Proc si nenastudujete legislativu kolem agentur?

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Štv Jún 21, 2007 10:59 am

Proc si nenastudujete legislativu kolem agentur?

Poslať od JayAre » Pon Júl 09, 2007 10:36 am

dámy a pánové,

jak tady tak pročítám vaše zprávy, tak se musím smát:) všichni, co tady tak diskutují o různých agenturách a využívají jejich služeb, jsou (napíšu to kulantne) ne moc chytří. položím vám otázku - kolik z vás četlo legislativu o zprostředkování práce a agenturách? sám si odpovím - ani jeden! protože kdyby jste ji četli, tak tady nemůžete řešit, to co tady řešíte a vůbec by jste nad nabídkami některých (skoro všech) agentur neuvažovali.

Přeji všem mnoho zdaru při hledání práce v EU

S pozdravem
Filip

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: agentury

Poslať od qth » Uto Júl 10, 2007 11:31 am

Preco sa potom pytas na pracu cez agentury v tomto topicu
viewtopic.php?p=21850&highlight=#21850
???

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Poslať od listonoz » Uto Júl 10, 2007 9:07 pm

qth píšeCOLONPreco sa potom pytas na pracu cez agentury v tomto topicu
???
dobry postreh..

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8

Poslať od JayAre » Uto Júl 10, 2007 9:32 pm

listonoz píšeCOLON
???
dobry postreh..
protože v té době jsem ještě neznal slovenskou legislativu...ale to myslím nemění nic na tom, co jsem vám chtěl sdělit...takže pokud chcete dál platit podvodníkům, můžete dál..asi si taky jednu takovou agenturu založím (stačí k tomu pouze internetové stránky, bankovní účet a spoustu nechytrých lidí):)

tosomja1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pon Jún 18, 2007 2:44 pm

Poslať od tosomja1 » Str Júl 11, 2007 7:58 am

JayAre píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
???
dobry postreh..
protože v té době jsem ještě neznal slovenskou legislativu...ale to myslím nemění nic na tom, co jsem vám chtěl sdělit...takže pokud chcete dál platit podvodníkům, můžete dál..asi si taky jednu takovou agenturu založím (stačí k tomu pouze internetové stránky, bankovní účet a spoustu nechytrých lidí):)
Namachruuuuuuuuuuuj :-))

cholka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Júl 10, 2007 12:50 pm

Poslať od cholka » Uto Júl 17, 2007 6:04 pm

Jay Are zase nebud az taky premudrely. Tak zrejme teba v zivote este nikto neosral.Tie zmluvy, ktore davaju agentury ludom podpisovat, si este asi ani nevidel. Lebo keby ano vedel by si, ze to maju spisane spolu s pravnikmi, aby boli co najviac chraneni.A vedia, ze ked nieco porusia, jedina moznost je dat ich k sudu, naco nikto z nas nema. Ozaj nas okaslala slov. agentura, ale boli s nami aj cesi cez ceske agentury a dopadli ako mi, takze si zisti aj cesku legislativu.
Cholka

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8

Poslať od JayAre » Str Júl 18, 2007 1:23 pm

cholka píšeCOLONJay Are zase nebud az taky premudrely. Tak zrejme teba v zivote este nikto neosral.Tie zmluvy, ktore davaju agentury ludom podpisovat, si este asi ani nevidel. Lebo keby ano vedel by si, ze to maju spisane spolu s pravnikmi, aby boli co najviac chraneni.A vedia, ze ked nieco porusia, jedina moznost je dat ich k sudu, naco nikto z nas nema. Ozaj nas okaslala slov. agentura, ale boli s nami aj cesi cez ceske agentury a dopadli ako mi, takze si zisti aj cesku legislativu.
dokud budou lidi jako ty, tak podvodných agentur bude stále víc a víc...jen vyhazuj své peníze...když na to máš...lidská blbost nemá hranice...ty jsi tu legislativu evidentne necetl/a dodnes..ale komu není rady, tomu není pomoci.

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Str Júl 18, 2007 2:06 pm

A co teda ta legislativa hovori??

JayAre
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8