Agentura Tom Job z Partizanskeho

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
UKende
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Máj 02, 2007 8:49 pm

agentúra TOMJOB

Poslať od UKende » Pia Jún 22, 2007 6:10 pm

zdravim, mám takú kontrolnú otázku. Môžete prosím napísť ak máte niekto zlé skúsenosti s agentúrou TOMJOB!

cholka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Júl 10, 2007 12:50 pm

Agentura Tom Job z Partizanskeho

Poslať od cholka » Uto Júl 10, 2007 1:43 pm

Ahojte vsetci

Sme partia ludi, ktori sa vratili oklamani z Anglicka agenturami Tom Job a Job World.Nedodrzali ziadne podmienky, ktore nam slubili. Po prichode na farmu, sme miesto jahod, zbierali len maliny. Vobec sme neboli plateni na hodinu, ako sme agenture podpisali, ale na ukol.Uroda nebola ziadna koli anglickemu pocasiu, takze kedze nas zarobok zavisel od slnka, nic sme nezarobili. Dostali sme sa na farmu, odkial ini slovaci, cez ine agentury utekali prec.Boli tam aj cesi a poliaci cez svoje agentury a dopadli rovnako.Agentura sa o nas nezaujimala a odmietli riesit akekolvek problemy, ktore tam boli. Viete si predstavit zbierat ovocie na ukol pri anglickom pocasi?No je to na zaplakanie.Aj nas anglicky zamestnavatel nam povedal, ze nikde v Anglicku sa akekolvek zbery neplatia na hodinu, len na ukol, povedal ze to by vyslo zamestnavatela prilis vela.
Radime vam len jedno. Nikdy sa nenechat nahovorit na zber ovocia cez akukolvek agenturu, a aj na inu robotu, pretoze v Londyne sme stretli slovakov, ktori boli oklamani agenturou Benex. Mali pracovat v skladoch ovocia a zeleniny, namiesto toho ich dali do pekarne, a z troch tyzdnov, pracovali len 3 dni. V Londyne spali na stanici a nemali sa ako dostat domov, agentura nebrala telefony, museli ist po pomoc na ambasadu. Ak sa uz rozhodnete svoje tazko zarobene
peniaze dat do nejakej agentury, zaklad je zobrat si peniaze aj na cestu domov, pretoze agentura vam ju urcite nezaplati.Agentury vedia velmi dobre, ze bude tazke sa s nimi natahovat, no my sme predsa len isli za pravnikom a pokusime sa ziskat peniaze spat.
Pozor na klauzuli v zmluvach typu: Agentura nezodpoveda za zmeny sposobene zamestnavatelom.
Drzte sa a nedajte sa oklamat.
Cholka

kowka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Júl 30, 2007 4:52 pm

agentura benex

Poslať od kowka » Pon Júl 30, 2007 5:13 pm

Caf. Ja som ďalšia obeť tentokrat agentury BENEX, ktorá nám slubovala prácu balenia ovocia a zeleniny v skladoch v Birminghame. No naše ilúzie sa rozplynuli ako sme sa po dvojhodinovom čakaní na stanici dostali do domu, kde bývali ďalší Slováci, ktorí tam boli už mesiac a z toho pracovali 3 dni po 4 hodiny. Všetko, čo nám povedala agentura BENEX boli haluze hoci Slovák, čo nám tam mal vybaviť robotu nám stále sluboval a nakoniec nás chcel odviezť do Glasgowa no chvalabohu sa nám podarilo zdrhnúť. A o spomínanom príbehu s ambasádou som sa tiež dopočula v Anglicku. Takže si dávajte bacha pretože táto agentúra je podvod a tá banda pokrytcov na čele s pánom Tkáčom v Birminghame. A ozaj ak sa tu nájde človek s podobným príbehom tak sa mi ozvi..držím veľa šťastia pri hľadaní práce

d.lucka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Mar 30, 2008 1:51 pm

skusenosti s tom job

Poslať od d.lucka » Pon Mar 31, 2008 10:32 am

pred mesiacom som zhanala pracu do anglicka ale chcela som ist len na 3mesiace a skoro vsetky agentury mali podmienku 6mesiacov alebo viac tak som sa rozhodla pre tomjob ktory ma pracu aj na 3mesiace.slubili mi pracu v skladoch,super ubytovanie (v izbe bola postel a jeden vesiak,a to ze sme dostali to najlepsie a za 200libier + 70energie na 3mesiace) ale ked som prisla do anglicka zacali sme sa registrovat po agenturach.prvy tyzden sa nic nedialo tak som sa rozhodla registrovat aj v inych agenturach sama,lebo uz som bola v anglicku a viem ako to tu chodi.nasla som si pracu v plasovej vyrobe - dost zla praca - tak som hladala dalej.potom mi clovek cez tomjob vybavil pracu na 4hodiny denne upratovanie v tescu ale to len na tyzden.uvedomila som si ze takto nikdy nezarobim ani na naklady.inak prisli sme sem 4ludia a jeden mal tiez pracu len na 1den do tyzdna tak zarabal na letenku domov a 2mali sice pracu ale tiez to nebola stala praca.Tak som sa rozhodla ostahovat ku kamaratom do ineho mesta,kde som byvala predtym.ked som pisala do agentury preco slubuju pracu ked nieje a ci nam vratia aspon cast poplatku co sme platili samozrejme ani neodpisali.a vela krat sa stalo ze chalani isli do prace a poslali ich domov.a to je nic oproti tym ktori boli cez tomjob v liverpoole a po mesiaci co robili dokopy 5dni ich prestahovali k nam.takze ak do anglicka tak urcite nie cez tom job.

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

slovenske agentury

Poslať od zaza » Pon Mar 31, 2008 11:51 am

Ja mam skusenost len s agenturou Domino a tiez zlu. Slovenske agentury sa mi nezdaju uz len preto, ze maju vela ponuk a ked sa u nich zaregistrujes, tak zrazu nemaju ziadnu.

BUTTON_POST_REPLY