Agentúra JLS Uni

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pampuch
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Sep 11, 2006 2:23 am

Agentúra JLS Uni

Poslať od pampuch » Pon Sep 11, 2006 2:43 am

POZOR!!! NEVERTE Agenture JLS UNI!!! ich stranka ***www.jlsuni.sk*** mozno vyzera lakavo, ale nie je to pravda. Su to len dve, teda uz len jedna (ta druha to uz vlastne vzdala) prefikane slovacky, ktore sa na vas vykaslu hned po vyplateni vsetkych poplatkov. Ubytovanie je mizerne, strcia vas do 3x3 m izby ... nie len vas, ale este dalsich dvoch ludi a vy nemate na vyber, pretoze v Londyne tazko zozeniete ubytko ihned a potrebujete sa niekam zlozit.Oooo a ak si myslite, ze pre vas pride niekto na letisko, nalozi kufre do auta, velmi sa mylite. pekne sa navlacite s batozinou a zabijete pol dna cestovanim. Hej, taketo sluzby ponuka JLS UNI!!! Pisem to realy z vlastnej skusenosti. Mal som smolu a natrafil na tie bestie. A praca? phuh .. hladaj dunco hladaj ! Ja som si sice pracu hladal sam, ale nejeden clovek sa u nich musel zbalit a odist domov. A necudujte sa, ked rano pride na dom exekucia, to je v pohode. Ony maju len niekolko stotisicove dlhy na slovensku aj v britanii.

Takze este raz !!! *** www.jlsuni.sk *** neskusajte v ziadnom pripade ,, NIKDY !!!

sandie
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 170
RegistrovanýCOLON Pon Mar 28, 2005 4:34 pm
BydliskoCOLON Warrington

Poslať od sandie » Pon Sep 11, 2006 11:19 am

Nechcem ta podpichovat, lebo si zrejme na nich nabruseny aj tak dost. Ale neda mi nepolozit ti jednu ZASADNU otazku - to si si nevedel o tejto firme zistit nic este na Slovensku?????!!!!!!!

Lebo ak si si to neoveroval, je to len a len tvoj problem .....

pampuch
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Sep 11, 2006 2:23 am

Poslať od pampuch » Pon Sep 11, 2006 12:46 pm

Nabruseny ani moc nie, ja som este vysiel celkom v pohode, ale vela ludi nie. Chcel som len upozornit ludi, ktori sa chystaju do Londyna. Na Slovensku som o nich nevedel, spoznal som ich tam, len som cez nich byval, ale mal som tu cest videt vsetku spinu co robia. Ale pri odchode sa ma snazili ojebat o peniaze. Skoro som musel pouzit fyzicku silu a to uz je pri mojej vcelku kludnej povahe co povedat.

Tak ci tak, ludia ,, dajte si pozor na JLS UNI .. www.jlsuni.sk

helicopter
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 2:59 pm

Poslať od helicopter » Ned Okt 22, 2006 3:15 pm

ahoj,
byvala som cez nich niekolko mesiacov, pracu mi dali hned po prichode, aj mojmu priatelovi, samozrejme problemy tam boli ale v celjku to bolo ok, neviem co si si predstavoval, ak si hladal iba ubytovanie za taketo ceny. Ale zrejme si fakt nabruseny.

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

Re: POZOR!!! NEVERTE Agenture JLS UNI!!!

Poslať od Yocos » Pon Okt 23, 2006 3:45 pm

pampuch píšeCOLONPOZOR!!! NEVERTE Agenture JLS UNI!!! ich stranka ***www.jlsuni.sk*** mozno vyzera lakavo, ale nie je to pravda. Su to len dve, teda uz len jedna (ta druha to uz vlastne vzdala) prefikane slovacky, ktore sa na vas vykaslu hned po vyplateni vsetkych poplatkov. Ubytovanie je mizerne, strcia vas do 3x3 m izby ... nie len vas, ale este dalsich dvoch ludi a vy nemate na vyber, pretoze v Londyne tazko zozeniete ubytko ihned a potrebujete sa niekam zlozit.Oooo a ak si myslite, ze pre vas pride niekto na letisko, nalozi kufre do auta, velmi sa mylite. pekne sa navlacite s batozinou a zabijete pol dna cestovanim. Hej, taketo sluzby ponuka JLS UNI!!! Pisem to realy z vlastnej skusenosti. Mal som smolu a natrafil na tie bestie. A praca? phuh .. hladaj dunco hladaj ! Ja som si sice pracu hladal sam, ale nejeden clovek sa u nich musel zbalit a odist domov. A necudujte sa, ked rano pride na dom exekucia, to je v pohode. Ony maju len niekolko stotisicove dlhy na slovensku aj v britanii.

Takze este raz !!! *** www.jlsuni.sk *** neskusajte v ziadnom pripade ,, NIKDY !!!
Mal si kranu izbu!!!Ja som to mal podobne /izba s 1 postelou pre 2,druha izba bola pre madarov,v kupelni bol zahovneny zachoch,zlta ostata vana,roztrhany zaves,domove dvere sa ani nedali otvorit/.mal som to pekne aj JA

BUTTON_POST_REPLY