Agentúra Eunica

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
swiete
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Júl 05, 2007 7:00 pm
BydliskoCOLON Kosice, momentalne Bristol

Agentúra Eunica

Poslať od swiete » Ned Júl 08, 2007 9:44 pm

Ahojte mate uz niekto skusenosti s touto agenturou???Ako jedina ponuka pracu aj tym co uz su v Anglicku...Diky..Monika

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: EUNICA???

Poslať od qth » Pon Júl 09, 2007 10:18 am

Ked uz si tu tak sa muozes zaregistrovat v anglickych
agenturach co by malo byt lepsie ako pouzit SVK agenturu.

swiete
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Júl 05, 2007 7:00 pm
BydliskoCOLON Kosice, momentalne Bristol

praca

Poslať od swiete » Str Júl 11, 2007 12:38 pm

Hm problem je v tom, ze sme obehali celkom dost agentur tu v bristole a vsade nam povedali, ze ak nemam 6 mesiacov skusenosti v Anglicku, tak ma nemozu ani zaregistrovat...
Hm asi nejake nove pravidla:-{{

Xtina
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Štv Jún 14, 2007 9:24 pm

Poslať od Xtina » Str Júl 11, 2007 1:21 pm

Hej, aj odo mňa chcú 2 referencie z UK aj keby by som mala robiť nejakú housekeeper a tak podobne, no majú si z čoho vyberať...

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Júl 11, 2007 1:51 pm

Xtina píšeCOLONHej, aj odo mňa chcú 2 referencie z UK aj keby by som mala robiť nejakú housekeeper a tak podobne, no majú si z čoho vyberať...
Bohuzial to mas tak ked mas prilis velky dopyt po praci,
proste si agentury zacnu vyberat co oni chcu a co im je
lepsie, lahsie a bezpecnejsie.
Ale Slovenske a Ceske agentury vam takmer urcite viac
nepomuozu, oni aj tak vascinou funguju iba na poskytnutie
nehorazne draheho ubytovania.

crky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Okt 27, 2007 9:36 am
CONTACTCOLON

konkrétne skúsenosti s touto agentúrou nikto nemá?

Poslať od crky » Pon Okt 29, 2007 6:38 pm

konkrétne skúsenosti s touto agentúrou nikto nemá?
hmm..

guess.whoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Jún 30, 2010 3:29 pm

Re: Agentúra Eunica

Poslať od guess.whoo » Uto Júl 13, 2010 4:00 pm

ja mam. resp. my. sme par a poskytli nam pracu vo warringtone avsak nam poskytli len takych 30% pravdivych informacii. ohladom ubytovania, dovozu do prace, pracovnom zaradeni, vykonavani prace atd nam informacie neposkytli len vsetko hrr aby to bolo vybavene a pritom maju najvyssi sprostredkovatelsky poplatok zo vsetkych agentur poskytujucich rovnaku pracu. Ked im potom clovek napise email kde pozaduje vysvetlenie len odpisu, ze ste podpisali zmluvu a ich nic dalej nezaujima. proste nulova pomoc. ak by si chcel vediet vsetky detaily tak ti ich napisem do mailu ako aj kazdemu dalsiemu kto bude chciet vediet cosi o nich.

Ale kazdopadne odporucam vyhnut sa im.

satko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Júl 20, 2010 10:34 am

Poslať od satko » Uto Júl 20, 2010 10:49 am

Podla mna je hlavne dolezite aby kazda agentura zabezpecila pracu a ubytovanie.Pokial je toto splnene tak neni na co nadavat a treba si uvedomit ze zivot v UK nie je idealny.Ja som tu 3 rok a tiez som isiel cez tuto agenturu a stale robim a zarabam si.Videl som tolko uboziakov co len hladaju vyhovorky na vsetko a pritom si treba uvedomit ze kazdy sa musi snazit a nemrncat na hocico co neni podla jeho predstav a obvinovat druhych pritom je chyba iba v kazdom jednom kdo neni prisposobivy. Takze nech sa uz rozhodujete hocikdo ze vycestujete do UK cez agenturu je to lepsie ako na vlastnu pest pretoze agentura Vam aspon zabezpeci nejaku pracu a ubytovanie na zaciatok. Uvedmote si to !!!

guess.whoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od guess.whoo » Uto Júl 20, 2010 11:28 am

vazne? a podla teba je normalne ked si agentura vypyta 310e za sprostredkovanie, neni schopna dat nacas vediet o vycestovani a nasledne splni tak 10% slubovanych podmienok? podla mna nie
a najlepsie je sa dohodnut s nejakym znamym tak, ze prides za nim a nasledne si najdes pracu. vyjde to lacnejsie ako poplatky agenturam a s hladanim nebude taky problem ak ovsem nie si uplny blb co ide von bez znalosti jazyka

eunicasro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Júl 20, 2010 10:18 am

Poslať od eunicasro » Str Júl 21, 2010 10:27 am

Pokial mas pracu kde pracujes a mas ubytovanie tak je to podla mna stale v pohode ako keby si prisiel cez agenturu a nikdo by ta nikde necakal a bol by si podvedeny. a jasne ak ma niekdo znameho a je sikovny tak nepotrebuje agenturu vsak.

guess.whoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od guess.whoo » Str Júl 21, 2010 12:20 pm

aha takze ked agentura slubi cloveku co nemoze dlho stat ze bude mat sedave zamestnanie a ked pride na miesto a ma stat pri stole 12 hodin tak je to ok?
alebo keby sme sa dohodli na predaji telefonu za 500e a ja by som poskytol telefon za 10e s vyhovorkou, ze hlavne ze mate telefon ako by sa vam to pacilo?ha?!

ride
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Aug 26, 2010 1:35 pm

Poslať od ride » Štv Aug 26, 2010 1:51 pm

Citam si tu tie trapne uplakane reci , ale v konecnom dosledku citam ze pracu mate a zarabate. Ja som robil na linke za pasom 6 mesiacov a musel som stat 8 / 10 hodin denne a nestazoval som sa nikomu aj ked ma bolel chrbat a vsetko.Pokial je niekdo rozpistany tak naco ide zarabat do zahranicia??
Co si myslite ze co Vas tam caka , kazdy mudi makat a nevyberie si. Kolko ludi chce pracovat a nema tu sancu alebo su podvedeny ze VOBEC pracu nemaju.A vy tu pisete ze mate pracu ale musite stat 12 hodin - a co ??
Kurnik ked je praca treba robit asi nie ?
Je mi zle z tychto vasich dedinskych reci. Kdo na tieto reci DAVA tak nech ostane doma pri maminke.
Sa uz uvedomte ze vobec sa nemate zle oproti dalsim ludom co ostali napospas niekde na stanici a nikdo pre nich ani neprisiel, co vas pripad ako tu citam NIE JE. Tak uz prestante trepat a pisat lacne reci lebo takyto ludia len robia zle mena inym spolocnostiam a ludia su hlupy a davaju na tie reci a pritom to NIE JE PRAVDA.
Spamatejte sa VY ludia co to citate sa riadte vlastnym rozumom a nie recami tychto DETI.
majte sa a nech sa dari

guess.whoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od guess.whoo » Štv Aug 26, 2010 3:00 pm

Ty !mbecil..ked si raz zaplatis za jednu sluzbu nenormalne peniaze a potom dostanes nieco ine ako sa citis? spokojne ze aspon nieco mas?! nemyslim si...keby ste podavali pravdive informacie tak by ludia zvazili svoj prichod alebo by sa potom nestazovali nie?!!

kingm
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Okt 03, 2012 3:18 pm

Poslať od kingm » Str Okt 03, 2012 3:44 pm

Ja mám negatívne skúsenosti s touto agentúrou. Po príchode do uk som strávil tyzden na dome kým som zacal pracovat. Práca nebola v slubovanej lokalite a ani mzda sa vzdialené nepodobala 7.20 na hodinu naopak bolo to za minimálnu a cez staffline čo mi doslovne klamali pretože som sa na staffline výslovne pri pohovore pytal.
Samozrejme že som poskytol feedback na ich stránke ale negatívnu reakciu na ich strankach (určite neúmyselne) neuviedli. Telefonicky kontakt z nimi bol nemožný nakoľko mali výhovorky typu riešime to ozveme sa vedúci tu momentálne nie je atď. Eunica nie je seriózna agentúra.

Ferozkhan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pia Jún 03, 2011 12:07 pm

Poslať od Ferozkhan » Str Okt 10, 2012 12:27 pm

I've never heard about Eunice Agency but even landed over here to find Some good sources of agencies . If anybody explain me about Eunice, would be highly appreciated.

InnCityLtd
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Feb 08, 2013 7:44 pm

Poslať od InnCityLtd » Pia Feb 08, 2013 7:47 pm

Ja mam len emailovu skusenost s touto agenturou, no stacilo mi. Kedze uz nejaky ten cas byvam v UK, viem velmi dobre ako to tu chodi. Velmi klamu a zavadzaju, preto si na nich treba davat pozor.

BUTTON_POST_REPLY