Agentúra ACTIV

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
denda22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Nov 08, 2006 8:02 pm

Agentúra ACTIV

Poslať od denda22 » Sob Nov 11, 2006 4:40 pm

Caute, má niekto skúsenosti s agentúrou ACTIV - Nitra. Chcela by som ist cez nich do UK. Ak niekto nieco o nej vie a má s ňou skúsenosti. Prosím napíšte!Ďakujem

mirkol
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Sob Nov 11, 2006 11:09 pm
BydliskoCOLON london

Poslať od mirkol » Sob Nov 11, 2006 11:25 pm

Ahoj no ne som si presne isty,ale ak je to ta na bus stanici v NR tak to neries.....znamy isiel cez nich na jednu farmu ci co a nebol spokojny.....sice to bolo pred rokom a len na leto ale mal robit nieco ine ako v skutocnosti robil a nadrel sa ako pes...podrobnosti ti neviem povedat len vravel ze ta agency na stanici je odveci..ma sa.....no a urcite neries ani SICA agenturu v NR to su tiez dobre hovada...tahali ma za nos 3.5mesiaca a nakoniec som zotal doma....

MichalT
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Jún 28, 2007 10:13 am

Agentúra Activ - pozitívne hodnotenie

Poslať od MichalT » Štv Jún 28, 2007 10:37 am

K agentúre Activ sa môžem vyjadriť, pretože som sa cez ňu dostal do USA. Moje hodnotenie je pozitívne; nemal som problémy, ktoré by boli zapríčinené neprofesionálnosťou agentúry.
Pracovná pozícia v USA bola presne taká, aká stála na zmluve podpísanej pred odchodom. V USA nás po kratšom čase navštívila osoba z americkej spoločnosti ASPIRE. Dostali sme kontakt, potrebné informácie, takže myslím, že o nás bolo dobre postarané.

Chcem ešte napísať nasledovné: Nie je dobré čakať, že agentúra sa postará úplne o všetko. Čo sa mňa týka, stačilo mi, že som mal dohodnutú prácu, vybavené administratívne formality a že som mal kontakt na niekoho, kto by mi v prípade núdze poradil. Všetko ostatné som si vybavil sám (letenka, rezervácia izby v motely cez internet, rezervácia miestenky na autobus cez internet – agentúra Activ vám navrhne, pokiaľ si dobre pamätám, trasu vtedy, ak po nej premávajú veľké dopravné spoločnosti -, vybavenie Social security number; agentúru som si overil v obchodnom registri, s budúcim zamestnávateľom som komunikoval prostredníctvom emailov). Bolo by mi totiž trápne požadovať, aby všetko predchádzajúce bolo zabezpečené agentúrou. Pobyt v zahraničí má formovať k samostatnosti. Je lepšie začať s tým už pred odchodom.

BUTTON_POST_REPLY