Agentúra JOBWORLD

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
11.zuzka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Apr 27, 2007 5:12 pm

Agentúra JOBWORLD

Poslať od 11.zuzka » Pia Apr 27, 2007 5:27 pm

Ahojte, chcem Vás poprosiť o radu, čo sa týka atentúry JOBWORLD. Či už niekto cez ňu pracoval a ako ste s ňou boli spokojní. Ja som v nej už zaregistrovaná takmer 2 mesiace a stále sa neozývajú.Tak neviem..... Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek odpoveď.

Siliivia
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Apr 30, 2007 9:01 pm

Re: prosím vedel by mi niekto poradit o agentúre JOBWORLD??

Poslať od Siliivia » Pon Apr 30, 2007 9:14 pm

11.zuzka píšeCOLONAhojte, chcem Vás poprosiť o radu, čo sa týka atentúry JOBWORLD. Či už niekto cez ňu pracoval a ako ste s ňou boli spokojní. Ja som v nej už zaregistrovaná takmer 2 mesiace a stále sa neozývajú.Tak neviem..... Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek odpoveď.
No aj ja by som rada vedela niečo o tejto agentúre. Prístup sa mi nezdá na úrovni. Čakám už dosť dlho na ponuku, no tá neprichádza. Kto vie, dokedy budeme čakať...

mave3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Júl 10, 2007 12:03 pm

JOBWORLD

Poslať od mave3 » Uto Júl 10, 2007 12:41 pm

Ahojte, chcel by som reagovat na prispevok ohladne agentury JOBWORLD...som u nich registrovany uz par mesiacov a dodnes ma nezamestnali dokonca sa mi ani neozvali..pride mi to divne ak za nic vlastne pytaju a inkasuju 1000 SK...ako administrativny poplatok je to podla mna aj tak prilis vela nehovoriac o dalsich poplatkoch ku ktorym som sa uz nastastie nedostal.Zda sa mi to cele ako podvod ak si malicka agentura dovoli dotovat drahu reklamu kde sa len da ..mam pocit ze sme sa im na to poskladali my VSETCI.

katka0001
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Júl 13, 2007 8:48 pm

Job world

Poslať od katka0001 » Pia Júl 13, 2007 9:01 pm

Ja som tiez uz viac ako mesiac zaregistrovana v tejto agenture. Zaregistrovala som sa lebo mi povedali, ze prace maju vela ale treba sa zaregistrovat. Volala som tam kazdy tyzden, pretoze som chcela vediat ako sa veci maju a chcela som co najrychlejsie ist a oni mi povedali vzdy tie iste frazy: "Praca urcite bude, cakame na termin, blablabla.Urcite sa vam ozveme." Minuly tyzden som im volala posledny krat, dost nahnevana z ich neprofesionalneho pristupu. Rozpravala som sa s dost primityvnym chlapikom, ktory sa spraval odmerane a povedal, ze je majitel firmy. Nakoniec som mu vynadala a zlozila mu telefon s tym aki su nespolahlivi, klamari a idioti. Ten chlap mi potom zavolal naspat, opravedlnoval sa ze maju zaregistrovanych 150 ludi a nevedia kazdemu zohnat pracu atd...Spytal sa kam chcem ist, s kym a povedal ze mi zavola za dva dni naisto. NEZAVOLAL. Myslim ze k tejto agenture viac dodat netreba.

viki1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Júl 12, 2007 7:30 pm

Poslať od viki1 » Pon Júl 16, 2007 5:59 pm

Ja a dalsí 15ti máme velmi zlu skusenost s ag.JOBWORLD.Minulý mesiac sme cez nich išli do Anglicka na zber jahod.V ag.nám tvrdili že bubeme mať plat 5,35L/hod. po splnení dennej normy,ktorá bude každý den určená podla úrody.Pracovník ag. nám doslovne povedal,že zarobíme v čistom 1000L/mes.Skutočnosť bola taká,že sme oberali maliny a úroda bola vdaka anglickému počasiu taká slabá,že sme zarábali od 90 do120L/týždenne!Ked sme volali do ag.,povedali ,že asi slabo robíme.Neskor sme zistili,že sme sa dostali na farmu kde uprednostnujú Rusov ainé národy býv.ZSSR,lebo managerka zberu je Ruska,a Slováci su tu najmenej oblúbení.Nakoniec sme na to aj doplatili Malo prísť 50 rusov anebolo volné ubytovanie.Jeden den nás dali zbierať na take pole,kde sme za 2h zarobili 2L!Tak sme odišli do kempu.Bežne to robili Poliaci a iní a nič sa im nestalo,ale nás 20 Slovákov prepustili,atým že sa máme čo najskor vystahovať.Volali sme do ag.ako sme dopadli,a reakcia pracovníčky,ked sa dozvedea ževoláme z Ang.bola obava že oni budú platiť za prichádzajúci hovor,čo je riadna kravina.POtom nám slúbila že na 2den zavolá,ale nedočkali sme sa.Ale to sme už boli na ceste domov,lebo sme nemali kde bývať a jednu noc sme strávili na ulici s londýnskymi bezdomovcami.Chceli sme aby nám ag.vrátila aspon polovicu z 10000sk,ale majitel povedal,že aby sme sa súdili.zrejme vie ža ich zmluva je dokonalá.Takto dopadli aj klienti ag.TOM JOB,ktorí tam boli s nami.Už nikdy neuveríme žiadnej agentúre a dúfame že týmto článkom sme zachránili peniaze mnohým z vás.

Mikee
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Dec 06, 2007 5:20 pm

Jobb svet

Poslať od Mikee » Štv Dec 06, 2007 5:27 pm

Caute ľudia.
ak mozete tak sa tejto "skvelej" agenture vyhnite najvacsim oblukom.su to obycajny.................

Jaroslavus
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Nov 27, 2007 6:51 pm

Re: Jobb svet

Poslať od Jaroslavus » Sob Dec 08, 2007 5:34 pm

Chcem poradit všetkym čo chcu ist cez jobworld robit aby sa im vyhli z dialky.Ja som bol cez nich v Anglicku a nesplnili ani jeden bod zmluvy a ked sme im volali tak nas mali úplne na háku.Som rád,vôbec že som si za mesiac a pol zarobil na letentku.Za 4000 Sk na týžden robite jak osly a spravaju sa k Vám jak v trestaneckom tábore a to ešte nehovorim ani o normách ktoré musite splnat.Sú to podvodníci prvého kalibru.

Jaroslavus
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Nov 27, 2007 6:51 pm

Re: Job world

Poslať od Jaroslavus » Sob Dec 08, 2007 5:36 pm

bud rád že sa ti neozvali,by si dopadol jak jak ja.Radim ti nájdi si radšej inú agentúru.Oni ti naslubujú veľké zárobky,lacné ubytovanie super robotu,ale nič z toho nieje pravda.

BUTTON_POST_REPLY