Staffline Recruitment

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
rio
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Feb 13, 2006 11:43 pm

Staffline Recruitment

Poslať od rio » Str Apr 18, 2007 6:42 pm

Ahojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Apr 18, 2007 8:34 pm

Re: Staffline Recruitment

Poslať od Dodus » Štv Apr 19, 2007 5:42 pm

[quote="rio"]Ahojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??[/quote

Pozname ale nie v Nottinghame ale Derby.

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Poslať od listonoz » Sob Jún 16, 2007 7:00 pm

rio píšeCOLONAhojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??
ja s dalsimi kamosmi sme cez nich pracovali, co si chcel vediet?

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Apr 18, 2007 8:34 pm

Poslať od Dodus » Štv Jún 21, 2007 6:11 pm

listonoz píšeCOLON
rio píšeCOLONAhojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??
Ci su aspon ako tak doveryhodny? a ci sa da na nich spolahnut? a co si myslis ty o nich osobne.

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 8:31 pm

Dodus píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
Ci su aspon ako tak doveryhodny? a ci sa da na nich spolahnut? a co si myslis ty o nich osobne.
Mam skusenost ale nie v tomto meste...nielen ja ale aj ostatny moji znami co su tam doteraz mali s nimi problemy najma co sa tykalo WRS ktore vybavovali strasne dlho.Su to strasni salamisti ked nieco potrebujes alebo sa ti nieco nepaci.Obcas vymyslaju hluposti...ale niektory s partie su cez nich von uz cez rok....
neni co dodat

TINOS
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Jún 24, 2007 8:38 pm
BydliskoCOLON sp.n.ves

Poslať od TINOS » Ned Jún 24, 2007 8:57 pm

Dodus píšeCOLON
rio píšeCOLONAhojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??[/quote

ano poznam,mal som s nimi do cinenia a uz nikdy viac!za vsetko si uctuju este aj cestu do a z prace.za mesiac ta to vyjde 100libier!!!len na ceste

repo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Mar 30, 2005 5:03 pm

Poslať od repo » Pon Jún 25, 2007 5:27 pm

TINOS píšeCOLON
Dodus píšeCOLON
rio píšeCOLONAhojte, pozná niekto Anglickú agenturu Staffline Recruitment so sídlom v Nottinghame??[/quote

ano poznam,mal som s nimi do cinenia a uz nikdy viac!za vsetko si uctuju este aj cestu do a z prace.za mesiac ta to vyjde 100libier!!!len na ceste
A co cakas? To je uplne normalne. Pokial chces prevadzkovat legalneho sofera (jeho mzdy), minibus co ma zaplatenu tax, poistku a drzi pokope v jednom kuse, to nieco stoji.

TINOS
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Jún 24, 2007 8:38 pm
BydliskoCOLON sp.n.ves

Poslať od TINOS » Pon Jún 25, 2007 6:03 pm

repo píšeCOLON
TINOS píšeCOLON
Dodus píšeCOLON

A co cakas? To je uplne normalne. Pokial chces prevadzkovat legalneho sofera (jeho mzdy), minibus co ma zaplatenu tax, poistku a drzi pokope v jednom kuse, to nieco stoji.
asi si nie prilis dlho v UK?normalna agentura ta vozi do a z prace zadara!!!!tak to je aspon v londyne-CHarltone

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Pon Jún 25, 2007 10:23 pm

TINOS píšeCOLON
repo píšeCOLON
TINOS píšeCOLON
Dodus píšeCOLON

asi si nie prilis dlho v UK?normalna agentura ta vozi do a z prace zadara!!!!tak to je aspon v londyne-CHarltone
Toto ze normalna agentura..a tych prilis vela nieje...Este aj v niektorych inzeratoch uvadza viacero agentur ze ti strahavaju z vyplaty odvoz

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Poslať od listonoz » Pon Jún 25, 2007 11:14 pm

Dodus píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
tak..ja a jeden kamos sme mali celkom stastie..oproti tomu ako dopadli ostatni..ako tu uz spominali, strhavali si 5libier denne ze odvoz..doma nam slubovali ze budeme najviac polhodinu peso od roboty,no my sme pritom byvali okolo 30km od roboty..
niekedy si dopravu uctovali aj dvakrat..mne osobne raz dali o libru na hodinu menej..za cely tyzden cize to bolo dost..stazovala som sa asi trikrat..samozrejme nic..na konci nam nevratili peniaze za oblecenie, aj ked chlapik zo stafflinu slubil ze si po tie veci pride.. nemohli sme robit nadcas pretoze sofer po nas nechcel prist inokedy ako bol normalny prac.cas..a neviem co by ta este zaujimalo..

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Uto Jún 26, 2007 12:08 am

listonoz píšeCOLON
Dodus píšeCOLON
listonoz píšeCOLON

tak..ja a jeden kamos sme mali celkom stastie..oproti tomu ako dopadli ostatni..ako tu uz spominali, strhavali si 5libier denne ze odvoz..doma nam slubovali ze budeme najviac polhodinu peso od roboty,no my sme pritom byvali okolo 30km od roboty..
niekedy si dopravu uctovali aj dvakrat..mne osobne raz dali o libru na hodinu menej..za cely tyzden cize to bolo dost..stazovala som sa asi trikrat..samozrejme nic..na konci nam nevratili peniaze za oblecenie, aj ked chlapik zo stafflinu slubil ze si po tie veci pride.. nemohli sme robit nadcas pretoze sofer po nas nechcel prist inokedy ako bol normalny prac.cas..a neviem co by ta este zaujimalo..
Ani nam nevratili prach za tricka a za tie tazke topanky s ocelovou spickou.A dost dlho zadrziavali obcianky koli home officu, ktory sa k nam (na SK) dostal az dnes (konecne po roku)..

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Poslať od listonoz » Uto Jún 26, 2007 12:11 am

Wrana píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
Dodus píšeCOLON
listonoz píšeCOLON

Ani nam nevratili prach za tricka a za tie tazke topanky s ocelovou spickou.A dost dlho zadrziavali obcianky koli home officu, ktory sa k nam (na SK) dostal az dnes (konecne po roku)..
nam nevratili za veci, ale ani za dni dovolenky ktore sme boli v robote..ale vravim, oproti inym sme este dobre dopadli

repo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Mar 30, 2005 5:03 pm

Poslať od repo » Uto Jún 26, 2007 9:05 am

TINOS píšeCOLON
repo píšeCOLON
TINOS píšeCOLON
Dodus píšeCOLON

V UK som od 2001, pracujem pre britsku personalnu agy ktora funguje od 1999 roku a od zaciatku uctovala tempom za transport. Neviem ako funguju agentury v Londyne-Charltone, niektori z ludi co sa k nam chodia registrovat nariekaju ze agentura pre ktoru pracuju si uctuje mastny administrativny poplatok, to je jedna z moznosti ked uz nemozu brat poplatok za registrovanie. Ak by som vedeniu navrhol bezplatny transport asi by ma velmi rychlo niekam poslali.

masso
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Mar 02, 2008 2:37 pm

Poslať od masso » Ned Mar 02, 2008 3:59 pm

Wrana píšeCOLON
Dodus píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
Mam skusenost ale nie v tomto meste...nielen ja ale aj ostatny moji znami co su tam doteraz mali s nimi problemy najma co sa tykalo WRS ktore vybavovali strasne dlho.Su to strasni salamisti ked nieco potrebujes alebo sa ti nieco nepaci.Obcas vymyslaju hluposti...ale niektory s partie su cez nich von uz cez rok....
neni co dodat
V Staffline som bol v meste Stoke - on - Trent. Pokial si nanich zvyknes je to v pohode. Myslim, ze v kazdom meste maju zauzivanu rovnaku povahu spolocnosti. Ja som platil za transport 5 lib., ubytko - o tom radsej pomlcim. Kazdopadne za tych 5 libier sme mali dobry kolotoc, lebo ich soferi boli mensi samovrahovia:) ale v pohode. Inak ja som mal skor taku skusenost, ze staffline bol fajn, ale domace agentury ako napr. Universal Consulting, im zacali posielat velmi vela ludi - ved za kazdeho mali prachy, ale robota sa delila medzi viacej ludi. Cize jeden clovek pracoval menej, tym padom si menej zarobil.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

Staffline

Poslať od mikru » Ned Mar 02, 2008 5:35 pm

Kazdy mesic mate podle zakona narok na dovolenou, je to myslim 1,5 dne. U Staffline - NE.
Home office [Workers' registration scheme] ma byt vyrizene podle zakona do jednoho mesice od nastupu do zamestnani. U Staffline - NE. Manzelce vyridili WRS za 4 [!!!] mesice a to jeste delali problemy s vyplatami, ze nemuzou poslat vyplatu cloveku, ktery po mesici nema WRS. Vubec je nezajimal fakt, ze WRS vyplnovala pri prvnim pohovoru v agency.
Kdyz pracujete 5 dni v tydnu osmicky, mate pul hodiny na prestavku, tak kazdy den se vam ma pocitat 7,5 hodiny cisteho casu, tj. 37,5hod za tyden. U Staffline - NE. Asi maji divnou kalkulacku, ale je to 32,5 hodiny!!!
Kazdy vam posila v patek nebo sobotu vyplatni pasku. Staffline - NE. Jesltize vam neprijde vyplatni paska a jdete se zeptat do office, tak vas odkazou na postaka, ze je lump!!!
Jeslti se vam stane, ze vam neprijdou v patek na ucet penize, tak jste o ne se Staffline na 99 % prisly. Odkazou vas na banku, tak vam potvrdi, ze nic neprislo a odkazou vas na agenturu. Agentura to zacne resit a v pripade moji manzelky se 18o liber resi uz 15 mesicu!!! S penezma jsme se rozloucili.
Asi tak... Mirek

karelia
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Aug 03, 2010 7:37 pm

Poslať od karelia » Uto Aug 03, 2010 7:52 pm

Ahoj pracovala som cez tuto agenturu s priatelom vo Warringtone, a musim povedat, ze tento cas je pre nas strateny, neda sa skoro nic zarobit pretoze tato agentura ma fixny poplatok za byvanie ktore sprostredkuva a teda tento Poplatok je neprimerany comukolvek co mozete najst kdekolvek inde, stahuje peniaze za vsetko za co sa da, manazeri tejto agentury sa spravaju k zamestnancom ako k zveratkam ktore neziju len pracuju!!! Najozaj neodporucam! V pripade ze sa date na tuto cestu urcite to nebude pozitivny krok,... cokolvek co budete chciet riesit bude velky problem a draha zalezitost pretoze to co tato agentura dava zamestnancom nie je postacujuce ani na normalny zivot. Cely cas tam clovek caka len na to co sa stane alebo kedy mu povedia ze pre neho nemaju pracu na dva tyzdne a samozrejme ze nebudu mat ziaden plat a drahe byvanie na ziadnej urovni budu musiet platit:(((( Mam naozav VELMI NEGATIVNU SKUSENOST!!!! A ESTE RAZ VRAVIM ZE NEODPORUCAM, DAJTE SI POVEDAT, DOBRE VAM RADIM SU TO SVINE!

joncko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Okt 27, 2010 9:48 am

Poslať od joncko » Str Okt 27, 2010 10:53 am

AHOJ. Nemáte niekto skúsenosť s prácou pod agentúrou Staffline v meste Milton Keynes pre spoločnosť Tesco Distribution Warehouse????

BUTTON_POST_REPLY