evatour.sk

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
tomas11111
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 3:12 pm
BydliskoCOLON slovensko

evatour.sk

Poslať od tomas11111 » Pon Sep 04, 2006 2:28 pm

pozna niekto z Vas agenturu evatour- evatour.sk myslite ze je seriozna? diky za odpoved

ThunderFlash
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Dec 11, 2007 9:52 pm

Evatours

Poslať od ThunderFlash » Uto Dec 11, 2007 9:56 pm

Takže vážení a milí:

za ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ necestujte cez túto "agentúru". Čo sa týka informácií o jej praktikách, info mám priamo z prvej ruky, nebudem upresňovať odkiaľ - ale 100% spoľahlivé. Táto ženská je nečestná, nafúkaná a arogantná komunistická koza, ktorej ide iba o vaše prachy a ďalšie kysnutie jej tlstej rite. Takže bacha na to a rozhodne cez nich nikam necestujte!

Veľa šťastia všetkým!

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Evatours

Poslať od qth » Str Dec 12, 2007 1:25 pm

Uhmmm velmi vierohodny prispevok!

Skuor ako uverit prispevku od uzivatela so ziadnou
predchodzou historiou (ta 1 v pocte prispevkov),
ktory len okyda nieco/niekoho a dokonca uvedie
citujem:
ThunderFlash píšeCOLONinfo mám priamo z prvej ruky, nebudem upresňovať odkiaľ - ale 100% spoľahlivé
slovom ziadne vecne priklady nekalej cinnosti ale len
kydanie hnoja..., by som si vyhladal prispevky v inych
forach a diskusiach (napr cez google).

ThunderFlash
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Dec 11, 2007 9:52 pm

Reakcia

Poslať od ThunderFlash » Str Dec 12, 2007 8:14 pm

Po 1: Nemam potrebu sa zdoverovat nejakemu tupcovi odkial informacie mam. Podstatne je, ze su spolahlive. To, ci sa niekto necha osmeknut a uveri im az potom nie je moj problem.

Po 2: Meno "qth" nie je o nic lepsie ani konkretnejsie ako uzivatel bez historie. Ak ti to vadi, chod sa bodnut. Ponukal som odporucanie a velmi spolahlive (a kto evatour pozna, vie o com vravim). Pokial sa ti nepaci, necitaj ho a chod poucovat niekoho, kto ma o tvoje kecy zaujem. Honit si ego tu dokaze kazdy srac. Ano, ty.

Po 3: Nabuduce ked budes machrovat googlom, skus zadat google do googlu. Mozno vypnes cely internet, pako.

Po 4: Co sa tyka kydania hnoja, tento koncovy produkt je rovnako hodnotny ako tvoj prispevok. Niekto si nasiel cas, aby sa registroval a poradil nieco inym. Tiez som sa nemusel unuvat a varovat ludi pred podvodnikmi. To ze som to spravil je moja dobra vola. Myslim ze bez tvojej mudrosti svet nespadne ani neskolabuje.

Pekny vecer.

BUTTON_POST_REPLY