug 03, 2007 11:43 am

ja suhlasim s tym trestnym oznamenim,dajme sa nejak dokopy a podme do toho,cim vacsia suma tym viac rokov v base.piste na filip@cestysveta.sk

Danny.L.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pia Aug 03, 2007 1:50 pm

Nepozna niekto a c Agency z Michaloviec? Vopred Dikes

Poslať od Danny.L. » Pon Aug 06, 2007 10:12 am

Poradte ohladne agentury ac agency z Michaloviec...

heineken
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Aug 10, 2007 8:25 pm
BydliskoCOLON Sk&#230;vinge, DK

Poslať od heineken » Pia Aug 10, 2007 8:52 pm

Hi

Pripajam sa k obabranym klientom tejto skvelej agentury.Mna zatial skasli len o 600 SK.Dalsi poplatok,asi 3000 SK uz nedostali. Hlavne ze uvadzaju ,ze sa plati len registracia.Ich biznis stoji asi na reg.poplatkoch.Urcite treba tlacit na NUP aby im zrusil licenciu a by dokladovali ake kroky urobili v prospech registrovanych klientov a hlavne kolko z nich konkretne umiestnili.Na Slovensku si takuto agenturu moze zalozit kazdy kto nema chrbtovu kost.Aj tak 9 z 10 podvedenych sa nato vykasle vsak ide len o 600 SK. A ak nahodou tomu jednemu vratia poplatky tak sa nic nedeje, stale su v zisku.

Silvia13
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Aug 12, 2007 11:06 pm

job solution

Poslať od Silvia13 » Ned Aug 12, 2007 11:16 pm

Aj ja sa pripajam k obabranym, zda sa ze na Slovensku, je ludi bez chrbtovej kosti, kt. sa s usmevom na tvari prizivuju na ostatnych jak nasrato.To uz snad nie je ani pravda.A NECH VSETCI, KT. SI TERAZ POVEDIA, ZE NA TYCH 500 SK KASLU, NECH SA ZOBUDIA A ZIADAJU ICH SPAT!!!Z PRINCÍPU!!!!!!!!

sjuz
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Aug 14, 2007 11:26 am

trestné oznámenie

Poslať od sjuz » Uto Aug 14, 2007 12:04 pm

Ahojte, podal z niekto z vas trestne oznamenie? Ak ano, viete nieco blizsie o priebehu vysetrovania? Mozte do tohto fora napisat aktualne info, nech maju aj ostatni poskodeni prehlad? Dakujem.

heineken
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Aug 10, 2007 8:25 pm
BydliskoCOLON Sk&#230;vinge, DK

ojeb solution

Poslať od heineken » Str Okt 03, 2007 7:40 pm

Hi
Neviem ako to je s trestnym oznamenim,ale viem ze veselo inzeruju dalej.Som u nich registrovany od dec.minuleho roku a este mi chodia na meil ponuky
do Rakuska.Ja osobne teraz trestne ozn.nepodam,az ked sa vratim domov.Napisem ale meil na NUP kde maju licenciu aby im to stopli.Odkazem ich rovno na tuto stranku.S tymto sa uz musia zaoberat.Samozrejme,vratenie penazi je mozne len cez trestne oznamenie a obciansko pravne tahanice.

Cus

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: ojeb solution

Poslať od qth » Štv Okt 04, 2007 11:25 am

heineken píšeCOLONNapisem ale meil na NUP kde maju licenciu aby im to stopli.Odkazem ich rovno na tuto stranku.
Obavam sa ze na stopnutie licencie nebude stacit jedna
stranka. Skuor asi konkretne oznamenia na danu agenturu
podporene niecic z coho je zjavne ze slubovane veci
nedodrzali.

jeep1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Nov 26, 2007 3:55 pm

Poslať od jeep1 » Pon Nov 26, 2007 4:18 pm

Milá Terezka Fabová, zabudla si napísať, že na roznos letákov vo Viedni je treba živnosť, takže určite ti to navybavila JOB SOLUTION.Ja som tam bola zaregistrovaná od decembra 2006,tiež som chcela roznášať letáky, tako som zaplatila 600.- Sk registráciu a 300.- Sk preklad maturitneho. Nakolko som dostavala pravidelne odpoved, ze bol vybratý niekto iný, sama som sa prihlásila do Feibry a musela som si založiť živnosť. Po dvoch týždňoch, si ma zavolal ten pán vo Feibre, čo prijíma ľudí, a ukázal mi niečo, čo ma úplne dorazilo. Pravidelne mu chodí obálka s prázdnymi hárkami A4, a na obálke je razítko od JOB SOLUTION, Trnava a keďže som z okolia TT, bol zvedavý či poznám tú firmu. Povedala som mu že áno, že tej firme sa platia poplatky za prácu. po krátkom a výstižnom telefonáte do ag. JOB SOLUTION, som mala do týždňa vrátené oba poplatky. Držím Vám palce, aby Vám to všetko vrátil.

Rimmon
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Júl 04, 2006 9:49 am
CONTACTCOLON

Poslať od Rimmon » Str Okt 08, 2008 2:01 pm

Už som čítal príspevky viacerých ľudí, ktorým sľúbili, ale nevybavili žiadnu prácu. Osobne patrím medzi nich.

JuniorHRmanager
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Máj 08, 2011 10:58 am

Poslať od JuniorHRmanager » Ned Máj 08, 2011 11:15 am

JuniorHRmanager
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Re:

Poslať od JuniorHRmanager » Ned Máj 08, 2011 11:21 am

majkelX píšeCOLONALLWORK=JOB SOLUTION

Patrik Popluhár
Hviezdoslavova 22
Cífer 919 43

Firma bola zmenena z AllWork na Job Solution International iba v maji tohto roku.

Tak nakoniec to je nejaky sedlak z Cifera.
http://juniorhrmanager.wordpress.com/20 ... agency-sk/

JuniorHRmanager
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Re: toto som im poslal vcera, budeme sa sudit

Poslať od JuniorHRmanager » Ned Máj 08, 2011 11:22 am

Andrea Kováčová píšeCOLONPripájame sa k oklamaným klientom, tiež sme zaplatili tzv. administratívny poplatok, serióznosť agentúry sa potvrdila aj desiatkami nezdvihnutých telefónov v ich agentúre. Keďže nereagovali, navštívili sme agentúru priamo v Trnave, no na mieste, kde predtým agentúra mala kanceláriu sú už len holé steny. Dozvedeli sme sa od pani v susednom kozmetickom salóne, že agentúru zrušili...??
http://juniorhrmanager.wordpress.com/20 ... agency-sk/

kika3.11
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Aug 03, 2012 10:42 pm

Poslať od kika3.11 » Pia Aug 03, 2012 10:47 pm

Ahojte ludia chcem Vam iba na rychlo napisat aj ked bez diakrityky ale predsa.Pocujte Patrik Popluhar byva v ciferi,teda aspon tam zije jeho mama a rodina,viem ze ma malinku dcerku aj ked som ho uz dlho nevidela ale byva dost blizko pri mne v podstate sused,sama nechapem co sa tu dozvedam ako po pravde by som to na neho nepovedala.Ale ak by som mohla pre Vas nieco urobit budem rada.Lebo v dnesnej dobe sa neda nikomu verit,v dnesnej dobe je to hrozne:(((

kika3.11
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Aug 03, 2012 10:42 pm

Poslať od kika3.11 » Pia Aug 03, 2012 10:49 pm

Ahojte ludia chcem Vam iba na rychlo napisat aj ked bez diakrityky ale predsa.Pocujte Patrik Popluhar byva v ciferi,teda aspon tam zije jeho mama a rodina,viem ze ma malinku dcerku aj ked som ho uz dlho nevidela ale byva dost blizko pri mne v podstate sused,sama nechapem co sa tu dozvedam ako po pravde by som to na neho nepovedala.Ale ak by som mohla pre Vas nieco urobit budem rada.Lebo v dnesnej dobe sa neda nikomu verit,v dnesnej dobe je to hrozne:(((

MyEnglish
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Okt 16, 2012 7:39 pm

Poslať od MyEnglish » Uto Okt 16, 2012 8:11 pm

Frequently asked question about translation, interpreting ande English tutoring provided by MyEnglish agency to be found at http://www.myenglish.sk/EN/faqs.html

BUTTON_POST_REPLY