Ako si overit agenturu?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

Ako si overit agenturu?

Poslať od eduard7 » Štv Jún 22, 2006 5:29 pm

Viem ze je to mozno hlupa ptazka ale i tak by som poprosil o radu ako sa da overit loajalita pracovnej agentury [slovenskej] sprostredkuvajucej pracu vu.k.,pretoze prichadza stale viacej novych praovnych agentur.Co je vlastne zakladnou podmienkou legalnosti agentury ,asi by mala byt dakde registrovana.Kde si mozem nieco trake overit? Dkujem za reakciu.

olegg
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Jún 20, 2006 10:46 am

Poslať od olegg » Pia Jún 23, 2006 3:49 pm

No treba si overit tu agenturu ci sa nachadza v zozname uradu prace socialnych veci a rodiny (www.upsvar.sk). Tam zistis ci bola tej agenture pridelena licencia. A potom (aspon ja to tak robim) pozri sa na internete ci o nej nieco viac nenajdes, alebo skus si ju najst medzi agenturami na fore ci sa o nej nieco nepopisalo.

eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

Poslať od eduard7 » Uto Júl 25, 2006 5:43 pm

olegg píšeCOLONNo treba si overit tu agenturu ci sa nachadza v zozname uradu prace socialnych veci a rodiny (www.upsvar.sk). Tam zistis ci bola tej agenture pridelena licencia. A potom (aspon ja to tak robim) pozri sa na internete ci o nej nieco viac nenajdes, alebo skus si ju najst medzi agenturami na fore ci sa o nej nieco nepopisalo.
Dakujem za reakciu,prave takuto radu som potreboval.

OTTO
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Nov 25, 2007 8:20 pm

Neodporucam agenturu OTTO Workforce

Poslať od OTTO » Ned Nov 25, 2007 8:54 pm

Nechodte cez agenturu OTTO Workforce, upozornujem Vas na nu. Pod zamienkou tyzdennej zalohy 150 euro, ked dostanete tzv. SOFI cislo vas vlakaju do pasce. Slubia Vam, ze vam daju taku a taku robotu, ale napokon nic z toho. Zalohy sica naozaj vyplacaju, to nepopriem, ale ak na nu nezarobite, strhnu vam to z dalsej vyplaty, ak nejaku budete mat.

brain
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Feb 22, 2008 1:16 pm

Sme na Slovensku

Poslať od brain » Ned Feb 24, 2008 5:41 pm

olegg píšeCOLONNo treba si overit tu agenturu ci sa nachadza v zozname uradu prace socialnych veci a rodiny (www.upsvar.sk). Tam zistis ci bola tej agenture pridelena licencia. A potom (aspon ja to tak robim) pozri sa na internete ci o nej nieco viac nenajdes, alebo skus si ju najst medzi agenturami na fore ci sa o nej nieco nepopisalo.
Pozor sme na Slovensku, tzn. ze aj ked ma dana agentura povolenie od UPSVARu, nemusi byt vobec korektna. Drviva vacsina z nich balancuje na hrane serioznosti a nikto ich nekontroluje. Proste na Slovensku si mozu robit co chcu.

BUTTON_POST_REPLY