Agentúra TAPAS Žilina

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
oklamany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Júl 28, 2007 2:41 pm

Agentúra TAPAS Žilina

Poslať od oklamany » Sob Júl 28, 2007 3:06 pm

Chcel by som pridat jednu moju nemilu skusenost so zilinskou agenturou Tapas Slovakia a hlavne jej majitelkou pani Mariou Novakovou. Zahadne mala tie najlakavejsie pracovne ponuky v zahranici z celej Ziliny. Super plat, zadarmo ubytovanie a strava, praca v paroch i skupinkach. Bohuzial vsak jej jedinym cielom bolo od nas vylakat nevratny registracny poplatok 1000Sk. Od aprila nam slubovala ze je vsetko iste, vraj aby sme sa pripravovali na odchod, vypytala od nas peniaze za sprostredkovanie prace a zalohu za letenku. Vraj aby sme cakali joboffair, ze coskoro pride. Ubeholo 1,5 mesiaca a tyzden pred odchodom sme este stale nic nemali. Sustavne sme vyvolavali, ona slubovala, aby sme sa nebali, ze sa ozve, samozrejme sa neozvala. Neustale som vyvolaval len ja, mala same vyhovorky,ze nestiha, ze je chora, ze je odcestovana,ze sa neskor ozve. Samozrejme sme nikam nakoniec nevycestovali a dalsi mesiac nam slubovala vratenie vsetkych zaloh. Samozrejme som zase len vyvolaval ja, pricom sa ona zase vyhovarala a nezabudla mi vynadat do drzych. Ja som ju iba slusne ziadal o peniaze a upozornoval som ju na to, ze sa stale iba vyhovara,ze nas iba taha za nos. Chvalabohu tie peniaze sme si nakoniec vymohli aj ked nam ich davala na niekolkokrat (samozrejme s vyhovkami). Takze sme kazdy prerobili 1000Sk za registraciu, pretelefonoval som mnozstvo penazi a previezol mnozstvo benzinu. Este sme sa od inych jej teraz uz byvalych klientov dozvedeli,ze sme dopadli este celkom dobre. Malokto cez tuto pani vycestoval a ty co vycestovali, tak si museli robotu zohnat sami. Nebol totiz splneny ani jeden zo siedmych bodov zmluvy. Tato pani je nezodpovedna klamarka!
Naposledy upravil 1 dňa oklamany, celkovo upravené 0

oklamany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od oklamany » Sob Júl 28, 2007 5:00 pm

Ten registracny poplatok 1000Sk si nechala, ale ostatne penaaze ako zaloha na letenku a zaloha za sprostredkovanie sluzby nam boli po vela-vela vyhovorkach vratene.

mmarek26
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Aug 08, 2006 11:01 am

Poslať od mmarek26 » Ned Júl 29, 2007 12:07 pm

sak na nu poslem SOI, alebo daco podobne. Pohrozim jej kontrolou v Zivnostenskeho odboru a myslim, ze by sa inak obracala.

Kami77
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Júl 30, 2007 1:01 pm

pol roka a peniaze stale nic!!!

Poslať od Kami77 » Pon Júl 30, 2007 1:13 pm

To si dopadol este celkom dobre ze ti vratili nejake peniaze p. Novakova nieje klamarka ale podvodnicka mne uz pol roka dlzi tych 4000Sk co bola akoze zaloha na letenky atd...
Nam uz ani nedviha telefon.
Na inspektorate prace nam doporucili podat na nu a TAPAS trestne oznamenie.
Tak vam doporucujem nedajte sa nachytat a nikdy jej neplate ziadne penieze vopred.

oklamany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od oklamany » Uto Júl 31, 2007 12:53 am

Tak jej daj nejako vediet, ze jej davas par dni na to aby ti vratila peniaze. Povedz jej, ze sa s nou budes potom inak vypravat, ze bud podas tresne oznamenie alebo to budes riesit inak :-)Ja keby som vedel,ze ma naisto obrala, tak by som jej tam normalne na drzovku nabehol a urobil s nou poriadok.
Ja som jej pri poslednom telefonate tiez povedal, ze toto ma posledny termin.
Este mam stochuti si vymahat od nej tych nevratnych registracnych 1000Sk, pretoze mam pocit, ze pre nas nepohla ani prstom.

TAPAS.Žilina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Aug 09, 2007 12:59 pm

Rakcia

Poslať od TAPAS.Žilina » Štv Aug 09, 2007 1:18 pm

Ak Vám boli vrátené peniaze, nerozumiem, aký problem riešite s mojou agentúrou. 1 000,- Sk neúčtujeme za registráciu (tá je u nás bezplatná), v tomto poplatku je zahrnuté elektronické spracovanie dát. Píšete, že som pre Vás ani nepohla prstom. Myslíte si, že spracovanie Vašich údajov v angličtine, náklady spojené s mailovaním a telefonovaním do zahraničia mám zadarmo?
Pán Štefánik, buďte taký láskavý, nechajte našu pracovať a nešírte o nás nezmysly, ktoré sa nezakladajú na pravde.
Zároveň vyzývam klienta, ktorému neboli vrátené peniaze vraj ako záloha na letenku, nech ma kontaktuje čo najskôr, aby som mohla riešiť jeho problém, o ktorom nemám absolútne žiadne informácie. Zrejme ide o klienta, ktorý neskoro zrušil už vykonané administratívne kroky a nedoriešil si vzťah s našou agentúrou. Na vysvetlenie dodávam, že ak ste v databáze už dlhší čas, je nutné zrušiť objednávku po dohode s agentúrou a nie, kedy VY uznáte za vhodné.

oklamany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od oklamany » Štv Aug 09, 2007 11:56 pm

No vidim p. Novakova, ze najlepsia obrana je utok. Zase len tarate nezmysly a klamstva.
1.Tvrdite, ze u Vas je registracia zadarmo. Hlavna vec, ze zakazdym ked sme u Vas boli, ste nam nezabudli zopakovat Vase podmienky, ze 1000Sk za registraciu je nevratny poplatok (o elektronickom spracovani dat nepadlo ani slovicko). Toto ste nam stale dokookala opakovali, uz ste nam aj poriadne s tym isli na nervy. Asi ste vedeli dobre preco nam to dookola vypravate, lebo Vam bolo jasne, ze nam nic nevybavite a bali ste sa ze by sme ich od Vas pytali. Vsak si ich aj nechajte, nech Vam dobre posluzia, mne ide o to, aby ludia o Vas vedeli, pripadne sa aj dalsi pridali a popisali zazitky s Vami.
2. Dalsie klamstvo, ktore tvrdite, sa týka toho zakaznika, co mu dlhujete 4.000Sk. Tvrdite, ze neviete o koho ide. No pochybujem. Ked uz mu ani telefony nechcete dvihat, tak to je vrchol drzosti a smrdi to zase len podvodom. On uz chudak bol nuteny ist kvoli Vam na Inspektorat prace, radili mu aby podal na Vas trestne oznamenie. Dufam, ze to aj spravil. Odrazu ked Vam hori za patami, tak ho vyzyvate, aby si ich vyzdvihol a nakoniec je este aj on na chybe. No poviem Vam, je to poriadne trapne a smiesne z vasej strany.
3. Dalej uvediem odkaz na jedneho Vasho nespokojneho zakaznika je to stvrty prispevok zospodu. Tak som ju skontaktoval a ona mi odpisala toto: Ak idete cez tapas tak to je pruser, pracu nam nasli ale bolo to upne nieco ine ako na zmluve...nesplnili nam podmienky zmluvy ani v jednom bode...robili sme 7 dni v tyzdni 12hod denne bez zaplatenia nadcasov jedno jedlo denne a ked sme chceli skoncit tak nam ani nezaplatili a v agenture ked som povedala ze su nezodpovedny tak sa tak nasrali ze ma z tade vyhodili...pracu sme si potom nasli sami...drzim palce....
4. Dalej ked som zacal patrat po ludoch, co maju skusenosti so zilinskymi agenturami, tak som natrafil na cloveka, ktory Vas velmi dobre pozna a takisto ma s Vami nemilu skusenost. Povedal mi len tolko, ze cez Vas malokto vycestuje a ked vycestuje tak ma neuveritelne problemy. A verim tomu ze to tak je! Prikladom je aj bod 3. Takisto mi povedal,ze ste sa museli prestahovat, pretoze Vasu agenturu v Ziline uz kazdi dobre poznal a zdaleka ju obchadzal. Ci je to pravda to ja neviem, ale myslim si ze ano. Tento clovek by ma neklamal!
5. Na to,ze ste ani pre nas prstom nepohla ste sa ohradili tym, ze ste mailovali, telefonovali a spracovavali udaje. Verte mi, to mi je jedno, co pisete, pretoze mna zaujima vysledok vasej prace a ten je nulovy! Nezabezpecili ste nam absolutne nic. Ako nahradu ste nam ponukali,ze odcestujeme na Cyprus, tam nam daju nejaku pracu a hádam nas neskor umiestnia na miesto kde sme chceli byt. No prepacte, ale by som chcel vidiet blbca, co by Vam na to skocil, zaplatil Vam vsetky peniaze za sprostredkovanie a letenku a spoliehal sa na nejaku pracu a hádam.
Myslim, ze keby som este patral po forach a po ludoch co maju skusenosti so zilinskymi agenturami, zohnal by som viac podkladov, ktore by vas usvedcili z Vasich klamstiev. Len skoda, ze mi to cas nedovoli. No ak budete zase vypisovat nezmysly, tak ten cas si uz nejako najdem!
S pozdravom Stefanik

Kami77
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Júl 30, 2007 1:01 pm

nazdar oklamany

Poslať od Kami77 » Uto Sep 25, 2007 7:59 pm

Mali sme s p.Novakovou telefonicky rozhovor a zevraj ma nejakeho pracovníka co sleduje tuto stranku a ze za zalozenie tejto temy podala na teba trestne oznamenie a musis jej platit nejake odskodne :-).
To bola jej vyhovorka, len aby nam nemusela vratit tie peniaze co nam dlzí.
A dalsia jej vyhovorka bola ze nas posunula do dalsieho termímu, aj ked my sme ju vyslovene ziadali o vratenie penazí, lebo sme sa pred tromi mesiacmi zamestnali v Anglicku.
Dalsia vyhovorka bola ze tie nase peniaze su v BA, alebo ze uz ich poslala postou atd....

oklamany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6

Poslať od oklamany » Uto Sep 25, 2007 11:05 pm

No vyhrazala sa mi trestnym oznamenim,za sirenie klamstiev a nezmyslov. Ci ho podala to neviem, ale ak ho poda, tak podla mojho znameho pravnika je z nej poriadny samovrah. Totiz ukazal som mu vsetky fakty, vsetky podklady. Neviem ako by ma chcela usvedcit z klamstiev, ved to co som o nej napisal, som bud zobral z inych diskusnych for, alebo to mam od ludi co mi to s radostou dosvedcia a taktiez sme to zazili na vlastnej kozi. Taktisto mi aj vypisy z telefonych hovorov dosvedcia to, ze som vyvolaval prevazne ja. Taktiez by som bol zvedavy co by ukazalo jej uctovnictvo... Ziadne peniaze jej samozrejme platit nemusim, to by musela najprv sud vyhrat. A to co si tu napisal (ze jej platim nejake love), zase len potvrdzuje to,ze klame...

BUTTON_POST_REPLY