Driving Edge Ltd

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jakub
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Júl 04, 2006 2:54 pm
BydliskoCOLON martin

Driving Edge Ltd

Poslať od jakub » Pia Júl 14, 2006 6:26 pm

ahojte,

pozna niekto Driving Edge Ltd? Vraj je to priamo britsky zamestnavatel. Beru skladnikov a nebru ziadne poplatky lebo vraj su to priamo zamestnavatelia a tak nebudu predsa od ludi chciet peniaze, ked chcu po nich aby pracovali. Nejaky andrej vraj ide pre nich pracovat do Warringtonu, ale ak ich niekto pozna alebo uz u nich pracuje tak by som to uvital. Na slovensku maju Recruitment Managera ale ono to je tak, dostava predsa od nich vyplatu a tak povie cokolvek.
Inak o Labour Source som ocul vypadaju dobre ale bez reklamy - najviac sa mi pacia DUNROSS v Cechach.

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Re: Driving Edge Ltd

Poslať od mathias6850 » Str Sep 06, 2006 10:12 am

Aj mna by zaujimalo ci pozna niekto z vas spolocnost Driving Edge? Takze vase ake su vase skusenosti?

wiko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pon Aug 27, 2007 12:46 pm

Poslať od wiko » Pon Aug 27, 2007 1:01 pm

Beru skladnikov .Ziadne poplatky,dokonca zaplatia aj letenku ale co ja viem za podmienky ze 6 mesiacov budes vyuzivat nimi poskytnute ubytovanie shareroom za 70 libier tyzdenne!!!

tec_sets
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Sep 13, 2007 9:56 pm

podmet

Poslať od tec_sets » Štv Sep 13, 2007 10:12 pm

Dnes je 13 september a mam dva dni pred odletom, kedze som presiel vyberovym konanim, ktore prebiehalo nasledovne. Typek dosiel neskor, uz som sa aj zacinal bat, ze sa na nas vybodol, no styl, akym s nami jednal sa mi pacil. Tak ako to maju na stranke, tak to bolo aj na pohovore. Ziadne okolky, zahovarania. Nevies po anglicky? CAAW! No netreba excelovat z angliny teda. Take lepsie zaklady, aby si zvladol/zvladla nejaky ten pokec... nechces platit 70GBP za ubytko? nevadi, len si musis zacvakat letenku sam a dostavit sa na miesto pracoviska v den nastupu. Neodporucam tym, ktori este neskusali hladat dom v anglicku. 70GBP je vela, no plat fajnovy, cize aj ked zaplatim tych blbych 240 libier za mesiac, je tam na nejake to kilecko,dva, ktore este usetrim, co by sa nestalo, keby som pracoval niekde v restike ako umyvac riadov za 5,35 (nech skapem). To je ich biznis. Neplatis ziadne poplatky, letenku zakupia, no na dome ryzuju. Ale sak neeeech, kazdy chce dat co do ust svojim mladatam. Seeee setci. Este ozvem z miesta cinu, ak nezomriem od hladu

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: podmet

Poslať od qth » Pia Sep 14, 2007 10:52 am

tec_sets píšeCOLON..je tam na nejake to kilecko,dva, ktore este usetrim, ..
Nejake to kilecko si nechaj na stravu, aby si fakt
neskapal od hladu :)

maxi.maximilian
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Okt 05, 2007 6:30 pm

Agentrua Driving Edge

Poslať od maxi.maximilian » Pia Okt 05, 2007 6:41 pm

Moze niekto podat referenciu na Agenturu Driving edge ak ste niekto snou vycestovali dajte prosim vediet .

tamy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Ned Okt 07, 2007 4:35 pm
CONTACTCOLON

som tu z driving edge

Poslať od tamy » Ned Okt 07, 2007 4:43 pm

hadam budem robit aj od zajtra

tec_sets
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od tec_sets » Uto Okt 09, 2007 3:25 pm

noo, tak hlasim sa, ako som sluboval pred oltarom. Po prilete do londyna nas cakal senor poliak, ktory nas zaviezol do hotela, kde nas ubytoval. Clovek sa zamysli, ci je 1eho aprila,alebo to je fakt. Ako sa tak zamyslal, vosiel do druheho dna, kde zistil, ze nasledujuce 2 tyzdne bude do roboty cestovat taxikom. Hmm...2 krat sme si museli taxik platit sami. Neskor to vsak vyrovnali. Po dvoch tyzdnoch zaucenia nas poslali do GOOLE, co je par mil od LEEDS/u. Mesto stoji za 5 korun, do roboty 40 minut pesi, no to sa este da, kedze robota v pohodicke pohode. ALE::: zmluva ziadna, dokonca nam ten idioto manager (polsky) povedal, ze on tutaj nema 2 roky kontraktuuuu. Na home office zabudnite, insurance tak isto. Setko sami. Ziadna pomoc. Ceresnicka na torte je fakt, ze 4 tyzdne sme nedostali ani dukat. Zevraj strajkuje posta...boha im! no tak sa uvidi, zaverecnu rec napisem o par tyzdnov...que seraaaa

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Uto Okt 09, 2007 8:41 pm

tec_sets píšeCOLONNa home office zabudnite, insurance tak isto. Setko sami. Ziadna pomoc. Ceresnicka na torte je fakt, ze 4 tyzdne sme nedostali ani dukat. Zevraj strajkuje posta...
Už som počula všelijaké obvinenie pošty, ale toto je vážne originálne. Čo má oneskorené zaslanie výplatnej pásky do činenia s prevodom peňazí na účet zamestnanca?
Čo sa týka registrácie - zamestnávateľ si koleduje o pokutu vo výške 5000 libier, lebo vás zamestnáva nelegálne a dopúšťa sa tak trestného činu.
Na margo NINO uvediem iba citát z HMRC (ktorých by tento prípad zaujímal): "As an employer you are required by law to operate the National Insurance Contributions (NICs) system accounting for your own and employees contributions."

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Okt 10, 2007 12:36 pm

tec_sets píšeCOLONnoo, tak hlasim sa, ako som sluboval pred oltarom. Po prilete do londyna nas cakal senor poliak, ktory nas zaviezol do hotela, kde nas ubytoval. Clovek sa zamysli, ci je 1eho aprila,alebo to je fakt. Ako sa tak zamyslal, vosiel do druheho dna, kde zistil, ze nasledujuce 2 tyzdne bude do roboty cestovat taxikom. Hmm...2 krat sme si museli taxik platit sami. Neskor to vsak vyrovnali. Po dvoch tyzdnoch zaucenia nas poslali do GOOLE, co je par mil od LEEDS/u. Mesto stoji za 5 korun, do roboty 40 minut pesi, no to sa este da, kedze robota v pohodicke pohode. ALE::: zmluva ziadna, dokonca nam ten idioto manager (polsky) povedal, ze on tutaj nema 2 roky kontraktuuuu. Na home office zabudnite, insurance tak isto. Setko sami. Ziadna pomoc. Ceresnicka na torte je fakt, ze 4 tyzdne sme nedostali ani dukat. Zevraj strajkuje posta...boha im! no tak sa uvidi, zaverecnu rec napisem o par tyzdnov...que seraaaa

Proste velmi lacna nelegalna pracovna sila, bez akych kolvek prav a vyhod. Posnazil by som sa velmi rychlo si najst nieco lepsie.

tec_sets
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

next week

Poslať od tec_sets » Sob Okt 13, 2007 10:56 am

Setko do podrobnosti napisem buduci tyzden, dajme tomu zaciatkom tyzdna. Lebo vidim, ze sa nechapem s niektorymi, kedze dost post mi chodi typu: kolko usetris, zarobis, minies tyzdenne a pritom som este neucitil ani ten pach bronzu s pence, co sa vyplat tyka. Merci je moje dakujem...

tec_sets
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od tec_sets » Uto Okt 16, 2007 11:21 am

32sdf.)(
Naposledy upravil 1 dňa tec_sets, celkovo upravené 0

wiko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7

Poslať od wiko » Uto Okt 16, 2007 12:22 pm

pan Fazika ta pekne zobral za rucicku, nalozil do lietadla,ubytoval v hoteli v London ,platil taxika,..
A TY MAS ESTE TAKU DRZOST PYTAT PENIAZE !!!!

kaya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Okt 16, 2007 2:14 pm

Poslať od kaya » Uto Okt 16, 2007 2:53 pm

tec_sets píšeCOLON32sdf.)(
Ahojky!
Chcem ti veľmi poďakovať za info. Aj my sme mali ísť do Anglicka cez túto agentúru, ale už si hľadáme niečo iné. Je to nefér, že ťa takto oklamali. Myslím si, že keď si sa tu vyjadril, si ale pomohol mnohým. Dúfam, že sa to vyrieši a že ti peniaze vrátia. Ešte raz veľká vďaka!!! Drž sa!!!!!!

maxi.maximilian
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Okt 05, 2007 6:30 pm

drivning edge

Poslať od maxi.maximilian » Sob Okt 20, 2007 10:51 am

No informacie som dostal v piatok v nedelu som letetel.Pracovnu zmluvu tu nema podpisanu nik a ten ich navrh zmluvy je picovina ako cela agentura . letenka bez problemov trasport z letiska ok akurat ked nas vysadil taxik na mieste kde sme mali byvat tak za nas zodpovedny poliak dosiel po nas az o nejake 4 hodiny.|Nedajte sa nalakat na letenku robime malo a ako nam povedali co su tu dlhsie tak robia 3-4 dni do tyzdna a nie 5 ako sa dusovali na pohovoroch.Chalani co su tu dlhsie dostali vcera prvu vyplatu slabych 90libier po stiahnuti ubytka. Tak mili ludkovia radsej hladajte inu alternativu ako driving edge.Sirte tuto spravu dalej . Vela stastia pri hladani prace dufam ze aj mi co sme tu ho budeme mat a podari sa nam cim skor najst inu robotu .

wiko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7

Poslať od wiko » Sob Okt 20, 2007 11:15 am

Pokial ste nepodpisovali ziadne zmluvy,tak to neni ziadny problem proste povedat Cau a od zajtra uz u vas nepracujem. Ja som pred 3 rokmi pracoval v UK podobnym sposobom ale mal som zmluvu ze ked sam odidem musim im zaplatit za sprostredkovanie a letenku.

beebop2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 6:42 pm

Poslať od beebop2 » Sob Okt 20, 2007 10:11 pm

wiko píšeCOLONPokial ste nepodpisovali ziadne zmluvy,tak to neni ziadny problem proste povedat Cau a od zajtra uz u vas nepracujem. Ja som pred 3 rokmi pracoval v UK podobnym sposobom ale mal som zmluvu ze ked sam odidem musim im zaplatit za sprostredkovanie a letenku.
....to mas mozno pravdu, ale ked dostavas vyplatu raz za mesiac tak oni ti tiez poviedia cau...a neuvidis ani....

tamy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
CONTACTCOLON

Driving edge - zdieraci

Poslať od tamy » Pia Nov 16, 2007 10:15 pm

Pracujem pre Driving Edge dva mesiace, p. Fazika nasluboval hory doly a z kazdeho je polovica klamstva. Idem porade: 1. letenka zadara (pravda), 2. pracovna zmluva po mesiaci (klamstvo, aj pol roka nemaju niektori zmluvy, zabudnite na odhlasenie zo zdravotneho poistenia, kde to treba) 3. byvanie 70 libier drahe a byty su hrozne, nejde bud tepla voda, alebo rozbite zariadenia, alebo nemate kurenie alebo byvate z poliakmi, co p. Fazika povedal ze nebudeme (klame), 4. plat ak nebudete robit nadcasy tak okolo 120 libier cistom odpocitajte 10 za stravu a daco na cestovanie, oplati sa vam to za 5 tis. za tyzden a nikam nechodite von bavit sa??? 6. v robote take normy, ze je to az zdraviu skodlive, pripravte sa na makacku ako na stavbe, unaveny ze padnete do postele ako kabely. Ak nebudete robit normu nepustia vas robit vikendy. Zabudnite na priplatky za nadcasy a nocne. Okrem vikendu. 7. byvate daleko...robil som v dvoch robotach a blizsie ako 7 km som nebyval a ked nechodi bus je to na 45 minut peso, bus stoji cca 13 libier na tyzden. Byval som aj dalej. 8. v anglickej pobocke vas maju vsetci u zadku a pomoci sa nedockate 9. jedine co ich zaujima aby ste chodili do prace 10. pracovne oblecenie nemam ziadne (klamal) aj ked som videl niektorych ze mali asi podla znamosti, ja po 2 mesiacoch nemam ziadne, vsetko svoje. 11. vyhoda ze nemate kontrakt, je ze mozete sa zbalit a odist a nikto nic neurobi vam a ked chcete referencie ktore vam aj tak zevraj nedaju...tak mozete odist slusne z tyzdnovou vypovedou, tak isto kolega mal 6 mesacnu zajednanu pracu cez DE a po mesiaci ho prepustili, ked zrusili jeho sklad ...adios 12. znizenie dani, wrs a nino si vybavujete sami....na wrs vam poslu papiere po mesiaci asi 13. anglicky sa nenaucite lebo v skladoch robia sami poliaci a slovaci sem tam .... anglicania vam obcas povedia sku...ny polish na ceste , v robote ci v meste, ze ste slovak ich nezaujima...su to netolerantny hajzli

viliam
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jan 02, 2006 6:10 pm
BydliskoCOLON GB

Poslať od viliam » Str Nov 21, 2007 12:21 am

ahoj, volam sa viliam a chvilu teda tak asi 7 mesiacov som bol driving edge, teda robil som recruitment - to co teraz robi martin fazika. nemam v umysle nikoho obhajovat ale neda mi tak trochu nereagovat na prispevky nie len ku driving edge ale vseobecne na agentury a tak. Ja som sa vratil k povodnemu povolaniu - uplne mimo recruitment a momentalne robim v irsku - a tak sa chcem tvarit, ze budem hovorit objektivne. "pan fazika nasluboval hory doly" - nuz pan fazika je recruitment manager - a teda zastupca firmy na slovensku. on robi firme reklamu tak ako ju vidime v televizii aj pri incyh produktoch a nechcete mi povedat, ze vsetci verite tomu, ze ked vypijete flasu coly tak hned mate 1000 novych priatelov na kazdy prst alebo po jednej tycinke mars ste opat plni sily. napriek tomu som si tu hanlive kometare o kole neprecital. chcem len povedat, ze sa snazi firmu prezentovat v co najlepsom svetle tak, aby splnil ciel a tym je naplnit pocet pozadovanych pracovnikov. kazda firma funguje na principe dodavania produktu svojim zakaznikom - nech je akykolvek - a pracovne agentury nie su vynimkou. pan fazika na naboroch podava dalej to, co sa firma zavazuje poskytnut a z vlastnej skusenosti viem, ze sa o to aj snazi. je pravda, ze niekedy sa to nedari a pracovnici maju pocit, ze firma na to kasle a tak, ale opat - firma v prvom rade mysli na uspokojenie potrieb zakaznika a tym je v tomto pripade obchodny alebo vyrobny retazec a nie pracovnik - ten je len produktom. zda sa to byt hnusne ale tak funguje biznis a mam za to, ze vsade. ak mate pocit, ze niekde ludia zarabaju viac, niekde platia za ubytovanie menej a tak - samozrejme, ze to je pravda ale nie je to preto, ze ta alebo ona agentura ma iny biznis model - ale iba ine dohody so zkaznikom. "byvanie je daleko od prace" - opat je to o tom kde sa ubytovanie podari zohnat v cene aby to vyhovovalo tak firme (v zmysle vysky najmu) ale aj pracovnikom, niekomu sa to dari lepsie niekomu menej. ale nechcete mi povedat, ze doma mate fabriku hned pred bytovkou. pomoc s papierami - je pravda, ze firma vravi o pomoci ale az tak dobre to nefunguje. na to su tam supervisori a ich ochota sa v tom angazovat. za moju osobu mozem povedat, ze som sa snazil v tomto robit co sa da. "pracovne zmluvy" - nuz tak tu vidim medzery. aj ked v anglicku nie je pravne nutne zmluvu mat a aj napriek tomu pracu vykonavate legalne (ja som pocas svoho posobenia 7 mesiacov zmluvu nemal) snazil som sa firme vysvetlit, ze na slovensku je to nutnost z viacerych dovodov. nakolko vsak firma v tom case zamestnavala vacsinou anglicanov a poliakov a ti to nevyzadovali, tak sa v tomto smere asi vyrazne zmeny neudiali. RADA: nerozumiem tomu, naco by som sa zo slovenskeho zdravotneho systemu odhlasoval - v pripade, ze chcem v anglicku iba zarobit a vratit sa a nemam zmluvu tak si predsa platim poistku aj na slovensku ako dobrovoly platca - a ak chcem DE vyuzit iba ako odrazovy mostik na vybudovanie si kariery v UK tak zmluvu neskor od naozajstneho zamestnavatela predsa dostanem. vidim to iba ako prilis vela kriku pre nic. "vyplatu sme este nevideli, vraj meska posta" - tak to je naozaj sila a na to neviem co mam povedat - to sa za cas co som tam bol ja nestalo a stavat nemalo. "vo firme v UK vas maju na haku" - tak ako kdekolvek na slovensku ked chcete nieco vybavit napriklad na urade alebo inde - cakam kedy mi padla a nejak sa nezaoberam tym co mna osobne netrapi. hnusne? - ale nevravte mi, ze ste sa s tym pri DE stretli prvy krat. "zmluva najmenej na sest mesiacov a tak podobne" - ale ved ste plateni tyzdenne a nepoznam niekoho, kto ked odisiel predcasne tak ho nahanali s tym, ze nedodrzal podmienky zmluvy. "od tejto agentury ruky prec, lebo vidim, ze vyuziva len lacnu pracovnu silu" - ale preboha, ktora nie. to sa mi nezda celkom fer.
ked som bol s mojou prvou skupinou vo warringtone a po mojom navrate domov mi kamarat, co zacal pre nas robit vravel, ze na Inland Revenue - mu povedali, ze DE nie je prave najlepsia volba - chcel som s nim aj suhlasit - ale tak isto som musel suhlasit aj s tym, ked mi vravel, ze vela ludi namiesto toho aby pracovali tam radsej iba frflu. a naozaj niekedy mi to pripadalo nasledovne: daj mi robotu, zavez ma do nej, daj mi dom, daj mi jest, daj mi to a to a to a este tamto a ja ked rano vstanem a budem sa tak prave citit tak mozno pojdem a do roboty. Nechcem DE branit a v tejto chvili mi je to vlastne aj jedno ale vidim to asi takto:
"KED SA AKO VELKY CHLAPEC ROZHODNEM ODIST OD RODICOV, NAJST SI PRACU A ZIT SAMOSTATNE TAK MUSIM RATAT Z NASTRAHAMI A CAKAT, ZE TO NEBUDE LAHKE. ODMENOU MOZE BYT DOBRY ZAROBOK DOBRE UBYTOVANIE A TAK. AK VSAK ZODPOVEDNOST NIEST NECHCEM A RADSEJ S RODICMI OSTANEM (rodicov pouzivam ako alegoriu na agentury) TAK MOZEM RATAT IBA S IZBOU V rODICOVSKOM DOME A S VRECKOVYM, KTORE MI DAJU.(cista mzda v DE naozaj nie je navyssia)
na zaver: ja sobne som na naboroch vzdy vravel, ze podla mna je DE ked uz nic ine tak celkom dobra cesta ako sa do UK dostat a trochu sa rozkukat a ist dalej vlastnou cestou, lebo faktom naozaj je, tu od vas nikot peniaze na zaciatok nepyta.
vela stastia

tamy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
CONTACTCOLON

z casti treba suhlasit a z casti je to zavadzanie

Poslať od tamy » Str Nov 21, 2007 2:17 am

No prvy omyl, ak tu clovek planuje dlhsie je dobre sa odhlasit zo zdravotneho pois., lebo mesacna platba je uz 790sk a popri tom si platim aj Anglicke NI a dokonca je protizakonne byt poisteny v dvoch zdravotnych poistovniach.VSZP ma o tom dost popisane precitaj si. Bez zmluvy sa neodhlasis! DE ma podmienku ze zaplati letenku a musis byvat pol roka u nich. Zarabaju na tom velmi slusne aj ked zaplatia letenku sa im to vrati niekolkonasobne ale to je v poriadku pokial sa aj staraju o tie byty co evidentne nerobia ,ani tu ani inde kde som bol. Nechavaju ludi ako v stredoveku, nieje vobec zriedkave, ked prides na byt a tyzden sa domahas aby ti pustili plyn alebo opravili kurenie, teplu vodu..... sam som byval tyzden bez tepla a teplej vody, skusal si sa sprchovat v ladovej vode??? Spavat obleceny a pod. Stastny ti co maju vsetko v poriadku. Myslim, ze DE ide dolu vodou a mozno zly managment. Ti co su v UK uz cez tuto agenturu nejdu, lebo vedia co je zac. Je dobra na to... prist do UK odrobit par dni a po "rozkukani" sa ist kade lahsie. Kedysi mali ubytovanie zadarmo !! potom za f50 a teraz f70 a dovolat sa nemozes napravy. Ak chcu robit tazky biznis z ludmi, tak mozu rychlo zabudnut na biznis celkovo, lebo ludia niesu hlupy a budu sa im vyhybat ak budu robit taketo veci!!! Nekritizujem kolko zarabam ani ako daleko byvam ale ako sa staraju o byvanie, kedze ak ti zaplatili letenku musis byvat u nich. Ak sa vyspele Anglicko a DE sa bude chovat ako keby bolo na Slovensku, tak to tu mozu rychlo zabalit. Anglani im na toto uz neskocia a preto sa orientuju na vychodnych chudobnejsich pracovnikov ktorich je v east bloku este zatial dost. Ludia vzdy frflali ale nie sme otroci a chciet byvat slusne aspon tak ako na slovensku nieje nic navyse. Neobvinujem Fazila, ten sice vie pekne hovorit aj ked nadnesene ale hlavne o DE UK.

viliam
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jan 02, 2006 6:10 pm
BydliskoCOLON GB

Poslať od viliam » Str Nov 21, 2007 6:05 pm

je pravda, ze existuje nariadenie europskej unie o nemoznosti byt naraz poisteny v dvoch zdravotnych systemoch a na odhlasenie zo slovenskeho zmluvu potrebujes. 790,- sk mesacne ako samostatne platiaca si osoba nie je zasa az tak vela aby sa to nedalo zvladnut a otazka protizakonnosti moze byt vyriesena tym, ze si v podstate iba na brigade a poisteny zostanes na slovensku - aj tak je u nas zdravotnictvo o nieco efektivnejsie v zmysle pristupu k pacientovi. v pripade umyslu ostat v UK na dlhsiu dobu sa v podstate zhodneme v tom, ze neskor - niekde inde zmluvu dostanes. ja sam som bol zamestany v UK teda v DE a platil zdravotne na Slovensku - vyraznesie kontroly v tomto nie su. je pravda aj to, ze na zaciatku sa za ubytovanie neplatilo, ale ludia tiez zarabali len 5.05 na hodinu. uz za mojich cias to bolo 6.75 takze ubytovanie sa tym padom zacalo platit. co sa tyka kvality ubytovania - teraz samozrejme nemozem hodnotit - nevidel som nove byty ale to co som zazil vo Warringtone bolo viac nez dobre a to mi vlastne potrvdili aj chalani, ktori pred DE robili aj inde. tot vravim zodpovedne. na ubytovanie s avtedy nikto nestazoval. aj ked opat je pravda, ze v pripade, ze sa nieco pokazilo bolo dovolat sa napravy viac nez tazke. v podstate system - co si raz dostal mas a viac uz nic. ale opat byty a domy boli vacsinou velmi pekne. je pravda, ze podmienka je, ostat byvat 6 mesiacov ak chces pracovat na mieste kde ta zamestnaju oni, ale ja som mieril skor tam, ze ak si najdes pracu niekde inde - nikoho, naozaj nikoho to netrapi a nenahanaju ta. to bol pripad vela chlanov ktori tam prisli. v neposlednom rade nikomu neplatis sprostredkovatelske poplatky ani nic podobne a to je velka vyhoda. co sa tyka recruitment managera - samozrejme, ze hovori a musi hovorit o DE prevazne v doborm - opakujem - to je jeho job a za ten je plateny a myslim si, ze ho odvadza dobre. nakoniec a z tvojho prispevku mam tiez podobny dojem: naozaj si myslim, ze DE je spomedzi toho co na slovensku mozes v tejto oblasti najst jednou z tych lepsich alternativ na start do UK v pripade, ze na seba nechces zobrat zodpovednost zhanat si zamestnanie, ubytovanie a podobne sam. vela slovenskych pracovnych ci sprostredkovatelskych agentur su na tom s podmienkami ovela horsie a (aj v pridape ubytovania, kde sa mi ozyvali chalani ktori museli platit aj depozit za barak v nejakej inej agenture)a navyse im vopred zaplatis aj peniaze.

reendy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Feb 23, 2008 5:05 pm

Re: Driving Edge Ltd

Poslať od reendy » Str Feb 11, 2009 12:35 pm

caute,ja len v kratkosti,moja skusenost z Driving Edge Ltd je velmi dobra,nemozem sa na nich stazovat,pracoval som za nich 8mesiacov vo warehouse v Anglicku, vyplata mi stale dochadzala v tom istom termine,pristup bol tiez dobry,zalezi aj ako ty sa budes spravat,a hlavne vela zalezi od partie....
,

BUTTON_POST_REPLY