Agentura RICHANTO

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

Agentura RICHANTO

Poslať od Wrana » Str Máj 30, 2007 10:27 pm

Vrele neodporúčam.Má ponuky aj na webe.Ale je to neseriozny a nezodpovedný človek.

Akzeb
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Jún 14, 2007 6:12 am

Re: Pozor na RICHANTO

Poslať od Akzeb » Štv Jún 14, 2007 5:32 pm

Wrana píšeCOLONVrele neodporúčam.Má ponuky aj na webe.Ale je to neseriozny a nezodpovedný človek.
Ale ja vrele odporúčam. Bol som s touto agentúrou v Manchestri v sklade a bol som maximálne spokojný. To čo sľúbil majiteľ a napísal do zmluvy, to aj dodržal. Doporučujem Vám túto agentúru. Majiteľ je seriozny a zodpovedný.

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Sob Jún 16, 2007 12:11 pm

Hmm...jasne hlavne ze to ani neni agentura...ma nefungujucu webstranku,Zamestnanca ma 1(sam "majitel" samozrejme) a nie 8 ako zvykne uvadzat."Sidlo agentury" je permanentne prazdne.Zdiera studentov o tazke prachy a o.ebava jak sa da.Sam nevie poskytnut nalezite info o praci.A zmluvy byvyvali zostavene dost trapne ale co uz.Takze si vazeny nemyl pojmy z dojmamy - ze ti prsty neodpadli ked pises ze ten ..... je seriozny

Ale ja vrele odporúčam. Bol som s touto agentúrou v Manchestri v sklade a bol som maximálne spokojný. To čo sľúbil majiteľ a napísal do zmluvy, to aj dodržal. Doporučujem Vám túto agentúru. Majiteľ je seriozny a zodpovedný.[/quote]

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pon Jún 18, 2007 2:58 pm

Obavam sa ze vierohodnost uzivatelov s poctom
prispevkou < 5-10 nie je moc velka. Nie je absolutne
ziaden problem vytvorit si tu konto len ta to aby
som v jednom prispevky vychvalil/okydal niekoho.
Osobne si zvyknem pozriet dalsie prispevky uzivatela
kym sa rozhodnem ze ci mu ma vyznam verit alebo ani
moc nie. Takze uzivatelov s 1/2 prispevkami skuor
ignorujem (netvrdim ze nepisu pravdu, len to proste
neviem z ich minulych prispevkov zistit)

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Uto Jún 19, 2007 11:21 am

qth píšeCOLONObavam sa ze vierohodnost uzivatelov s poctom
prispevkou < 5-10 nie je moc velka. Nie je absolutne
ziaden problem vytvorit si tu konto len ta to aby
som v jednom prispevky vychvalil/okydal niekoho.
Osobne si zvyknem pozriet dalsie prispevky uzivatela
kym sa rozhodnem ze ci mu ma vyznam verit alebo ani
moc nie. Takze uzivatelov s 1/2 prispevkami skuor
ignorujem (netvrdim ze nepisu pravdu, len to proste
neviem z ich minulych prispevkov zistit)
Si trocha mimo-nik ta tu nepresviedca aby si veril.A AK CHCE NIEKTO NAPISAT IBA SVOJU SKUSENOST, NEMUSI TU MAT 40 PREDCHADZDJUCICH PRISPEVKOV SI MYSLIM.... Takze neviem co tu zbytocne riesis

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Jún 20, 2007 10:30 am

Wrana píšeCOLON
qth píšeCOLON Si trocha mimo-nik ta tu nepresviedca aby si veril.A AK CHCE NIEKTO NAPISAT IBA SVOJU SKUSENOST, NEMUSI TU MAT 40 PREDCHADZDJUCICH PRISPEVKOV SI MYSLIM.... Takze neviem co tu zbytocne riesis
Neriesim nic. Len poukazujem na to ze nie je problem
zalozit si tu ucet len na to aby som v jednom prispevku
okydal niekoho bez ohladu na to ci to je alebo nie je
pravda. No a v pripade pozitivnej reakcie si niekto
muoze mysliet ze to len majitel agentury sa snazi
napisat nieco pekne o svojej agenture, na co vascina
uzivatelov potom reaguje ze aha zamestnanec agentury..
(prikladov v tomto fore je viac nez dost :
viewtopic.php?t=2578).
Hold internet je dost anonnymne medium, takze prispiet
muoze uplne hocikto a nic nezarucuje pravdu daneho
clanku (samozrejme to nie je problem len tohoto fora).

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Str Jún 20, 2007 10:17 pm

qth píšeCOLON
Wrana píšeCOLON
qth píšeCOLON
Neriesim nic. Len poukazujem na to ze nie je problem
zalozit si tu ucet len na to aby som v jednom prispevku
okydal niekoho bez ohladu na to ci to je alebo nie je
pravda. No a v pripade pozitivnej reakcie si niekto
muoze mysliet ze to len majitel agentury sa snazi
napisat nieco pekne o svojej agenture, na co vascina
uzivatelov potom reaguje ze aha zamestnanec agentury..
(prikladov v tomto fore je viac nez dost :
viewtopic.php?t=2578).
Hold internet je dost anonnymne medium, takze prispiet
muoze uplne hocikto a nic nezarucuje pravdu daneho
clanku (samozrejme to nie je problem len tohoto fora).
No sak dobre..nikomu to nasilu nenahovaram...z mojej strany to bolo len upozornenie(kedze nechcem aby najma studenti nadalej na to doplacali) a je kazdeho osobna vec ako to berie(aj ako berie ostatne prispevky) Fakt neviem ci by sa niekto nasiel kto by tu bezdovodne "kydal" na "agentury"
BTW: pise sa - môže alebo aspon moze

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Jún 21, 2007 11:07 am

Ahoj,
Ja ti to neberiem a je to len fajn ze si prispel/a.
Nikto neziska 10 prispevkov len prihlasenim sa,
kazdy musi nejako zacat. Je mi to luto ze to vyznieva
ze uzivatelov s par prispevkami netreba brat az tak
vazne, ale bohuzial moje skusenosti zatial tak hovoria.
A v podstate som reagoval na ten kladny prispevok,
ale snazil som sa to napisat trochu neutralne a vseobecnejsie
ako bachnut len "no urcite aha zamestanec agentury... bla bla bla".
Rozhodne ti ale drzim palce aby si si tu v UK nasiel/sla
robotu aku chces a bol/a tu spokojny/a

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 12:39 pm

Oki som rada ze sme to stastne ukoncili.Lebo nemam zaujem sa na tomto fore natahovat s ostatnymi jeho ucastnikmi.Vdaka vela stastia ja tebe.
pa

sili
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jún 25, 2007 8:55 pm

Poslať od sili » Pon Jún 25, 2007 9:24 pm

Cau Wrana, skusal/a si tu agenturu? Mas s nou osobne skusenosti? Na stole mi lezi ponuka prave od nich a neviem ci ist/neist ;-)

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Pon Jún 25, 2007 10:21 pm

sili píšeCOLONCau Wrana, skusal/a si tu agenturu? Mas s nou osobne skusenosti? Na stole mi lezi ponuka prave od nich a neviem ci ist/neist ;-)
Jasne su to moje osobne skusenosti.
No vela zalezi od toho ci si student...ak ano tak ta necaka nic dobre

sili
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jún 25, 2007 8:55 pm

Poslať od sili » Uto Jún 26, 2007 7:59 am

Som :(
Nemozes mi pls povedat nieco viac, co neprijemne sa ti stalo?

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Uto Jún 26, 2007 8:47 am

sili píšeCOLONSom :(
Nemozes mi pls povedat nieco viac, co neprijemne sa ti stalo?
Boze...student...Dufam ze si ete nic nepodpisal.Poviem ti vsetko, ale posli mi svoj mail.A nejake infosky...kedy ,kam si xel ist s kym..dokedy.....

Akzeb
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Jún 14, 2007 6:12 am

Poslať od Akzeb » Ned Júl 01, 2007 12:13 am

Neviem co sa ti stalo Wrana, ale osčovať niekoho nie je prave najlepsie. Co keby si nam povedala co sa stalo a to co najpresnejsie. Lebo pred dvoma tyzdnami isli moi kamarati do Bristolu a su uplne spokojny. Tak si neviem prestavit co sa ti mohlo stat.

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Ned Júl 01, 2007 12:26 pm

Akzeb píšeCOLONNeviem co sa ti stalo Wrana, ale osčovať niekoho nie je prave najlepsie. Co keby si nam povedala co sa stalo a to co najpresnejsie. Lebo pred dvoma tyzdnami isli moi kamarati do Bristolu a su uplne spokojny. Tak si neviem prestavit co sa ti mohlo stat.
Keby si si pozornejsie precital temy v tomto topicu tak nemusis zbytocne pisat.Moji kamarati to tiez skusili cez neho, skoda len ze su studenti a ze si nezarobia...
A NIKOHO neosocujem!!!-su to vlastne skusenosti(par chapavym ludom /studentom/ som tymto topicom zachranila kozu ,cas aj prachy) a som preto velmi rada.
BTW: Akzeb 2 tyzdne je uzasne malo...my sme tiez boli uplne spokojni-viac ako mesiac :) ..potom uz nie :)

call
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Apr 25, 2008 10:26 am

Richanto je podvod

Poslať od call » Pia Máj 09, 2008 10:47 am

Kto bol podvedený agenturov Richanto môže sa prihlásiť na humenskej polícii už je na Richanto – pána Žolnu podane spoločné trestne oznámenie a začalo sa už vyšetrovanie. Keď ste boli podvedený informujte sa na humenskej polícii alebo mi osobne napíšte čím skôr.

Richanto
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Dec 09, 2008 2:04 pm

Re: Agentura RICHANTO

Poslať od Richanto » Uto Dec 09, 2008 2:21 pm

Dobrý deň.Moje meno je Ľubomír Žolna a rád by som reagoval na nepravdivé a skreslené vyhlásenia niektorých prítomných. Trestné oznámenie na mňa podali mladí, podotýkam mladí ľudia, ktorí po odpracovaní 3 mesiacov prišli na to, že práca im nevoní a robili všetko preto, aby sa mohli naspäť vrátiť na Slovensko.Keď mi volali a vraveli,že nie je práca,tak som im zohnal inú prácu,ktorú samozrejme odmietli.Proste ich pracovné návyky sú mizerné.Tvrdili mi,že firma pre ktorú pracovali sa zrušila,čo samozrejme nebola a ani nie je pravda.Táto spoločnosť naďalej funguje a zamestnáva aj Slovákov,ktorí tam v pohode pracujú.
Trestné konanie je ukončené a zamietnuté,lebo sa nepreukázalo,že som porušil zmluvu a vôbec nie je pravdou,že som dotyčným nesprostredkoval prácu.Tak sa pýtam?Keby som Vám nesprostredkoval prácu,tak kde ste boli tie 3 mesiace?To ste len tak sedeli so založenými rukami.Mám Vaše výplatné pásky a tie hovoria o niečom inom.Zároveň mám aj vyjadrenie zamestnávateľa,že ste porušili pracovnú zmluvu,keď ste bezdôvodne opustili pracovisko.Dokonca po návrate na Slovensko ste boli u mňa pýtať,aby som Vám vybavil u zamestnávateľa ukončenie pracovného pomeru.Vy sa sťažujete,že ste nepracovali a pritom ste žiadali odo mňa,aby som Vám vybavil ukončenie pracovného pomeru.O čo Vám išlo a ide?
Ak chcete ohovárať a škodiť,nech sa páči.Verte tomu,že sa budem brániť a stane sa to takým spôsobom,že budete veľmi prekvapení.Bolo by dobré,aby ste si pozorne prečítali obsah zmluvy,ktorú ste podpísali a kde mám aj ja aj vy povinnosti a práva.Ja som si svoje povinnosti voči Vám splnil ale vy nie.

hipis
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Apr 22, 2009 4:43 pm

Poslať od hipis » Str Apr 22, 2009 4:51 pm

Zdravím, rád by som vedel ako to celé skončilo, keďže už ďalše príspevky nepribudli, a chcel by som vedieť ako je to s tymi priestormi agentury ("pernamentne opustenymi") a s udajnymi osmymi zamestnancami.

Janka198
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Nov 24, 2009 2:52 pm

Poslať od Janka198 » Str Nov 25, 2009 6:58 pm

Wrana píšeCOLONVrele neodporúčam.Má ponuky aj na webe.Ale je to neseriozny a nezodpovedný človek.
Môžem to potvrdiť, agentura ktora zhrabne prachy a neurobi nič z toho čo na Slovensku naslubuje.V A nglicku sice ma cloveka ,ale ten sa nepostara o Vas vobec.skor o to ako vas obrat o peniaze!!! Pracu vam nezabezpeci. Nikdy viac by som cez tuto"AGENTURU" ked sa to tak da nazvať nešla!!!! Je to velky o....

Richanto,s.r.o.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Feb 11, 2009 10:05 am

Poslať od Richanto,s.r.o. » Uto Máj 11, 2010 10:17 am

Janka198 píšeCOLON
Môžem to potvrdiť, agentura ktora zhrabne prachy a neurobi nič z toho čo na Slovensku naslubuje.V A nglicku sice ma cloveka ,ale ten sa nepostara o Vas vobec.skor o to ako vas obrat o peniaze!!! Pracu vam nezabezpeci. Nikdy viac by som cez tuto"AGENTURU" ked sa to tak da nazvať nešla!!!! Je to velky o....
Milá dáma. Ľudia ako ste Vy robia poctivým agenturam veľmi veľa problémov. Vy ste odmietli nastúpiť do zamestnania, že vraj je to pre Vás veľmi ťažká práca. V závode, kde ste podotýkam pracovali mal s Vami váš nadriadený samé problémy. Ste konfliktný a neprispôsobivý človek. Ako je to možné, že ďalších cca 800 pracovníkov je spokojných s prácou ale len Vy ste mali nejaký nedefinovaný problém. Vám sa proste nechce pracovať, tak robíte problémy.
Prajem Vám, aby ste si našli takú prácu, kde Vám bude zamestnávateľ tolerovať Vašu nechuť pracovať.

Richanto,s.r.o.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Feb 11, 2009 10:05 am

Poslať od Richanto,s.r.o. » Uto Máj 11, 2010 10:20 am

hipis píšeCOLONZdravím, rád by som vedel ako to celé skončilo, keďže už ďalše príspevky nepribudli, a chcel by som vedieť ako je to s tymi priestormi agentury ("pernamentne opustenymi") a s udajnymi osmymi zamestnancami.
Firma sa presťahovala do nových priestorov. Počet zamestnancov stúpol na 38 po celej Európe. Rozšírili sme krajiny a hlavne okruh zamestnávateľov.

Kadu
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pia Júl 17, 2009 12:11 pm

Poslať od Kadu » Uto Máj 18, 2010 9:03 am

Moj prispevok.Davam za pravdu menovanej agenture, pretoze je zname, ze pomahat ludom i ked zadarmo sa niekedy rovna riadenej strele k likvidacii toho kto pomaha.Kazdy hned vidi v tom cloveku nebezpecnu osobu takmer v domienke svojho likvidatora, ale sam sa nezamysli nad tym, aky je on sam, na co ma schopnosti, co dokaze, jaka je jeho znalost jazyka a pod.A to podotykam, ze skusenosti mojich znamych sa v tomto smere jednalo o pomoc zdarma, tvz.plny servis, praca, ubytko, orientacia v terene.Zijem tu takmer stvrgeneraciu zivota a mozem konstatovat , ze vztahy, webove komentare su velmi agresivne a zavse padne cloveku i luto, ze narod, ktory moze mat i naviac sa znizuje prave sposobom osobnej komunikacie a pomoci na takuto uroven.

mustang1965
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Uto Júl 28, 2009 5:49 pm

Poslať od mustang1965 » Uto Máj 18, 2010 2:51 pm

Ja davam za pravdu poskodenym, pretoze je zname ze pomahat ludom sa oplati. Agentura pomaha za financnu odmenu, ktoru je kazdy ochotny zaplatit ak sa chce do zahranicia dostat s vedomim, ze o vsetko bude postarane. Ak niekto pomoze zadarmo- je to dobra dusa na ktoru sa potom v dobrom spomina. Komentare su agresivne, lebo su asi pravdive- kto nezazil neuveri... Sam som bol podvedeny agenturou (nie touto), a preto mi nedalo nereagovat. Ja verim, ze na tuto stranku nikto nechodi klamat a robit si srandu ako je to na beznych forach zvykom (az na par vynimiek z casu na cas), a preto verim poskodenym z tohto dovodu a z dvoch dovodov spomenutych vyssie. Kadu: ''Narod, ktori moze mat i naviac.'' Kamarati anglicania si spravili vylet po europe- na Slovensko mali velmi zle spomienky... V GB su daleko lepsi ludia podla mnohych slovakov, + urady a policajti na SK su kapitola sama o sebe. Nedavno sa robil prieskum- vyse 40% slovakov by sa radsej narodilo v inej krajine, co ani nieje prekvapujuce...

BUTTON_POST_REPLY