24/7 Recruitment

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 11:58 am

24/7 Recruitment

Poslať od Cassy » Pia Mar 17, 2006 6:47 pm

Pozná niekto túto britskú agentúru : "Twenty Four Seven Recruitment Services Ltd.". Moc krát ďakujem.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Sob Mar 18, 2006 3:59 pm

Vypis z Companies House:
TWENTY FOUR SEVEN RECRUITMENT SERVICES LIMITED
3 GROVE ROAD
WREXHAM
LL11 1DY
Company No. 04083397

Nature of Business (SIC(03)): 7450 - Labour recruitment
Vyzera to byt riadne zaregistrovana firma.

Ebi
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Štv Nov 03, 2005 1:46 pm

Re: Pozna niekto britsku agenturu 24-7 Recruitment Services?

Poslať od Ebi » Sob Mar 18, 2006 6:16 pm

Cassy píšeCOLONPozná niekto túto britskú agentúru : "Twenty Four Seven Recruitment Services Ltd.". Moc krát ďakujem.

Mam kamarata co v tejto agenture pracuje a nestazuje si,tak bude asi o.k. Asi velmi zalezi na tom v akej company pracujes cez tuto agenturu...

Klimo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 1:15 pm
BydliskoCOLON Kosice

Twenty for seven

Poslať od Klimo » Štv Máj 04, 2006 12:54 pm

Prajem pekny den.
Pozdravujem vsetkych ktory si precitaju moje varovanie. Z mojej skusenosti a skusenosti mojich troch kolegov neodporucam ist cez tuto agenturu nakolko po odpracovani siedmich dni nam povedali ze uz nemame chodit nakolko mame zlu anglictinu.
Len pre zaujimavost jeden z nas ma absolvanu college v Bristoli.Podla vsetkeho jedna sa o agenturu ktora zoberie proviziu a hlada stale novych ludi (ktory idu cez HK-2, ktora berie proviziu na Slovensku)to znamena, ze zisky ma z poskytnuteho ubytovania na velmi zlej urovni spina v domoch( v zakladnej vybave nieje zariadenie kuchyne ziaden hrniec, pohar, pribor,nieje vysavac...) nutne platit zvlast za plyn a ektrinu poplatok na osobu 60 libier/per week , potom z poskytnutia pracovneho oblecenia ... Na vyplatne paske po odpracovani siedmich dni (osem hodinovych a len v noci) sme mali 100 Libier.
Momentalne sme na velmi drahej dovolenke v Bristoli.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Twenty for seven

Poslať od xaxa » Štv Máj 04, 2006 1:17 pm

zisky ma z poskytnuteho ubytovania na velmi zlej urovni spina v domoch( v zakladnej vybave nieje zariadenie kuchyne ziaden hrniec, pohar, pribor,nieje vysavac...) nutne platit zvlast za plyn a ektrinu poplatok na osobu 60 libier/per week , potom z poskytnutia pracovneho oblecenia ...
omg. pekne sa nechavate osklbat. V Ldn za 100/week mas double room (cca 6x3 m), all incl. vratane upratovacky, plne vybavena kuchyna, 3 ludia, 2 kupelne. 12 min vlakom od moorgate, vlak 2 min od domu. Staci zdvihnut telefon, odfiltrovat arabasov a vychodnych europanov-to je klucove.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

dunross

Poslať od kazisvet » Pia Máj 05, 2006 6:12 pm

Ja osobne mam dobre skusenosti s prazskou agenturou dunross. Ked som si urobil vodicak na bus, poslal som im cv, do tyzdna prisla ponuka a za 2 tyzdne som cestoval do skotska. Ze som odtial potom zdrhol je ina vec, s agenturou to nema nic spolocne. Vybavovala nas danica, mila babenka, mimochodom slovenka, zariadila vsetko, od zabookovania letu do glasgow az po privityanie na letisku, takze nemozem na nich kriveho slova.
To taka bratislavska SAPA a od roboty nepretrhla :)
Takze driveri, ak chcete prvy job v anglicku, vyskusajte dunross, tusim vzdy nejakych hladaju. Potom ked sa okukate, tak si najdete iny, lepsi job, ale nazaciatok vam vybavia vsetko potrebne a to je myslim dost dolezite.
Skusal som aj ine, slovenske agentury, ale oni zvucajne akurat posunu vase papiere na anglicku agenturu a to je vsetko, nic nevybavuju.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

24/7 velmo zla firma

Poslať od marius » Pia Máj 05, 2006 6:58 pm

mozem potvrdit slova KLIMA :
momentalne sa uz asi 4-ty tyzden zaoberam rozposielanim staznosti v mene 3 kamaratov co prisli do severneho irska cez kosicku HK2, ci jej pobocky Marketjob, ktorej zaplatili poplatok okolo 11-15 000 SKK (prosim tych co sa len doma rozhoduju, tuto agenturu na kilometre obchadzat, patri im stranka pracavanglicku.sk), ta ich prehodila holandskej agenture (Tom wait, ci nieco take), a ta ich zas hodila 24/7.
Pracuju priblizne ako Klimo a jeho chlapci,agentura ich charguje za ubytovanie (na belfast az prilis drahe, vzhladom na pomery poskytnuteho ubytovania) atd.
Rovnako dlzka pracovneho casu slubena na SVK, ani zdaleka nezodpoveda realite.
Prvy mesiac dokonca chalani pracovali na danovy kod BR, to jest este vyssi ako emergenci kod..takze im ledva zostalo na prezitie. Az po urgovani a dolozeni linkov na stranku inland revenue, bol kod zmeneny. Otazkou samou osebe je laxnost a nekompetentnost agenta 24/7 pre belfast.
No nic, myslim, ze tychto par riadkov staci na prvotne zhodnotenie "agentury" a jej "serioznych" slovenskych partnerov.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pia Máj 05, 2006 10:35 pm

Fakt prijemen citanie, clovek potom ani nevie, kam sa vlastne ma obratit, ked vsade robia iba vydriduchovia. Ale myslim, ze niektore pripady su od cloveka k cloveku ine aj v tej istej agenture.

etman
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 8:11 pm

24/7

Poslať od etman » Ned Okt 22, 2006 8:21 pm

Tak ako by som to povedal v skratke. Som v anglicku a pracujem pod agenturov 24/7 v skladox boots. Je to zaujimava hierarchia lebo tkz. Boots -> unipart -> 24/7 -> ja. Po prixode do mesta (nebudem menovat) sme boli ubytovany v nejaqom "flat" v centre mesta kde bola jedna kupelka jedna velka jedalen so stolikom + 4 stolicky 3velke izby s poctom ludi 12 :) cize 4 v jednej izbe to by nebolo az tak zle keby v celom dome nebolo len 9 posteli. Prisli sme unaveny a zniceny po celodennom cestovani a mali sme spat na spinavyx madracox bez perin. To sa este dalo prezit ale tie svaby a rozna haved co behala po byte to by neprezil nikto a za taketo krasne ubytovanie sme platili 65/tyzdenne. Robota v boots sa dala celkom zniest zo zaciatku az pokym sa nezmenil manazment. Je to asi o tom ze ked clovek daco od manazera potrebuje tak ten nikdy nema cas a supervizor ten je jedno telo s manazerom uz ho ani z jeho rite nevidno. Dalsi problem je manazment unipartu ktory vlastne sefuje 24/7 ty si z nas robia takisto co xcu. Mame pracovat na normy ktore niesu znesitelne a sme stale pod tlakom ze kedy nas kto vyhodi za jednu malicku xybycku ale odbocujem od temy. 24/7 a problemy s platbami. Stahovnie poplatkov za veci ktore uz davno nemaju stahovat. Nevracanie depozitu a penazi ktore boli stiahnute co uz nemalo byt. A to ani po niekolkyx mesiacox a ked clovek pride za manazerom ze este stale nema svoje peniaze tak on s usmevom na tvari povie ze nemame ho otravovat. Ale inac je tu krasny zivot ked si clovek odmysli co je v robote. Preto asi kazdi z nas si hlada druhu robotu aby nemusel byt pod 24/7.

lapsho
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Sep 22, 2006 11:47 pm

NEODPORUCAM !!!!!!!!!!!

Poslať od lapsho » Pia Apr 13, 2007 9:58 pm

Dovolujem si po rocnej skusenosti neodporucat kontaktovat uzatvarat zmluvy o praci v Anglicku s touto agenturou ktora ma partnersku agenturu 24/7. Mysli ze nezaplatenie dovolenky, neplatenie nadcasov, preukrutne normy, nevyplacanie bonusov /v niektorych pripadoch aj 100vky libier/z dovodu urobenia erroru ktoryi nie su schopni zdokumentovat a ukazat, rent back dated ktoremu sa nevyhne nikto, stahovanie double depozitu a jasne ze nevyplatenie pri odchode,problemy s byvanim, neskutocne odmeny supervizorom za ich shitnu pracu a problemy stoviek ludi a dalsie nebudem rozpisovat. P.S. neodporucam ziadnu spolupracu ! ! !

phesho
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pia Sep 01, 2006 5:40 pm
BydliskoCOLON Nottingham, UK
CONTACTCOLON

Re: Pozna niekto britsku agenturu 24-7 Recruitment Services?

Poslať od phesho » Ned Apr 15, 2007 5:57 pm

Pripajam sa k staznostiam na tuto agenturu. Pracujem pre nich osemnasty mesiac a poviem vam, prvych sedem bolo uplne hroznych. (Teraz som sa dostal spod slovenskych a madarskych najsuprovejsich supervisorov). Jednoizbovy flat v centre Nottinghamu s dalsimi troma ludmi za £60/tyzden. Po odstahovani nevrateny a sestkrat urgovany depozit, rent back dated, NMW credit (nikdy predtym sa mi na paske neobjavil ako plus, vzdy iba minus) a ritolezecki "supervisori", ktori to robia iba preto, lebo ovladaju tri jazyky. Negarantovane hodiny: poznam ludi, ktori robia jeden den 6 a na dalsi desat hodin. Vyhrazky formou "nesmies, lebo ta vyhodime...." "musis, lebo ta vyhodime..." "nerob, lebo ta vyhodime..." Nic ine ani nevedia povedat. Nepomozu, ba naopak, potopia. Plny suhlas s Lapshom a otazka pre Etmana: nie je to nahodou Nottingham???? :-))

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Apr 18, 2007 8:34 pm

24/7 recruitment

Poslať od Dodus » Štv Apr 19, 2007 5:40 pm

Pracujeme pre tuto tzv dobru agenturu nedaleko Liverpoolu v jednej nemenovanej fabrike kde sa k nam chovaju ako k desat rocnym detom. Prve co ma tu zarazilo ked som sem prisiel robit bol sposob akym sa tu riesa problemy ohladom ubytovania, dani a spravaniu sa k cloveku s velkym odstupom akoby len oni mohli vsetko a my nic.Pre priklad uvediem ako sa riesi problem s danami: Najprv mi daju kod BR ktory je tu najvyssi ak len anglicania maju co je asi tak 25.5 percenta z vyplaty takze clovek dostane na vyplatu v hrubom 230 libier a zoberu mu 60 libier za ubytovanie potom 55 libier dan a nejakych 15 libier poistenie a prvy mesiac kazdemu zoberu 25 libier depozit a 10 libier za oblecenie tak to mame na vyplatu 65 libier a to sme este nic nejeddli. A CHCEM VAS TYMTO AJ POZIADAT CI BY MI NIEKTO NEMOHOL POSKYTNUT E MAIL NA AGENTURU PRIAMO DO HOLANDSKA? ASPON TAKTO BY SME SI MOHLI POMOCT MY TAZKO ZARABAJUCI V ANGLICKU

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Štv Apr 19, 2007 7:03 pm

Tu máš nejaké informácie o daňových kódoch http://www.ssv.uce.ac.uk/JobShop/Wordfi ... -%2004.pdf, alebo skús niečo iné na google. Z toho, čo si napísal, nemám pocit, že by ti v otázkach financií krivdili.
Mýliš sa vo výške najvyššieho daňového zaťaženia, to predstavuje 40 percent pri zárobku nad 38525 libier.

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10

Poslať od Dodus » Štv Apr 19, 2007 7:12 pm

carfaxcat píšeCOLONTu máš nejaké informácie o daňových kódoch http://www.ssv.uce.ac.uk/JobShop/Wordfi ... -%2004.pdf, alebo skús niečo iné na google. Z toho, čo si napísal, nemám pocit, že by ti v otázkach financií krivdili.
Mýliš sa vo výške najvyššieho daňového zaťaženia, to predstavuje 40 percent pri zárobku nad 38525 libier.
Dakujem ti za info ktore sa mi urcite zide ale mam este jednu otazku co je to za formulara P46? Ja som ho vyplnala pred skoncenim minuleho danoveho roku tj 5.aprila a od vtedy mi dali novy kod cize tento BR. je mozne ze sa to niekedy aj zmeni?

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Pia Apr 20, 2007 11:57 am

carfaxcat píšeCOLONMýliš sa vo výške najvyššieho daňového zaťaženia, to predstavuje 40 percent pri zárobku nad 38525 libier.
Mylis sa aj ty, je to pre rok 2007/08 presne £34600.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pia Apr 20, 2007 6:41 pm

Pankac, táto čiastka bola uvedená na papieri z HMRC, ktorá uvádza môj daňový kód. Jednoznačne je pravda, že BR kód nie je najvyšší zo všetkých.

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10

Poslať od Dodus » Pia Apr 20, 2007 7:06 pm

carfaxcat píšeCOLONPankac, táto čiastka bola uvedená na papieri z HMRC, ktorá uvádza môj daňový kód. Jednoznačne je pravda, že BR kód nie je najvyšší zo všetkých.
Aky je potom najvyssi kod?

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pia Apr 20, 2007 7:27 pm

D0

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Pia Apr 20, 2007 8:05 pm

carfaxcat píšeCOLONPankac, táto čiastka bola uvedená na papieri z HMRC, ktorá uvádza môj daňový kód. Jednoznačne je pravda, že BR kód nie je najvyšší zo všetkých.
Ano, takze ta ciastka zodpoveda tvojmu tax kodu, cize suma co som spominal plus nejaka ta tax free allowance.
Ale samotne danove pasma su urcene sumou po odratani allowances - cize vseobecne plati ta suma co som napisal (napriklad vzdy plati pre BR kod, kde sa nezaratava ziadna tax free allowance)

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10

Poslať od Dodus » Pia Apr 20, 2007 10:18 pm

pankac píšeCOLON
Ano, takze ta ciastka zodpoveda tvojmu tax kodu, cize suma co som spominal plus nejaka ta tax free allowance.
Ale samotne danove pasma su urcene sumou po odratani allowances - cize vseobecne plati ta suma co som napisal (napriklad vzdy plati pre BR kod, kde sa nezaratava ziadna tax free allowance)
Chod sa radsej na danove opytat kedze teraz mi tam dali uplne ine papiere vyplnat ako som vyplnal predtym bol to nejaky p86 a od zamestnavatela potrebujem doniest p60 a zmenia mi kod. I hope

Dodus
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10

24/7 Recruitment

Poslať od Dodus » Uto Jún 05, 2007 10:24 am

CHCEM VAS VSETKYCH UPOZORNIT NA TYCHTO PODVODNIKOV KTORY S LUDMI ZAOBCHADZAJU AKO S TOVAROM. NAJNOVSIE PRIJIMAJU DO SKLADU A POTOM VAS PRESUNU DO PRESCOTU NA LINKU NEDAJTE SA NACHYTAT!!!!!

levis
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 9:28 am

24-7 Recruitment Service Ltd

Poslať od levis » Pon Jún 18, 2007 9:46 am

Ako som si pozrel bližšie info o tejto agentúre, mám pocit, že je prevažne pre vodičov. Mne ponúkli prácu v Tescu. Myslíte, že to radšej nemám brať, keď ju tu vlastne nikto nechváli?

nijo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 8:00 pm

24-7

Poslať od nijo » Pia Okt 12, 2007 8:35 pm

no tak agentura nestoji za nic,robil som prenich najprv a newporte odnovembra 2006,njaprv sme robili tak3,4 dni do tyzdna pre azdu a povianociach nebola robota,tak nas dali do skotska robit pre tesco ako picker.tam sme zasa robili od nevidim do nevidim .teraz tam postavili sice postavili nove velke tesco ale pokial byvate pod agenturou tak vam toho moc nezostane.najlepsie je si prenajat dom a prestahovat sa cim skorej.tesco konkretne livingston v skotsku.problemy tam samozrejme boli ale robit som mohol kolko som xcel.tak ako na zaciatok to staci ale potom rychlo prec.ja som to tam teda dost flakal a bol som tam 8 mesiacov.vzdy sa sie nejak vyhrazali ze ked nebudu percenta tak pletim a podobne ale nestalo sa,takze kto xce robit nech tam ide.takze asi tolko moja skusenost.

hq240
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Okt 02, 2007 3:38 pm

Re: 24-7

Poslať od hq240 » Pon Okt 15, 2007 1:23 pm

[a kde si robil v livingstone v ktorom tescu lebo tam boli 2 jedno bolo v deanse a druhe v livi.ja som robila v v deanse tak sa mozno aj pozname

Tibor
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Okt 20, 2007 11:17 pm
BydliskoCOLON Glasgow

24-7

Poslať od Tibor » Sob Okt 20, 2007 11:49 pm

OK Decka.U 24-7 som robil v Glasgowe pod DHL Exelom
16 mesiacov.Dal som pisomnu vypoved s nasledovnymi
dovodmi: Porusovania,ohrozovanie a ignorovanie ludskych prav,Hruby a nezakonny zamestnavatelsky
postup pre zisk,Diskriminaciu a Ine.Teraz ich davam na sud.Nevratili mi deposit aj ked byvame vo svojom podnajme/takych problemov je dost/,zneuzivanie nastroja NMW creditov pre nelegalny zisk,Ilegalne Vykonavanie zrazok z platu/arears,prac.odevy,vyrovnavanie zrazok z osobnou dovolenkou preacovnika,Okracovanie dovoleniek/bez suhlasu pracovnika,dalej
,ilegalny natlak cestou financii,nerealne vykony,kde nasledky spatnej organizacnej prace skladu znasa pracovnik 24-7,natlak na pouzivanie taxikov,nepreplacanie tychto nakladov,a ine a ine
s prepacenim svinstva,ktore kulturny clovek robit
nema.Je to absolutne nikym nekontrolovana agentura
ktora si robi co chce a ako chce.Ked mate nieco
tak to sustredte na tomto fore.Zbieram to.

Piccotto3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Okt 29, 2007 1:48 pm

Poslať od Piccotto3 » Pon Okt 29, 2007 2:00 pm

ahojte..aj ja mam problem...tiez som pracoval pod 24/7..a odisiel som..este terat nemam P45,A POTREBUJEM JU NA VRATENIE DANI,PISAL SOM MEIL..ABY MI POSLALI SVOJU ADRESU..ALE NEODPISALI MI ESTE...NEVIE NIEKTO ICH ADRESU..HLAVNE SIDLKO TEJTO AGENTURY.
A ESTE JEDNA VEC...VYUZIL NIEKTO SLUZBY PROSTREDNICTVOM INTERN.STRANKY TAXBACK?

goUK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Sep 15, 2006 5:52 pm
CONTACTCOLON

odpoved

Poslať od goUK » Ned Nov 18, 2007 6:49 pm

Ak mate taky problem jedna sa o : vykoristovanie. Treba zavolat policiu. No Problem.

ivan123
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Feb 23, 2008 9:03 pm

Poslať od ivan123 » Sob Feb 23, 2008 9:14 pm

to: piccoto..
poziadal som o vratenie dani cez ten taxback a suma, ktoru vypocitalo danove v UK bolo 707libier. Na ucet mi ale poslali mi 601 libier, takze stovku si nechala tak agentura.

BUTTON_POST_REPLY