Agentura IREAL Nove Zamky

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
LASKONKA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Jún 12, 2005 3:25 pm
CONTACTCOLON

Agentura IREAL Nove Zamky

Poslať od LASKONKA » Str Dec 20, 2006 11:22 pm

Pozna prosim Vas niekto agenturu IREAL v Novych Zamkoch? Ponukaju pracu v GB , blizko Londyna, nejake zabavne centrum sa tam bude stavat, byva sa na lodi. Ako VODIC sa vraj zaraba 15 libier na hodinu, mam len zaklady Aj, je to realne? dakujem

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Ireal

Poslať od lair » Štv Dec 21, 2006 10:04 pm

Ahoj. Ja sice tu agenturu nepoznam, ale ja by som ju premenoval na NEREAL. Jedina praca, kde vodic v UK zaraba £15 -16/hod, je instruktor v autoskole. Mozno pripadne ked prevaza nejaky nebezpecny material. Precitaj si prispevky na tomto fore, spominaju sa tam urcite prace vodica a zarobky. Pripadne klikni na http://www.londonjobs.co.uk/ a do KEYWORD zadaj slovo DRIVER a vyhodi ti to viacej pracovnych prilezitosti aj s uvedenim mzdy.

polor
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Apr 26, 2007 5:32 pm

ireal

Poslať od polor » Štv Apr 26, 2007 5:44 pm

tejto agenture neverte ja som tam dal 60000sk a teraz som ich udal + 5 ludia s okresu rs slubili aj druhu robotu a ked sa malo letiet zavolala ze to zrusili pani cepelova si teraz kupila 2 auta a opravuje dom tak irealu neverte!!!!!!!!!!!!!!!!!

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: ireal

Poslať od xaxa » Štv Apr 26, 2007 7:21 pm

polor píšeCOLONtejto agenture neverte ja som tam dal 60000sk a teraz som ich udal + 5 ludia s okresu rs slubili aj druhu robotu a ked sa malo letiet zavolala ze to zrusili pani cepelova si teraz kupila 2 auta a opravuje dom tak irealu neverte!!!!!!!!!!!!!!!!!
omg, ze som ja na toto neprisiel skor...

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pia Apr 27, 2007 12:17 pm

Mala poznamka len tak mimo.
Pouzitie I ako predpony vascinov znamena ne-,
takze IREAL by malo znamenat neREAL, tera nie realny :)
Hoci v anglictine sa prve pismeno zdvojuje (irrealizable, irrational)

neli22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Jún 17, 2007 4:22 pm

Poslať od neli22 » Štv Jún 21, 2007 7:52 pm

ja patrim tiez medzi ludi ktorych tato agentura oklamala..podala som trestne oznamenie na majitelku agentury IREAL pani Irenku Čepelovu..vsetci ludia ktory jej verili..radim vam aby ste zasli co najskorej na policiu..cim nas bude viacej tym to bude lepsie..uz ju stihaju..ta som zvedava jako to dopadne..tak este raz pre vsetkych..NEVERTE AGENTURE IREAL Z NOVYCH ZAMKOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gino
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Júl 27, 2007 9:26 am

IREAL

Poslať od gino » Pia Júl 27, 2007 9:52 am

AGENTURA IREAL SA PRESTAHOVALA NOVA ADRESA JE , HORNA MLYNSKA ULICA 577/104 , SVODIN , 94354

BUTTON_POST_REPLY