ALSES

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pracovnicka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Máj 21, 2005 8:29 pm

ALSES

Poslať od pracovnicka » Sob Jún 25, 2005 12:36 pm

Má niekto skúsenosti s touto agentúrou ???

Počula som,že sú seriózny ,ale chcem sa uistiť.

tinusowa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 25
RegistrovanýCOLON Uto Máj 03, 2005 8:06 pm
BydliskoCOLON UK

moja skusenost

Poslať od tinusowa » Uto Júl 19, 2005 10:18 pm

Cez Alses som ako cerstvo zmaturovana sestricka chcela ist do Kanady.Vypisala som vsetky formulare,dala dokopy odporucania,fotky,kopie dokladov a este neviem co vsetko a poslala som im to.Neozyvali sa,tak som im tam zavolala.Zdvihla to nejaka zena s vychodniarskym prizvukom a neprofesionalnym pristupom a vravela,ze potrebuje viac fotiek.Tak som poslala.Od tej doby som sa uz do agentury nemohla dovolat a ani na pisomnu vyzvu o vratenie dokumentov neodpovedali a nic mi naspat neposlali.Asi niesu moc seriozni.Ja som na nich zanevrela.

katusik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Júl 22, 2005 12:57 pm

Poslať od katusik » Pia Júl 22, 2005 1:04 pm

Ja som bola cez agentura v zahranici 2-krat.
Prvykrat ,kedze som nemala dobru znalost anglictiny bola som ako Au-Pair v Londyne.S rodinkou som bola velmi spokojna,kedze som mala dobre vreckove a taktiez aj dost volneho casu pre seba.

Po 2-krat a este aj stale som v Anglicku cez ALSES ako opatrovatelka v Anglicku.Podmienky su velmi dobre.

Takze co sa tyka mojej strany s touto agenturou som bola po vsetkych strankach velmi spokojna.Ci sa tyka uz kvalitou sluzieb,pristupu atd.

tot vse :)

Katusik

HUSI36
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Júl 25, 2006 2:34 pm

Re: ALSES

Poslať od HUSI36 » Str Júl 26, 2006 2:34 pm

Cauko, tak tato agentura je urcite 1 z najtrapnejsich. Aj odo mna ziadali milion fotiek, neviem ake dotazniky a bludy.A taktiez sa neozvali. Takze tiez som chcela naspat aspon fotky, tak mi poslala asi len 3.Mozno niekomu sprostredkovali robotu ako Au-pair, ale tych je asi ako safranu.Takze nic moc, su fakt akysi amateri.....

ALSES
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Aug 12, 2006 9:38 am
CONTACTCOLON

Poslať od ALSES » Sob Aug 19, 2006 1:16 pm

HUSI36 píšeCOLONCauko, tak tato agentura je urcite 1 z najtrapnejsich. Aj odo mna ziadali milion fotiek, neviem ake dotazniky a bludy.A taktiez sa neozvali. Takze tiez som chcela naspat aspon fotky, tak mi poslala asi len 3.Mozno niekomu sprostredkovali robotu ako Au-pair, ale tych je asi ako safranu.Takze nic moc, su fakt akysi amateri.....
Dobry den,
chceli by sme reagovat na tento prispevok. Nasa agentura sa venuje sprostredkovaniu Aupair pobytov viac ako 8 rokov. Od vtedy uz sprostredkovala miesta mnoho uchadzackam. Pocet sprostredkovanych uchadzacov si je mozne overit na GR NUP.
Od nasich uchadzacov neberieme ziadne registracne poplatky,pretoze chceme byt korektni a nebrat poplatky pred sprostredkovanim prace .Uchadzaci nam platia poplatok az po sprostredkovani prace . Kazdy rok mame ten isty problem ,ze sa nam nahlasi na letne pozicie ovela viac uchadzacov ,ako je volnych pozicii. Kazdeho uchadzaca upozornujeme na zaciatku ,ze sa mu pokusime najst poziciu ,ale nevieme mu to zarucit. Vie to na zaciatku pred odoslatim materialov.

petrika
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Str Nov 29, 2006 1:51 pm

Poslať od petrika » Str Nov 29, 2006 2:40 pm

pracovnicka píšeCOLONMá niekto skúsenosti s touto agentúrou ???

Počula som,že sú seriózny ,ale chcem sa uistiť.
Moja segra pomocou nich odisla robit do anglicka, a bola velmi spokojna doteraz robi pre tu istu firmu viac ako 3 roky a zaraba celkom good oproti ostatnym. Aj ja som chcela cez nich vycestovat ale mali podmienku urobit pohovor v anglictine (pohovor mal byt cez telefon do hlavnej agentury v holandsku)tak som to nechala tak. Ale nove pracovne ponuky mi telefonovali takmer kazde 2 tyzdne!

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Štv Jún 21, 2007 10:59 am

ALSES

Poslať od JayAre » Štv Jún 21, 2007 11:07 am

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s agenturou Alses. Díky za odpovědi

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 12:22 pm

JayAre píšeCOLONahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s agenturou Alses. Díky za odpovědi
Mame(nic moc) ale v inom topicu

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8

Poslať od JayAre » Štv Jún 21, 2007 12:35 pm

Wrana píšeCOLON
JayAre píšeCOLONahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s agenturou Alses. Díky za odpovědi
Mame(nic moc) ale v inom topicu
já vím, ale nějaké aktuální zkušenosti? "nic moc" znamená, že je ta agentura nic moc nebo ten topic?

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 12:46 pm

já vím, ale nějaké aktuální zkušenosti? "nic moc" znamená, že je ta agentura nic moc nebo ten topic?[/quote]

Ja osobne po dlhsom case mam blbe skusenosti s ALSESom samozrejme.Kedze pani S. odomna vraj casto nedochadzaju ziadne moje obsiahle maily:Cez tie maily ju uz rok ziadame o dovybavenie niektorych veci ktore mala davno zabezpecit.
Mimochodom ked si ceh,nechapem preco ides prave cez vychodoslovensku agenturu...myslim ze to nieje najlepsia volba

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8

Poslať od JayAre » Štv Jún 21, 2007 12:57 pm

Ja osobne po dlhsom case mam blbe skusenosti s ALSESom samozrejme.Kedze pani S. odomna vraj casto nedochadzaju ziadne moje obsiahle maily:Cez tie maily ju uz rok ziadame o dovybavenie niektorych veci ktore mala davno zabezpecit.
Mimochodom ked si ceh,nechapem preco ides prave cez vychodoslovensku agenturu...myslim ze to nieje najlepsia volba[/quote]

protože se snažím najít nějakou aspoň trochu slušnou agenturu, sama víš, že to není lehký:(..nebo nějakou takovou znáš?

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 2:01 pm

JayAre píšeCOLON
protože se snažím najít nějakou aspoň trochu slušnou agenturu, sama víš, že to není lehký:(..nebo nějakou takovou znáš?
v podstate som tiez este neobjavila kvalitnu agenturu...Ale davaj si veelke bacha na SK agentury.Najhorsie byvaju tie co maju malo zamestnancov(vo svojej agenture).Lepsie su tie co beru nizucke poplatky...Ale nemusi to byt pravidlom.
Inak aj ja som cekovala ceske agentury a myslim ze tam mas viac moznosi

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8

Poslať od JayAre » Štv Jún 21, 2007 3:08 pm

v podstate som tiez este neobjavila kvalitnu agenturu...Ale davaj si veelke bacha na SK agentury.Najhorsie byvaju tie co maju malo zamestnancov(vo svojej agenture).Lepsie su tie co beru nizucke poplatky...Ale nemusi to byt pravidlom.
Inak aj ja som cekovala ceske agentury a myslim ze tam mas viac moznosi[/quote]

kvantita vysoká, kvalita nizoučká:( nejlepší je asi student agency, ovšem bohužel nesplňuji jejich požadavky na znalosti angličtiny:(

bobik123
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Okt 10, 2007 7:16 pm

ALSES - NIKDY VIAC!!!

Poslať od bobik123 » Str Okt 10, 2007 7:30 pm

Tak nasa skusenost s touto agenturou nie je vobec prijemna a nikomu, ani nepriatelovi takuto skusenost neprajem.
Ak chcete vycestovat za pracou do Anglicka, tak rozhodne nie cez tuto agenturu - tri mesiace nam nebola schopna vybavit dohodnutu pracu na, ktoru sme podpisali zmluvu na Slovensku.
Spolupracuju s anglickou pracovnou agenturou, ktora nepreplaca nadcasy a je jedno co vam naslubuju na Slovensku budete pracovat za minimalnu mzdu a ubytovany budete v studentskych ubytoviach /neprajem nikomu/ alebo v starych domoch, so slimakmi a pavukmi, splesnenymi stenami a budete radi ked Vam potecie voda.

Toto je nasa skusenost s touto agenturou, tak tí, ktori uvazujete nad touto agenturou, tak mam pre vas odkaz - OBCHADZAJTE TUTO AGENTURU NA MILE

ivan123
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Feb 23, 2008 9:03 pm

Poslať od ivan123 » Sob Feb 23, 2008 10:02 pm

Ja som si tiez hladal pracu v UK aj cez tuto agenturu.. vsetky formality (dotaznik, pohovor, 2xfotka, ...) som mal vybavene do tyzdna a na dalsi tyzden som cestoval. Pisali ste, ze vam nevybavili pracu... tak pred letom sa to tazko zhana... ja som to vsetko stihol v septembri. Dalej, "...pozor na agentury, co maju malo zamestnancov", to mi pride trosku "z cesty". Preco? Poplatok za sprostredkovanie prace bol cca 7000sk.. V uk som sa stretol s ludmi, ktori svojej agency zaplatili 15-20tis. a robili tu istu pracu ako ja.. vlastne mali este nevyhodnejsie zmluvy ako ja. BTW. skusal som si pracu hladat aj cez Lotty. Najprv vyzeralo byt vsetko ok, ale ked sa blizil termin odchodu do UK, tak bolo podozrive ticho. Tyzden pred odchodom mi ale prisla smska, ze vsetko sa rusi a ze pre mna nemaju pracu.
Jediny minus co by som tejto agenture (alses) vycital je spolupraca s 24/7. Ja som byval v dome relativne cistom, mal som vlastnu izbu, vybavenie na urovni. Po pol roku, po zmene manazmentu, sa to ale vsetko zacalo kur*it. To uz ale bola chyba anglickej agentury 24/7, nie ALSES. Moj kontakt s touto agenturou skoncil, hned ako som obdrzal zmluvu o sprostredkovani prace, nie preto, ze by sa mi oni vyhybali, ale nemal som osobne ziaden problem v UK, ktory by sa tykal agentury Alses.
btw. pozor na 24/7 mne po 13. odpracovanych mesiacoch dlhuju vyse 600libier... na maily nereaguju... god save the queen

BUTTON_POST_REPLY