UK EURO TEMPS - 24/7

Pridajte vaše skúsenosti s českými, slovenskými ale aj britskými agentúrami. Nedovoľte, aby neseriózne agentúry oklamali viacej ľudí. A pochválte tie, ktoré vám pomohli.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
nicol666
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Sep 18, 2007 5:03 pm

UK EURO TEMPS - 24/7

Poslať od nicol666 » Uto Sep 18, 2007 5:12 pm

POZOR! – POZOR !– POZOR!


Personálna agentúra v Prešove inzeruje voľné pracovné pozície v skladoch vo Veľkej Británii, ktoré sú údajne pozície pre otrokov. Táto personálna agentúra vystupuje pod iným menom:
UK EURO TEMPS S.R.O.

Euro Temps patrí k dobre známej UK spoločnosti 24/7, ktorá pri zaobchádzaní so Slovákmi nepozná rešpekt.
24/7 ponúka tzv. skvelé pracovné príležitosti v skladoch v Anglicku, Škótsku a Írsku a po akceptovaní týchto pracovných ponúk a pricestovní do UK celý problém začína.

S mnohými Slovákmi sa v súčastnosti zaobchádza a jedná jako s obyvateľmi Tretieho sveta, je im vyhrážané prepustením ak nedodržia požiadavky 24/7, slovo zamestanca nemá žiadnu váhu, manažéri 24/7 na nich nadávajú a hrešia, strhávajú im z platu, ktorý sa len málo líši od nuly, zdá sa, že agentúre 24/7 vobec nezáleží na tom, ako sa zaobchádza so zamestnancami.
Keď sme ukončili našu pracovnú zmluvu, odmietli nám vrátiť náš ubytovací preddavok (deposit), nepreplatili by nám ani nevyčerpanú dovolenku, na ktorú máme nárok a boli sme nútení okamžite opustiť ubytovanie.

Jeden náš známy bol ubytovaný v dome zabezpečenom 24/7, kde vypukol požiar a on bol nútený vyskočiť z okna, aby sa zachránil pričom si zlomil obe nohy a samozrejme bol práceneschopný. 24/7 mu vyplatili dvojtýždňovú výplatu a potom ho prepustili, pretože nemohol pracovať! Hneď nato mu bolo povedané, aby sa z ubytovania odsťahoval do 24 hodín!

Naše úrady, Ministerstvo Práce je znepokojené faktom, že veľa ľudí sa vracia domov a sťažuje sa na 24/7 Recruitment, ktorú považujú za zlú spoločnosť. 24/7 si je tohoto faktu vedomá a teraz sa ukrýva pod iným menom ako: EURO TEMPS S.R.O a sídli v Prešove, konkrétne:

Levočská 1
080 01 Prešov

www.ukeurotemps.com

Táto agentúra ponúka sprostredkovanie práce bez poplatku, ale po spolupráci s ňou budete vtiahnutí do platenia za príšerné ubytovanie v nehoráznych podmienkach, nedostanete potvrdenie o platení dane v Británii, pretože nedostanete doklad zvaný P45, ktorý budete potrebovať při urovnávaní daňových záležitostí spať na Slovensku.

Existujú iné lepšie slovenské sprostredkovateľské agentúry, ktoré sa dokážu postarať o Vaše záujmy, pri práci pre Britské firmy a spoločnosti. Nenechajte sa oklamať agentúrou 24/7, už bola skúmaná a vyšetrovaná aj Britskou BBC pre zlé zaobchádzanie so slovenským personálom.

Tibor
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Okt 20, 2007 11:17 pm
BydliskoCOLON Glasgow

24-7

Poslať od Tibor » Sob Okt 20, 2007 11:55 pm

Teraz ich davam na sud.Mozeme si vymenit skusenosti.
Email:netcom1@post.sk

wiko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pon Aug 27, 2007 12:46 pm

Poslať od wiko » Ned Okt 21, 2007 10:01 am

Ked vidim ze to s nejakou agenturou alebo pracou nejde tak po druhom dni skoncim a na treti si hladam nieco ine.
Ale ked sa niekto nevie dohovorit a nema financnu rezervu ani skusenosti a tlaci sa do anglicka tak pre toho su taketo agenturi.A dobre mu tak. Sory.

SorbonneFate
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Mar 31, 2012 2:34 pm

Re: UK EURO TEMPS - 24/7

Poslať od SorbonneFate » Sob Mar 31, 2012 2:37 pm

No, každý tu len hovorí o agenturach, ktoré nie su dobre, tak poradte tie, ktoré dobré sú...

BUTTON_POST_REPLY