EISI.sk

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jacu
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Okt 28, 2006 10:22 am

nieco o agenture EISI z Martina

Poslať od jacu » Sob Nov 25, 2006 10:16 pm

Chcem upozornit na agenturu EISI z Martina. Vo svojej personalnej sekcii maju rozne ponuky pre pracu do zahranicia (anglicko, severne irsko atd.) My sme sa rozhodli pre pracu v pekarni v severnom irsku, samozrejme sme agenturu navstivili, pan Skornik (alias pan dobre?/ti ktori s nim mali moznost komunikovat budu vediet preco...)nam podaval strohe informacie...vyskusal nas z anglictiny, poplatok za sprostredkovanie 5500,- bolo nutne vyplatit bud v hotovasti alebo na ucet co najskor. Po podpise zmluvy sme poplatok zaplatili a cakali sme...a cakame doteraz...ale uz nie na pracu, ale na vratenie nasich penazi po pisomnom odstupeni od zmluvy...ktoru si pan Skornik ako doporucenu zasielku ani neprevzal a doteraz sa k veci nevyjadril a nekontaktuje nas. Preto vam radime ... zvazujte ponuky vobec vsetkych agentur na slovensku...(tie ktore tvrdia ze budete mat vsetko zabezpecene a k praci nepotrebujete ziaden jazyk z vas chce len vyzmykat vase peniaze, a to ze su registrovani na urade prace nezarucuje ich serioznost pre sporstredkovanie prace ani vratenie penazi). Na zaver chcem poprosit, ak by mal niekto podobnu skusenost s touto agenturou dajte o sebe vediet...mozno nas je viac...

babita
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Apr 03, 2006 6:40 pm

Poslať od babita » Ned Nov 26, 2006 4:28 pm

Hi, na to aby som reagovala nemusim spominat len agenturu z Martina. Aj agentura LOTTY z Bratislavy pracuje na podobnom principe,aj napriek tomu ze som si ich preverila a mali celkom slusny profil dopadla som podobne.Tak isto som zacala konat na vlastnu past, samozrejme ze som sa dostala ovela dalej, najlepsie je komunikovat s anglickymi agenturami, aspon ja mam velmi dobru skusenost, ci uz sa jednalo o uznanie kvalifikacie, alebo mnoho inych veci a netreba sa spoliehat na slovenske agentury. V tejto krajine pomaly nefunguje uz nic, a preto sa necudujem ze mladi, sikovni a v mnohych pripadoch aj vzdelani ludia radsej idu niekam kde to ma aspon zmysel a su patricne ohodnoteni.

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

EISI.sk

Poslať od Wrana » Štv Jún 21, 2007 9:27 pm

Mate niekto skusenosti s touto agenturou?Rada by som sa o nej dozvedela nieco viac

zapomienka ;)
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Máj 02, 2006 12:47 pm

Poslať od zapomienka ;) » Uto Sep 25, 2007 10:11 am

Tak ja s tou agenturou skusenosti mam.. a vobec nie dobre.Mohla by som napisat roman ale tak skusim len zopar viet :) Nasli nam robotu pomerne dost rychlo, jednalo sa o zber hub v severnom irsku.Zaplatili sme za sprostredkovanie 5000sk a letenku nam kupili oni s tym,ze nam ju postupne budu strhnavat z vyplaty.Na letisko nas prisili cakat ako nam slubili ale to bolo asi jedine co dodrzali.Odvliekli nas do nasho "domu" kde bola len stvorplatnicka pre 12ludi.. a hned si od nas vypytali za ubytovanie 70libier (dva tyzdne dopredu). Museli sme si kupit taktiez hrnce, periny, taniere, pribory.. no proste vsetko.. v dome nebolo uplne nic.. plus zaplatit elektrinu a potom sme zacali robit.. blizil sa piatok a zarobili sme si okolo 150libier z ktorych nam hned stiahli 50libier za letenku (este 3tyzdne nam stahovali po 50 takze letenka nas vysla na 200libier.. nevedeli kedy maju prestat), 30libier za olej (bez neho by kurenie neslo a na druhy tyzden znova 30libier za olej, ktory sa nam minul za 3tyzdne lebo to bolo vraj pokazene a nechceli nam to opravit) a aj s kurenim bola v dome zima ako svina.. Pracovali sme na ukol ale samozrejme za inu ciastku ako nam slubovali (jasne,ze mensiu) robili sme aj 21hodin denne... a za 6mesiacov sme nemali ani den volna!!!!! to myslim vazne.. poniektori vydrzali, ini nie.. chcem len povedat,ze ked sme volali s agenturou EISI, tak nam do telefonu povedali,ze nam neveria.. a posielali tam stale novych a novych ludi.. ktori ked tam prisli, tak im ten irsky zamestnavatel povedal,ze on si ziadnych ludi neprial, a ze nechape co tu robia.. a tak sli znova naspat alebo im nasli nejaku robotu v zemiakarni kde robili raz do tyzdna.. neskor sme nasli dalsich ludi, ktori tam boli cez nich,byvali inde a vraj im slubili robotu v pekarni alebo zemiakarni ale dali ich robit dva dni v tyzdni aby mali na zaplatenie ubytka a potom zasa nic..a takto tam robili so vsetkymi ludmi, takze aj tak sme sa mali proti nim o hodne lepsie.. hocikedy si z vyplaty strhli co im prislo na um a nemohli sme robit nic.. A je toho este dost.. ale myslim,ze moj nazor staci.. Takze ak chces zazit dobrodruzstvo urcite si vyber agenturu EISI...

crky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Okt 27, 2007 9:36 am
CONTACTCOLON

mam ponuku aj s priatelko

Poslať od crky » Pon Okt 29, 2007 5:10 pm

ide o mesto Worchester a v praca je v sklade, nejaka firma DHL.
Nemáte nejaké nové info alebo informácie o tejto Agentúre, že ako naklada s ludmi.

LUMA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 10:45 pm

Re: mam ponuku aj s priatelko

Poslať od LUMA » Pon Feb 18, 2008 2:24 pm

crky píšeCOLONide o mesto Worchester a v praca je v sklade, nejaka firma DHL.
Nemáte nejaké nové info alebo informácie o tejto Agentúre, že ako naklada s ludmi.

Tato agentura sa zasadne neodporuca Je to ciste klamstvo a podraz.

LUMA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 10:45 pm

Re: EISI.sk

Poslať od LUMA » Pon Feb 18, 2008 2:26 pm

Wrana píšeCOLONMate niekto skusenosti s touto agenturou?Rada by som sa o nej dozvedela nieco viac
Ano, skusenosti su a jedna rada je: ruky prec od tejto agentury.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

For jacu...

Poslať od mikru » Pon Feb 18, 2008 4:47 pm

ja nechapu tvoje jednani... noviny jsou plne podvodniku, co vybiraji poplatky dopredu a slibuji hory doly. Nakonec nic. A vy jim zaplatite penize. Kupujete zajice v pytli!!!

Lidicky, proberte se a radeji si do UK prilette sami- praci sezenete a usetrite penize a nervy s dalsim idiotem.

Ohledne te agentury, nechapu, proc vas zkousel z anglictiny, kdyz slo o praci bez jazyka... Asi pro duveryhodnost. Dale jste si meli vyzadat nejake dukazy o praci, telefonni cislo na anglickeho zamestnavatele, zavolat mu a poptat se na agenturu, jestli doopravdy s ni spolupracuje.

Ted udelejte jedine. Zajdete na Policii CR, teda SR, a podejte trestni oznameni a to ne na agenturu, ale na jednatele, vyse jmenovaneho pana. Jedna se o zproneveru vasich penez, to je prvni trestni cin, dale tam je podvod, to je druhy trestni cin, a potom muzete zadat o nahradu za usly zisk, protoze jste urcite rozvazali v CR/SR pracovni kontrakt se zamestnavatel a timto jeho jednanim jste prisli o penize. Dejte mu to poradne sezrat!!! A az vyleze z vezeni, tak mu zlomte ruce. Mirek

Bladeos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Mar 11, 2008 10:05 pm

Poslať od Bladeos » Uto Mar 11, 2008 10:12 pm

Parada, nedavno som tam bol na pohovore ohladom prace do anglicka a mam zaplatit 12000 SK za sprostretkovanie, ale ako sa tak divam asi z toho noc nebude....

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for bladeos...

Poslať od mikru » Str Mar 12, 2008 4:40 am

Presne tak, neplat jim nic, nepodporuj dalsi podvodniky. Zarid si to sam nebo tady nekoho oslov, my ti radi pomuzeme a zadarmo...
Teda ja zadarmo ne, budes potom muset zaplatit nejake to pivko... :-]. Mirek

Bladeos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Mar 11, 2008 10:05 pm

Poslať od Bladeos » Štv Mar 13, 2008 12:41 pm

co mozes pre mna urobit? :)

BUTTON_POST_REPLY