Agentúra Jobin.eu / JobInEU

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
vanilka_n
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Máj 13, 2006 11:46 pm
BydliskoCOLON Komarno

Agentúra Jobin.eu / JobInEU

Poslať od vanilka_n » Uto Jún 12, 2007 10:16 pm

Ahojte,

chcela by som sa spytat, ci niekto poznate agenturu JobinEu a ci s nou mate nejaku skusenost...
Alebo neviete popripade kde sa da agentura preverit?
Pre mna je tato agentura absolutne neznama, ale rodina nasla na ich stranke zaujimavu ponuku, no neviem, ci sa im da verit...
Popripade nepoznate nejaku serioznu pracovnu agenturu, ktora pomoze najst job nielen mladym ludom, ale aj nad 40 rokov (cleaningy, konzervarne a tak...kde nie je potreba jazyka).
Vopred dakujem kto niecim prispeje :).

Honda
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jún 13, 2007 3:19 pm

Re: Poznate niekto pracovnu agenturu JobinEU???

Poslať od Honda » Str Jún 13, 2007 3:22 pm

vanilka_n píšeCOLONAhojte,

chcela by som sa spytat, ci niekto poznate agenturu JobinEu a ci s nou mate nejaku skusenost...
Alebo neviete popripade kde sa da agentura preverit?
Pre mna je tato agentura absolutne neznama, ale rodina nasla na ich stranke zaujimavu ponuku, no neviem, ci sa im da verit...
Popripade nepoznate nejaku serioznu pracovnu agenturu, ktora pomoze najst job nielen mladym ludom, ale aj nad 40 rokov (cleaningy, konzervarne a tak...kde nie je potreba jazyka).
Vopred dakujem kto niecim prispeje :).
To by ma tiez zaujimalo, prave som sa u nich registroval.Pred tym som sa uz registroval asi v 6 rozlicnych agenturach a ani jedna sa mi neozvala, podla mna takym agenturam netreba verit.Oni len zdieraju ludi.Sory ale su to pijavice

denis.bohunicky
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 7:04 am

praca

Poslať od denis.bohunicky » Pon Jún 18, 2007 7:47 am

caute, mne sa tato agency javi ako seriozna. Postup ako u ostatnych, ale narozdiel od ostatnych sa aj ozvali a mam pracu. Nerozumiem niektorym ludom, ktori chcu za kazdu cenu kazit meno agenturam vyrazmi su to pijavice. Ved ich nikto nenuti oslovovat tu ktoru spolocnost. Su agentury, ktore beru neskutocne poplatky od ludi dopredu, su agentury, ktore nechaju ludi na letisku v Anglicku alebo Irsku a ludi osklbu o vsetko. Ja v kazdom pripade agenture Jobineu dakujem a prajem im vela uspechov a nech sa nedaju odradit vecne nespokojnymi ludmi. Ked su taki dokonali ako si o sebe myslia, nech si hladaju pracu sami.

Camilzv
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 2:01 pm

poznate niekto agenturu JobinEu

Poslať od Camilzv » Pon Jún 18, 2007 2:42 pm

poznáte niekto agentúru JobinEu?Nikde som o nej nič nenašiel. Dokonca sa mi ju nepodarilo ani nájsť v Obchodnom registri, no neviem či sa dá takej agentúre veriť. Ak mate niekto niekto dáke skúsenosti, či dobré , alebo zlé s touto agentúrou tak mi dajte vedieť. dík, ciao

mr_x
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Jún 16, 2007 4:42 pm

Poslať od mr_x » Uto Jún 19, 2007 3:03 pm

Sú to rovnaké pijavice ako aj jobsolution a taktiež sú všetci zamestnanci z Trnavy, mne sa to zdá že je to iba ich pobočka v Ba.....

bee19
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Jún 11, 2007 6:27 pm

Poslať od bee19 » Uto Jún 19, 2007 6:08 pm

mr_x píšeCOLONSú to rovnaké pijavice ako aj jobsolution a taktiež sú všetci zamestnanci z Trnavy, mne sa to zdá že je to iba ich pobočka v Ba.....
aj tie stranky su velmi podobne...

jami1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jún 20, 2007 8:59 am
BydliskoCOLON Prievidza

JobinEU

Poslať od jami1 » Str Jún 20, 2007 9:03 am

Ahojte.
Tiež som sa zaregistrovala v tejto agency a som zvedavá,čo z toho bude.
Myslím,že by mohli byť seriózni, našla som si ich aj na oficiálnej stránke UPSVaR, majú riadne povolenie na výkon činnosti.
Som rada,že sa našiel aj niekto,komu už sprostredkovali
prácu.
Tak mi držte palce, ja ju chcem tiež :o)
Pekný deň.

janka27
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jún 20, 2007 1:23 pm

jobineu

Poslať od janka27 » Str Jún 20, 2007 1:33 pm

Caute, nemam rada ked sa o niekom, alebo nejakej firme pise nieco zle bez dovodov, preto reagujem. Sama si overujem firmy, resp. partnerov. Cez tuto firmu som si zhanala pracu. Musim opravit pana Camilzv, pretoze v obchodnom registri su firmy s.r.o. a firma ktoru hlada je v registry zivnostenskom, kedze je na zivnost. Dalsie tvrdenia neviem ani potvrdit ani vyvratit ale viem, ze som sa u nich registrovala a momentalne pracu mam a som im za to vdacna. Je tu uplne ina mentalita ludi a niekedy mam pocit, ze na slovensku niektori ludia nebudu nikdy s nicim spokojni.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: jobineu

Poslať od ubeno » Str Jún 20, 2007 3:30 pm

janka27 píšeCOLONCaute, nemam rada ked sa o niekom, alebo nejakej firme pise nieco zle bez dovodov, preto reagujem. Sama si overujem firmy, resp. partnerov. Cez tuto firmu som si zhanala pracu. Musim opravit pana Camilzv, pretoze v obchodnom registri su firmy s.r.o. a firma ktoru hlada je v registry zivnostenskom, kedze je na zivnost. Dalsie tvrdenia neviem ani potvrdit ani vyvratit ale viem, ze som sa u nich registrovala a momentalne pracu mam a som im za to vdacna. Je tu uplne ina mentalita ludi a niekedy mam pocit, ze na slovensku niektori ludia nebudu nikdy s nicim spokojni.
No ale v jednom sa ludia zo Slovenska urcite polepsili. Urcite budu brat prispevok noveho dobrodinca na tomto fore s poctom prispevkov 1, zalozeneho prave dnes, ktory citi nevysvetlitelnu potrebu branit hanenu agenturu s veeelkou rezervou.

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

agentura

Poslať od oslo1 » Str Jún 20, 2007 3:41 pm

Tiez ma napadlo to iste, co tu uz napisal Ubeno.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Str Jún 20, 2007 10:05 pm

ubeno píšeCOLON
janka27 píšeCOLONCaute, nemam rada ked sa o niekom, alebo nejakej firme pise nieco zle bez dovodov, preto reagujem. Sama si overujem firmy, resp. partnerov. Cez tuto firmu som si zhanala pracu. Musim opravit pana Camilzv, pretoze v obchodnom registri su firmy s.r.o. a firma ktoru hlada je v registry zivnostenskom, kedze je na zivnost. Dalsie tvrdenia neviem ani potvrdit ani vyvratit ale viem, ze som sa u nich registrovala a momentalne pracu mam a som im za to vdacna. Je tu uplne ina mentalita ludi a niekedy mam pocit, ze na slovensku niektori ludia nebudu nikdy s nicim spokojni.
No ale v jednom sa ludia zo Slovenska urcite polepsili. Urcite budu brat prispevok noveho dobrodinca na tomto fore s poctom prispevkov 1, zalozeneho prave dnes, ktory citi nevysvetlitelnu potrebu branit hanenu agenturu s veeelkou rezervou.
Specialne, ked ten dobrodinec prispieva zo slovenskej IP adresy, pricom tvrdi, ze ma pracu v Anglicku :D

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

Poslať od Wrana » Str Jún 20, 2007 10:21 pm

xi..preco ste taky nedovercivy k "novacikom" na tomto fore? :)
Teda v tomto pripade by som to aj chapala ..ale a ja som sem dopadla podobne a to som nikoho neobhajovala

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Jún 21, 2007 11:09 am

Wrana píšeCOLONxi..preco ste taky nedovercivy k "novacikom" na tomto fore? :)
Teda v tomto pripade by som to aj chapala ..ale a ja som sem dopadla podobne a to som nikoho neobhajovala
Co myslis na co je 3 mesacna skusobna lehota? Nie na to
aby zamestnavatel vyzmykal zamestnanca co najviac (hoci
vlastne na SVK je to bohuzial aj na to :( ), ale najma
na to aby ho spoznal, lebo z jedneho pohovoru sa neda
zistit vsetko.
Takmer kazdy clovek nie je az tak duovercivy k niekomu
koho akurat spoznal. A kedze internet je takmer anonymny
a kazdy si muoze povedat(napisat) co chce, je dost duolezite
odlisovat co je pravda a co nie je. No a zhodnotit
kvalitu prispievatela muozes len z jeho predchodzich
prispevkov. No ak nema ziadne predchodze prispevky,
tak to proste nemas ako zistit. Je to proste clovek
ktoreho si akurat stretol na ulici a ktoremu asi nebudes
verit ked ti povie ze mas kupovat v tom a tom obchode
pretoze je najlepsi!

yvana
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jún 25, 2007 8:37 am
BydliskoCOLON al

Re: JobinEU

Poslať od yvana » Pon Jún 25, 2007 8:43 am

jami1 píšeCOLONAhojte.
Myslím,že by mohli byť seriózni, našla som si ich aj na oficiálnej stránke UPSVaR, majú riadne povolenie na výkon činnosti.
prácu.
Pekný deň.
Ja sa chcem tiež zaregistrovať do tejto agency, ale dnes som tam volala na obidve čísla a nikto mi nezdvíhal, vlastne to ani nezvonilo, tak neviem čo teraz. Si mala tiež takýto problém alebo si sa hned zaregistrovala? Dik za odpoved

yvana
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Jún 25, 2007 8:37 am
BydliskoCOLON al

jobineu

Poslať od yvana » Pon Jún 25, 2007 9:07 am

Chcela som sa spýtať, či niekto pozná agenci jobineu. Už niekto cez ňu pracoval alebo pracuje? Lebo chcem vedieť ako dlho to asi bude travať kým sa mi ozvú. Myslím tým to, že akú mám šancu, že ma vyberú. Lebo predstava, že zaplatím niekomu peniaze za prihlásenie a nakoniec z toho nič nebude sa mi veľmi nepáči. Vopred dík všetkým za odpovede.

vanilka_n
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Máj 13, 2006 11:46 pm
BydliskoCOLON Komarno

Re: JobinEU

Poslať od vanilka_n » Pon Jún 25, 2007 2:02 pm

yvana píšeCOLON
jami1 píšeCOLONAhojte.
prácu.
Pekný deň.
Ja sa chcem tiež zaregistrovať do tejto agency, ale dnes som tam volala na obidve čísla a nikto mi nezdvíhal, vlastne to ani nezvonilo, tak neviem čo teraz. Si mala tiež takýto problém alebo si sa hned zaregistrovala? Dik za odpoved
Yvana, ja som mala podobny problem ako ty...
Volala som na ich uvedene mobilne cislo a nic...
Tak som pockala hodinku a zavolala znova na to cislo a na pevnu, no takisto bez uspechu. Tak som zavolala tesne pred 16-tou, kedze tam maju, ze dovtedy su otvoreni, a konecne mi to tam aj niekto zdvihol.
Ja som pred prihlasenim informovala, vsetko som sa jej popytala, aj ked uprimne, zdalo sa mi, ze ta pani v tom nema velmi jasno...No neviem, neviem...
Nezdaju sa mi velmi profesionalni.
Kdesi tu vo forach je inak tiez prispevok o JobinEU.
Tiez sa tam nejaky chalan pytal na tuto agenturu, a ostatni mu odpovedali dost velmi negativne ohladom tejto agentury (skus si to vyhladat, urcite to stoji za to) takze no neviem, neviem...nieco v tom urcite bude! Drzim ti palce.

jurij
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jún 25, 2007 9:57 pm

Neda mi nenapisat vlastnu skusenost

Poslať od jurij » Pon Jún 25, 2007 10:10 pm

Nedavno som tejto agenture vyplnil formular a zaplatil 500,-Sk ako registracny poplatok.Slubovali, ze ma do 5 dni budu kontaktovat ked si overia,ci som zaplatil poplatok, inak bude moja ziadost zmazana. Nestalo sa tak, nikto mi nevolal, nik ma neinformoval. Bol som tam osobne, povedali mi, ze musim cakat, ze odoslu ziadost a zamestnavatel si vyberie. Zas ma neinformavali, tak im volam a oni mi povedia, ze som nesplnil poziadavky zamestnavatela, ale ze postupujem do druheho kola. Este podotknem, ze sme sa zaregistrovali 5 a nikoho z nas nevybrali. Poziadavka bloa zakladne vzdelanie a nevyzadoval sa AJ. Vzdelanie mam a AJ ovladam na pokrocilej urovni, tak neviem aku poziadavku som nesplnil.

PS: Za tych 500,-Sk co odo mna skasli mi mohli aspon raz zavolat alebo poslat mail, ze ma nevybrali a ze ma presuvaju do dalsieho kola. Podla mna seriozna agentura takto nepostupuje. Nechavam na kazdom, nech si mienku urobi. Ja na tuto agenturu uz nazor mam.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Neda mi nenapisat vlastnu skusenost

Poslať od kazisvet » Štv Jún 28, 2007 4:34 pm

jurij píšeCOLONVzdelanie mam a AJ ovladam na pokrocilej urovni, tak neviem aku poziadavku som nesplnil.
preco sa potom zahadzujes s nejakou slovenskou agenturou. Skus to priamo v UK, ked vies AJ, tak mas sancu dostat job. Aj ked je pravda, ze oni budu chciet aby si prisiel na pohovor, takze najlepsie je vycestovat a skusit priamo tam. Zacan napr ako volunteer, na niecom podobnom ako je tu na stranke a hladat nieco lepsie :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

brain
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Feb 22, 2008 1:16 pm

Ich cinnost je pochybna

Poslať od brain » Pia Feb 22, 2008 2:46 pm

Ja som sa pred 7 mesiacmi zaregistroval, zaplatil 500 Sk a to bolo vsetko. Volal som im v decembri, proste stale to iste, ak ste neboli vybrati, tak sme vas neinformovali. Ostava len na vasej trpezlivosti, ale je to stale dookola. Pevne dufam, ze podobne maniere nebudu praktizovane v novej agenture PPK company v Nitre, ktora pracuje na podobnych principoch.

BUTTON_POST_REPLY