Czechia Ltd - Vase nazory a skusenosti

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Czechia Ltd - Vase nazory a skusenosti

Poslať od Dadka » Ned Okt 10, 2004 10:53 am

Chcela by som vediet komu a ako pomohla Czechia Ltd. Ja mozem povedat iba toto:
- pobocka vo Walthamstov stale hlada nove kocky na poziciu sekretarky pre ich office -chytakom je ze im neplatia prve 2 "zaucne" tyzdne a za druhe aj tak ich do doby urcitej max. 3 mesiacoch prepustia z neobjasnitelnych dovodov. ( cudujem sa tym co tie dva tyzdne pracuju zadarmo????) To uz ani nespominam ze platia minimalnu mzdu £155 /pw
- mala som tu prilezitost uvidiet CV prerobene Czechiou na lepsiu sancu ziskat pracu - nevedela som ci sa smiat a ci plakat no jedno je iste urcite nemaju ani potuchu o com pisu and what is needed here in London ( a to kazdy den vidim min. 500 CV ale ich ma dokaze rozosmiat najviac) :twisted:
- pre kazdeho kto je este doma musim povedat ze ubytko sa da najst celkom rychlo a za prijatelnu cenu. Czechia ponuka ubytovanie niekedy i v 12 osobovom dome kde 3 share a room a pytaju za to £55 -60pw in zone 3 - 4. To sa mi zda neskutocne ale neskutocne padnute na hlavu. :twisted:
- ak viete anglicky pracu si rychlo najdete aj sami
- ak neviete anglicky nemozete ocakavat zazraky ani od Czechie
- co sa tyka CIS karty a NI number je to vsetko len otazka niekolkych minut a hlavne je to zadarmo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: - chcelo by to aby nasi zastupcovia Czechie v Londyne hovorili plynule anglicky ale skutocnost je nemilo opacna
No mozno im krivdim a je to naozaj iba moj nazor a pevne dufam ze druhe pobocky su viac profesionalnejsie. Pretoze nie vsetko sa toci iba okolo penazi. A neaka ta humanita este musi ostat. Alebo sa mylim???

BUTTON_TOPIC_LOCKED