Agentura LondonLink.cz

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
meri
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Jún 16, 2006 2:44 pm
BydliskoCOLON okres Poprad

Agentura LondonLink.cz

Poslať od meri » Uto Jún 20, 2006 9:15 pm

Prosim vsetkych o radu a nazor. Vcera som bola podpisat zmluvu (a zaplatit poplatok 3000,-Kc) v agenture LondonLink (www.londonlink.cz), ktora sidli v Brne, o sprostredkovani prace v Londyne v tovarnach na CD/DVD. Teraz som nasla nieco, co ma dost sokovalo a donutilo uvazovat, ci ma zmysel tam ist: www.londonlink.netfirms.com a www.wasill.ic.cz/view.php?cisloclanku=2005091301. Prosim precitajte si pozorne aj vsetky komentare. Co si o tom myslite? Ma vobec vyznam vycestovat v mojom pripade, ked tam chcem ist len na 3 mesiace (lebo studujem)? Mimochodom tato agentura nieje ani tu na londyn.sk
Dakujem vopred vsetkym, ktory prispeju.
meri@mail.muni.cz

kadernicka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Apr 03, 2006 4:55 pm

Poslať od kadernicka » Str Jún 21, 2006 6:40 pm

S agenturami je to hrozne, ostava len dufat ze Panboh tych vsetkych spinavcov v nich pracujucich (ludia je na nich prilis silne slovo) vidi a zapisuje si...

Cesta do Londyna je dobrodruzstvo samo o sebe, cesta cez agenturu, to je vsak Indiana Jones VII. Takze pokial nemas dobre prestudovane agentury, poradila by som ti vykaslat sa na zaplatenych 3 tisic korun a radsej neriskovat.

Londonlink agenturu sice nepoznam, tie linky som zbehla tak narychlo, z toho co robia s tymi ludmi v tychto tovarnach je vsak hrozne. Co to sa dalo uz precitat na pohyby.co.uk.

este raz, 3 tisic korun je SMIESNA suma na Londynske pomery (tuna sa ti moze stat ze ich 'pustis' za jeden den), takze pokial o agenture niesi presvedcena nedaj sa nalakat. Resp. skus mailnut wasill(at)wasill.wz.cz, cize autorovi danych clankov ci sa s touto agenturou uz nestretol. Resp. aky podvod z nej ciha.

Ono leto je raj na podvody, a pokial je dana agentura aspon taka, ako 90% z nich (teda svinska - slabe slovo), tak potom az budes v Londyne zavisi uz len na stasti.

Do Londyna chodit len pripraveny! Ak ta 'bieda' nebije, a ako vidim si este len studentka, tak urcite nie, skus si najst nieco istejsie na 3 mesacny zarobok. A popripade porad aj inym dusiam ktore sa uz tejto (ak dobre rozumiem) asi pochybnej agenture podpisali. Ako vravim 3 tisic korun je suma 'nic'.

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

RE:

Poslať od mato.X » Ned Jún 25, 2006 3:58 am

co sa tyka uvedenej agentury - hned po kliknuti na link som to asi po troch sekundach zavrel a az potom som sa tam pozrel este raz - proste uz ta stranka sama o sebe hovori - ruky prec odomna... :(

na tvoju otazku "ci ist alebo neist?" ti mozem poradit: NIE - teda aspon nie cez uvedenu agenturu...
(je to moj subjektivny postoj a nazor, ale isto mi tu skoro vsetci daju za pravdu)
--------
nic nie je tak zle ako sa zda a naopak...
po vojne je kazdy general...
--------

marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

Poslať od marius » Pon Jún 26, 2006 11:39 am

Ak si clovek nie ej isty, tak nech sa na tych 3000 vykasle, ak ti job nevyhjde mozes prist o ovela viac. a rovnako davaj pozor na egenturu 24/7 a ich partnersky slovensky job market !!uz vela ludi zle pochodilo.

BUTTON_POST_REPLY