Agentúra práca

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Stella24
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Aug 26, 2007 10:28 am

Agentúra práca

Poslať od Stella24 » Ned Aug 26, 2007 11:24 am

Zdravím všetkých správnych ľudí, ktorí diskutujú na tomto fóre. Už dlhšiu dobu som hľadala na nete niečo podobné a som rada, že sa podarilo. Chcem sa poďakovať kompetentným - toto fórum je super vec. Patrím tiež k tým "šťastným", ktorí nemajú pozitívne skúsenosti s agentúrami.Chcela by som upozorniť na istého pána riaditeľa bratislavskej Agentúry práca a jeho "spolupracovníka" v Čechách. Ich ponuka práce je podvod, ide len o to, aby ste zaplatili poplatky a iné je pre nich nepodstatné. Od februára má agentúra zrušené povolenie na sprostredkovanie a pán riaditeľ ďalej veselo ponúka prácu na nete.Takže ak nechcete prísť o peniažky,jeho ponuky radšej ignorujte. Už dlhšiu dobu sa snažím nájsť agentúru(keďže nemáme vonku rodinu,ani zmámych, ktorí by mohli pomôcť), ktorá by za moje reálne slušné peniaze poskytla tak isto reálnu prácu a slušné podmienky. Ako čítam aj na tomto fóre,90% agentúr zarába len na registračných poplatkoch a na podvodoch.Prosím Vás má niekto aj pozitívnu skúsenosť,vie niekto doporučiť agentúru kde sú naozaj slušní ľudia a nie podvodníci?
Zaujímalo by ma či má niekto akúkoľvek, možno čerstvú, skúsenosť s agentúrou ALSES Svidník, Aleko Sabinov, V-studio Vranov n/Topľou alebo Driving Edge Ltd.Budem vďačná za akýkoľvek postreh.

BUTTON_POST_REPLY